Отговори
# 45
  • Мнения: 2 286
Наде, Лина, Марис да се опрвят дечицата Praynig .
Наде, ако искаш пробвай за хремата сребърна вода. След като лично я изпитах, силно я препоръчвам, освен, че убива микробите и бактериите, действа и отпушващо.
Марис, ако имате Линекс бейби - това е пробиотик, на Симеон му действа отлично.

Ноел, радвам се, че вече сте добре Hug . И никакви болести повече!

# 46
  • Мнения: 43
Честит рожден ден на Ниа, Тереза и Иван!

Много да се смеят и във всичко да успеят,
да са здрави и игриви, а мама и татко да бъдат към тях много търпеливи!
С късмет да ги дари съдбата и когато пораснат света да им е в краката!

Това стихче го измислих аз и съм много горда със себе си  newsm03
Тази сутрин се събудих със страхотно настроение и ми дойде музата за стихове, дори реших с всеки нов рожден ден да добавям по един ред. Дано още имам муза за всички рожденици.

Да кажа само, че ние май започваме да оздравяваме. Тъй като това ни беше за първи път, бях много изплашена. Оправихме се само и единствено с хомеопатия. И искам да кажа две думи на един прекрасен човек и лекар: Д-р Хаджолян, благодарим ви от сърце! 

Последна редакция: сб, 24 сеп 2011, 11:18 от briksi

# 47
  • Мнения: 1 599
Хайли, няма таквоз чудо тук,но и ентерола е такова та се надявам да има ефект. Сега му направих супа с морков, картоф и малко ориз.
Брикси, дано да те споходи  пак музата  Joy
Ния спа само 1 час! Ле ле как има сили това дете!
Имам една идея и реших да ви я споделя, особенно за тези от вас, които ще имате парти с много хора - тънка тетрадка хубаво окрасена Simple Smile , в която всеки да напише пожелание за бебкото за първата му година. Може и някоя снимка да се сложи и това ще е хубав спомен за след години Simple Smile а може и да се стане като традиция- на всеки рожден ден да се пише, дори и само от мама и тати.

# 48
  • Мнения: 43
maris, страхотна е идеята ти!
Със сигурност ще се възползвам от нея.

# 49
  • Мнения: 415
Честито на рождениците и на Монката!

Забравих да благодаря на Илка за рецептата, копнах!

Веселина, съжалявам че така се е получило, омръзна ми мои познати да си заминават, и нас ни гонят усилено в момента.

На всички  Hug

# 50
  • Мнения: 1 167
Честит Рожден ден,Тереза !Бъди живо,здраво,весело и безгрижно дете !
Честит Рожден ден на Иван !Много,здраве,късмет и щастие !
Честит Рожден ден и на Ния ! Бъди жива и здрава,весела и засмяна

Честит Рожден ден и на Еми със закъснение


Наде,страхотен е бил Рожденния ден. Hug
Веселина МИтева,дано нещата при вас се наредят и много скоро да сте всички заедно и щастливи.
Ние сме добре,тресе ни луда подготовка за др седмица.Решихме на 30.09 да се съберем вкъщи с бабите и дядовците и да си празнуваме на деня.А на 01.10 ще е Кръщенето и Рожденния ден с останалите роднини.
Ники от вчера се опитва да прави по някоя стъпка,но не се отпуска напълно още.
От нашето ядене му давам много често,аа и той сам си иска.Снощи бяхме на гости и като награби салатата все едно гладно го държа детето  Mr. Green
Колажа ми харесва,но по-голям ще е по-добре Peace

# 51
  • Русе
  • Мнения: 904
Здравейте момичета ,много сте бързи и нямам време да ви изчета
Честити месечинки и рождени дни на малките вече големи сладурчета
Имам питане - по колко пъти давате АМ аз мисля вече да минем на кисело мляко и само сутрин и вечер АМ  мислите ли че може  newsm78

Последна редакция: сб, 24 сеп 2011, 13:26 от tani_07

# 52
# 53
# 54
  • Мнения: 6 713
Честит рожден ден на Тереза, Иван и Ния! Да растат здравички и да имат бегрижно детство!!! newsm59  bigdance2 Tada newsm59  bigdance2 dance  ura newsm18 Tada newsm38


Веселина, стискам палци бързо да заминете и вие! Praynig Praynig Hug Жалко, че така се развиха нещата, няма да отварям дума за правосъдие, но просто не е честно Sad Confused

Тани, според АМ е по-добре от кис.мляко, поне е обогатено с разни витамини, вярно че кис. мляко е по-естествения продукт от двата, но е беден на желязо. Rolling Eyes

Марис, хубава идея! Hug

Да оздравяват всички болнички! Hug

# 55
  • Мнения: 599
Юхууууу, нямаше ни само една вечер и няма изчитане темата ни  Hug
Лейди
, колажа е......нямам думи  Hug

ЧЕСТИТИ ПОВОДИ ЗА ПРАЗНУВАНЕ ДНЕС НА ВСИЧКИ
  Hug  bouquet

Аз готвя с много малко сол и то Хималайска, и въпреки това не съм давала още на Пецата от нашата храна  Peace
Попара така и не прояде моят син  Crossing Arms
Брасто, тортата е невероятна, партито също Simple Smile
Брикси стихчето е супер, и аз от време на време пиша  Embarassed
Веселина
дано скоро всичк сте заедно  Hug

Всички болни да оздравяват, казах  Naughty, включително и Пецата, много сопол, много нещо..... ooooh!

