(*)(*)Зимни кърмачески дрешки - тема за идеи и желания (*)(*)

  • 15 468
  • 255
  •   1
Отговори
# 30
  • Добрич/Етрополе
  • Мнения: 252

Нели, интересно, дай някаква насока Simple Smile

Шамане, нещо опростено (било обикновена форма или шалът-наметка от преди), НО ми се иска да се вижда добре логото... и аз не знам точно как, не ми се удават идеите  Peace

# 31
  • Мнения: 1 677
Хайде да се цопна, за да се разгледам, че май ми стана доста интересно!

# 32
  • Мнения: 521
Айде и аз тука  Flutter

# 33
  • Мнения: 144
Юпиииииииии!!!  smile3501

Дрешки Шамански!!!  newsm53

Да кажа и аз едно "ДА" за пижамите, че още ми става криво, като се сетя, че тях ги изпуснах. А за материите и кройките - супер ще е да са по-свободни и 1-2 идеи по-дълги. Миналогодишното поло ми стана като минижуп-блуза....  Rolling Eyes

Чакам с нетърпение!  smile3525

# 34
  • UK
  • Мнения: 4 311
Хайде и аз вече при вас  Simple Smile)) Идеите ви са страхотни, нямам търпение да видя готови дрешките и да си поръчам и аз!

# 35
  • Мнения: 223
Шалът може да е с копче, а на копчето - логото, примерно. Или да е в края му(на шала), така мааалко по-едричко. Или пък да вземеш едни брошко-закопчалки да измислиш  newsm78 ?

# 36
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Хехехех, да не стигнем до ушанките на мамата във Фейса, Шаманке...  Mr. Green Wink

# 37
  • Бургас
  • Мнения: 723


оххх и аз Grinning

# 38
  • Мнения: 22
Запис и от мен да следя нещата! Hug

# 39
  • София
  • Мнения: 735
Запис и от мен Simple Smile реални нужди нямам, но пустият женски мерак за новичко/кърмаческо си е наличен  Mr. Green

  bouquet  bouquet  bouquet за Шаманката

# 40
  • Мнения: 2 286
И аз тук, след мераците ми за отбиване, които бяха категорично спрени Joy ще има нужда зимата, че иначе трудно с обикновените зимни блузки Rolling Eyes

Аз се влюбих в третата блузка, но може и да е защото е синя Laughing . И също съм ЗА по-свободни и по-дълги блузки, защото и аз не съм с прекрасни мерки Crazy .

Големите надписи, завъртулки и лого са много добра идея! Мисля, че ще стоят много красиво. На последната блузка е много красива рисунката.

Надписа Татко на кърмаче подкрепям с 2 ръце! Party

Последна редакция: сб, 24 сеп 2011, 00:18 от hailie

# 41
  • Варна
  • Мнения: 99
Чакаме... задължително ще се вземе нещо!

# 42
  • Мнения: 434
Ето ме и мен! Миналата зима взех само рокля, тази съм мераклия за поло и за блузка. имам една сива зимна блузка, с розов кант, от преди 2 години е, но я разтегнах безвъзвратно с втората бременност...така че, време е за нова   bouquet

# 43
  • Варна
  • Мнения: 1 858
На мен ми харесват всички предложения.не съм вземала нищо от Зимна колекция,нямам търпение.
Аз бих помолила,единствено,да са по дълги блузите.аз съм154см Embarassed и потника Денонощен млечен Бар,след второто пране ми беше къс.пера на 40гр. Дължината на потника с ръкави е супер.

Дизайна е страхотен,нямам търпение вече да се поръчва Party
Шала не съм го виждала,може ли някой да покаже?обикновен шал ли е?

# 44
  • Мнения: 80
  Хопалаааа и аз тук!
  Шаманче гоуема си   bouquet!
 И аз имам доста кърмачески дрешки,не съм изпускала колекция от 4 години насам,ама като гледам моделите пак ще ме присърбят ръцете  Laughing!Аз също подкрепям за материи не така очертаващи красотите ми,иначе претенции никакви  Mr. Green!
  Чакам с нетърпение темата за записване!

Общи условия

Активация на акаунт