Ако съм бременна ще трябва....

  • 4 389
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
какво е продължението на тази случка..?

# 16
  • Мнения: 504
какво е продължението на тази случка..?
И аз се чудех. Що за некадърник трябва да си, за да не видиш има ли или не. Апаратът ти ли да е скапан, що ли? На мен една лекарка още в първия- втория месец след обикновен мануелен преглед ми заяви, че съм бременна. Има си показатели като определено уголемяване, ригидност на матката и т.н.
Някой знае ли какво се е оказало?

# 17
  • Мнения: 9 094
Амо момичето не е писало повече, дано всичко да е наред...и да вземе правилното решение Confused

# 18
Здравейте, аз искам да продължа тази тема като попитам как лекарствата и ретгена се отразяват върху бремеността? Без да зная, че съм бременна вземах антибиотици от 2 до 7 ден от зачеването. Правих рентген на зъб на 13-я ден. При зачеването бяхме пияни. Сега на 20 ден пак вземам антибиотици на 6 часа поради интервенция върху един зъб. Ако можете кажете, а ако не насочете ме към някой друг сайт!

# 19
  • Мнения: 7 716
Ами сега като знаеш, че си бременна защо пак взимаш антибиотици?
Ренгеновата снимка на зъб не е толкова опасна в ранна бременност, защото при увреждане зародиша загива в рамките на месечния цикъл и се изхвърля спонтанно.
За алкохола при зачеването - не се притеснявай, нито ще си първата, нито последната. Няма опасност.

# 20
Сега вземам антибиотици дуомокс на 6 часа, защото започнаха да ми вадят мъдрец преди 2 дни и не можаха да ми го извадят, махнаха всичко без корените. Раната е отворена и затова до утре,докато дойде хирург трябва за да се предпазя от инфекция на раната да пия антибиотика. Няма друг вариант.

# 21
  Здравей, това че вземаш пеницилинов препарат не трябва да те притеснява - за бъдещото бебе не е опасно. А по отношение на пиенето ... повечето деца се зачеват в такова състояние  Simple Smile

# 22
  • Мнения: 1 942
Айде стискаме палци и по-леко с киселите краставички  Wink всички очакваха от мен докато бях бремена, че много ще ги атакувам ,ама не ми бха по сърце. Дано не си бремена, тогава само ти остава да си избереш диетка Simple Smile и генеколог....

# 23
Здравейте. Направих аборт преди две дни, не посмях да рискувам с тези лекарства и рентген да износя детето. Сега адски много ме болят гърдите, това нормално ли е?

# 24
  • Мнения: 7 716
Нормално е, до около две седмици трябва да минат.

# 25
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Здравейте. Направих аборт преди две дни, не посмях да рискувам с тези лекарства и рентген да износя детето. Сега адски много ме болят гърдите, това нормално ли е?
Къде направи аборт,какво ти струваше и каква е процедурата

# 26
Здравей правих аборт във Велико Търново. Процедурата струваше 130 лева заедно с изследванията. Прави се с пълна упойка. Нищо не се усеща, може би трае минути, но се събуждаш след 15 минути и можеш да станеш и да си отидеш. Абортът ми беше първо с вакум, а после кюретаж. Ако те интересува нещо по подробно питай.

# 27
Аз направих спонтанен аборт преди две седмици, след това кюретаж. Отначало нямах кръвотечение , беше съвсем слабо, след това някъде на петия ден от манипулацията започна силно кръвотечение два дни, после пак нямах нищо и сега 10дни след кюретажа пак започна да тече  със съсиреци. На някой случвало ли му се е това, дали е нормално? Освен това гърдите адски ме болят.

# 28
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Аз направих спонтанен аборт преди две седмици, след това кюретаж. Отначало нямах кръвотечение , беше съвсем слабо, след това някъде на петия ден от манипулацията започна силно кръвотечение два дни, после пак нямах нищо и сега 10дни след кюретажа пак започна да тече  със съсиреци. На някой случвало ли му се е това, дали е нормално? Освен това гърдите адски ме болят.
Виж тук какво пишат момичетата - а в този раздел на форума мисля, че има и др теми по въпроса ти
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=47077.0

# 29
  • Мнения: 7 716
На лекар.

Общи условия

Активация на акаунт