# 56
  • Варна,морето,сините вълни...
  • Мнения: 68
 wavey и от нас!
Честит рожден ден на Иван,Ния и Тереза!Честито и на Ема(със закъснение)! Да растат здрави,весели и щастливи! nbirthday
Лейди,чудесен колаж  bouquet
Ние сме на почивчица в Боженци. newsm03Много е готино и си прекарваме супер.Така ми се беше стегнала душата вече само във Варна.Марти е послушна,с малки изключения....не пропуска да направи по някоя беля или да се удари,да падне.Слава Богу нищо сериозно.Хремата й намаля,явно от планинския въздух,също й капвах сребърна вода и лайка. Има едно хомеопатично:  Коризалия, помогна ни да се поизтекат суполките.
Всички болнички бързо да оздравяват!!!
За храната,на кухня сме и не й давам от нашата.Най-много хлебец да ръфа докато вечеряме.Ама и аз скоро не съм готвила,наблягаме на домашни зеленчуци и салатки основно. Попара хапваме почти всяка сутрин,за разнообразие кус-кус или кремчето от кухнята.
Тини, Hug за миличкият Алекс.
Веси,Брикси дано да имате муза и за нашия РД Mr. Green
Хайде хубава вечер ви пожелавам,ще наваксвам като се приберем у нашенско Hug Heart Eyes

# 57
  • У дома
  • Мнения: 59
Партито мина страхотно. Героят се умори много, даже малко поспа. Получихме много подаръци, децата се забавляваха. Тортата беше сполучлива, даже доста на външен вид и много вкусна.

Ето линк към снимките във фейса http://www.facebook.com/media/set/?set=a.218468398212960.53633.1 … 048339&type=1

Брикси, стихчето е супер, продължавай да твориш, ще се получи нещо интересно до края на месеца.

# 58
  • София
  • Мнения: 483
Имам питане - по колко пъти давате АМ аз мисля вече да минем на кисело мляко и само сутрин и вечер АМ  мислите ли че може  newsm78
АМ отдавна давам само вечер и през нощта 1 или 2 пъти. През деня яде храна от детска кухня, плодове, кисело млекце за десерт. На обях след бебешката храна от кухнята редовно ми прави компания - сирене и домат обядвам редовно и тя също  Simple Smile

Веселина, успех! Да се съберете скоро  Praynig

Ноел, какво така си го закъсала  Sad Пожелавам ви здраве, да пазите адашчето  Hug

Позитивче, сега нали си знаеш - тортата - в албумчето  Hug Радвам се че и вие сте изкарали добре. Целувки на Лъченцето ти  Heart Eyes
Дадох на Еве бисквитки в столчето за хранене и стана страшна мизерия..........  ooooh! Бебе - право във ваничката, а столчето - на автомивка  hahaha Joy

# 59
  • Мнения: 62
Честит 1 рожден ден на празнуващите днес дечица и техните мамчета!   bouquet Да си носите взаимно само щастие и позитивни емоции  Tada

Честита последна месечинка на Симеон! Да дочака в смях и игри своя 1-ви рожден ден!  smile3540

Колажът е просто супер ! Цялата 1-ва страничка изглежда много готино  Hug
Brasto наистина като в приказка е бил рождения дена, а тортата - мммм, звучи невероятно вкусно
Арим и аз не храня основно с нашата манджа. Само давам да опита по малко.
Попара Светлозар не долюбва много. Ама и аз съм упорита и давам няколко дни, като ме отсвири тотално, спирам за известно време и после пак предлагам. Така поне от време на време разнообразява менюто
Veselina тук някой беше споделил, че ще пробва отбиване със силиконови зърна. Не знам дали ще е ефикасно, но на мен ми звучи добре като първа стъпка
А малчо за първи път се разболя  Sick Ама много странна болест - има сополи и кашля - но слабо. Но е много весел и жизнен, само е много раздразнителен - от най-малкото нещо реве и се тръшка, а след малко все едно,че нищо не е било пак се смее. И яде мноооого - почти двойна доза , а нощем пие по 2,3 пъти АМ - досега само по веднъж пиеше вечер  newsm78 Все едно че е в пубертета  Shocked newsm78 Joy Имаше някакво понятие "бебешки пубертет" ама май беше по-късно. А може и някой зъб да е  newsm78
И аз мисля да пробвам вече киселото мляко, но ще изчакам да му мине тоз период, че да не добавя още някой странен симптом към картинката

Общи условия

Активация на акаунт