SUPERNATURAL: Тhe Road So Far

  • 33 384
  • 735
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 630

Въх! Колене ! За пръстите джаредови въобще не ми се почва Mr. Green ...
Ох, значи не ми се е привидяло Crazy

Аз това за първи път го виждам.


И това също.
http://insidetv.ew.com/2011/10/05/supernatural-jensen-ackles-jar … alecki-set-visit/

Последна редакция: чт, 06 окт 2011, 12:18 от Apocalyptic city

# 211
  • Мнения: 200
Eто го клипчето с интервюто на J2:

# 212
  • Мнения: 41
Здравейте.
Намерих в един сайт таблица по рейтинг на епизодите от 6- сезон и на двата от 7-ми.С някои неща съм съгласна, но някои епизоди заслужават по-предно място според мен за разлика от други.Например много ми беше харесал 6.12.Имаше и комедия, но и се придвижила по сюжета, а и най-после видяхме Сам с душа и въобще неща заради което се влюбихме в сериала.Пък и 6.22 също не е толкова лош.Не че заслужава в първите 5 места, но чак за пред- предпоследно не е според мен.

Иначе какво мислите?Кой ви е любимия от тези епизоди?

# 213
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 401
Съгласна съм с последното място на еп. 1 Crazy  Нищо за другите не мога да кажа  Embarassed Appointment in Samara за какво се разказваше?

# 214
  • Мнения: 41
Appointment in Samara за какво се разказваше?
Това е серията дето Дийн е конникът смърт за един ден и накрая Смърт върна душата на Сам.И тази серия ми беше харесала много.

# 215
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 360

Иначе какво мислите?Кой ви е любимия от тези епизоди?

По повод рейтинга - не съм много на ясно как се определя. И как така най-гледания епизод е най-харесвания - нали за да го харесаш първо трябва да го гледаш  Laughing А иначе на мен шести сезон ми хареса много повече когато изгледах сериите повторно, една след друга. Не че една по една не съм ги харесала, де. Ама както знаете аз не съм критерий, СПН ще си го гледам и до...кой беше... 69 сезон  Peace  Joy
Любим епизод - Френска грешка. Е няма такова мотаене на ръце и гледане в тавана. Там и Джен ми хареса много - и като игра и като визия.

Интервюта, коленца, ръце и пръсти, синьо-бяла риза с навити ръкави... Heart Eyes Heart Eyes
Благодаря на всички работни пчелички, които събраха медеца    bouquet Замислям се, че доста медийни изяви напоследък, намирисва ми на кампания. Миналата година със спортуващия Дженсън и трениращия Сам по-качествено го повдигнаха, рейтинга.

# 216
  • Мнения: 41
Добро утро.Снимка от туитъра на Миша
  Laughing
 hahaha"These are my masseuses. They will do anything for a buck."

# 217
  • гр. София
  • Мнения: 2 525
Здравейте, мили мои  Hug
Попаднах на една снимка (неистинска, но няма значение), която не бях виждала преди, затова реших да ви я покажа и на вас:

# 218
  • Мнения: 6 388
Еййй ooooh! , откога не се бях сещала за Elheminna! Розе, благодаря   bouquet . Намерих даже едно много заето Галче Hug :

 Wink  Mr. Green

# 219
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 360
Оо, каква красота! Ама в какъв смисъл заето? Ако свободата е на върха на копието, то истината се простира по цяяяяялата дължина на меча. Така че, ако се подредим правилно... Rolling Eyes

Разрових се за Elheminna. То направо шедьоври! И вие да не кажете  Laughing

Фнимателно

още по-Фнимателно

 С валерианче под езика

Розето да идва с възглавничките


Младоженци

Последна редакция: пт, 07 окт 2011, 17:13 от Г. Краули

# 220
  • Мнения: 6 388
Аллелеее, гътнАх сЪ по гръб, вирнах краката, не ми стига въздух и т.н. и т.н.
Сега да ти обЯсня. Свободата, Галче, е като салама, който така лекомислено... А, не, вейт Grinning , т'ва беше една друга история. Та свободата наистина е на върха на меча или поне така изглежда отстрани или отдолу Wink , ако предпочиташ, макар че никога не съм чувала някои да вика 'Freeedooooom!', ама то т'ва сигурно 'щото не ги умея нЕкои работи... Старая се, тренирам на сухо, на мокро, ама нА, не съм чувала чак такива възторжени викове.
Истината от своя страна е в дължината на меча, поне според рицарите, но и кинжалите не са за изхвърляне, според дамите на техните сърца - все пак фехтовалната техника се учи и усвоява с времето пък и кой к'вот' си има т'ва си ползва.
Под 'заето Галче' имах предвид ангажирано, задълбочено Mr. Green , погълнато Mr. Green от работа.
Т'ва за подреждането не го разбрах, но някакви вариации по тема ще да са.

# 221
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 360
Ооо, ааа!  ooooh! Значи аз съм заета. Днес не ми е от умните дни  Mr. Green


Т'ва за подреждането не го разбрах, но някакви вариации по тема ще да са.

Сега аз почвам да обяснявам, загубили сме тренинг и се разминаваме, ама като се срещнеееем!  Laughing

Понеже разбрах, че показваш нещо вече заето, та викам - заето, заето...колко да е заето. Ако се наредим по цялата дължина на меча, ще се сместим. Т.е, не разбрах, че е заето от мен, та да се възползвам цялостно. Както и да е, вече ви направих място  Wink

# 222
  • Мнения: 6 388
Сега аз почвам да обяснявам, загубили сме тренинг и се разминаваме, ама като се срещнеееем!  Laughing
... ще се наредим Wink , предполагам Joy Joy Joy .
Рисунките на втората авторка са... хм, препотих се на няколко, на други се смях, открих и кожен Диййн или Дженсън - не знам.

# 223
  • Мнения: 3
Според инструкциите бях много Фнимателна и съсредотОчена    Joy 

# 224
  • Мнения: 292
Ха здравейте,
Гале, бивали такива картини да показваш? Правих се на твърда, стисках ченето (чак ме заболя) докато ги гледах, само и само да не се олигавя, ама пусто трепнаха ми капачките, затрепереха ми коленцата и ме предадоха. То пред такава красота човек твърд не може да остане ....

Общи условия

Активация на акаунт