Ще имам близнаци! Тема с продължение....22!

  • 46 891
  • 746
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 12 233
  По принцип възглавниците за кърмене на близнаци са малко по-големички и различни от стандартните за кърмене на едно бебе, споменавам го за да го имаш в предвид  Simple Smile

# 16
  • Мнения: 398
Да се запиша и аз в новата тема.Дано само страхотни новини да има в нея.Късмет на всички

# 17
  • Мнения: 185
Хайде и аз запис, че съвсем ви изпуснах  Simple Smile.
Колан съм си харесала отдавна и явно му идва времето вече, защото става неудържимо положението. Не искам да се заседявам и да си ограничавам движенията, но съм принудена най-вече от болките в кръста. http://www.izamama.com/index.php?lnk=MDA0MDAxMDAyMDAw, ето това съм си харесала, маааааалко е скъп може би, ама пък и аз не съм за изхвърляне все още.
И за възглавница се чудя....спането и то взе да става битка.
А корема ми как растееееее, направо се плаша какво ще стане по натам!!! Сигурно е така с два бебока, ама е страшно.

# 18
  • Малта
  • Мнения: 1 126
Миласара, Кафенце
за сега амниото се отлага за към 18 г.с., а до тогава се опитвам да си запиша час при едно светило по ФМ (доц. Вили Димитрова) ама... много трудно  newsm78 голям наплив нещо.

# 19
  • Мнения: 7 803
medimed, стискам ти палци и се моля всичко да е ок при вас  Hug
за възглавниците, моята беше с пълнеж от стиропорени топченца, връх на сладоледа

# 20
  • Мнения: X
Момичета, още не съм пуснала обява в Продавалника, но който се интересува от възглавница за кърмене Спелта, благодарение на която спях нормално в последните месеци и кърмих много удобно година и нещо, да ми пише. Ако не към моята, може да разгледате сайта им - аз лично съм много доволна. Пълнежът не е от стиропор а от обвивки на спелта и е изцяло еко, био и т.н., а пак може да се моделира възглавницата по същия начин както със стиропорените топченца. Скъпа е, но ако ще кърмите, за мен си заслужава. А пък моята е супер запазена, така че ако някой не може да си позволи нова, да се обажда - много ще се радвам пак да попадне при близнаци! Ето ни и на снимка.

Последна редакция: пн, 26 сеп 2011, 21:44 от Анонимен

# 21
  • София
  • Мнения: 865
Момичета,
аз съм с цел - 32 г.с.. Шийката ми не е оферта. И шенето не е за предпочитане. Започвам креватен режим.

# 22
  • Мнения: 1 767
elroy, много са сладки бебоците, как само са си легнали и си похапвам сладко, сладко ...

# 23
  • София
  • Мнения: 865
elroy, много са сладки бебоците, как само са си легнали и си похапвам сладко, сладко ...

Нали Simple Smile Аз ги показах на мъжа  Embarassed да види как се кърмят два броя. Елрой, извинявай, ако нещо Simple Smile

# 24
  • Мнения: 398
KiaraTiara ,тъй като с теб забременяхме в една е съща клиника и още от началото те следя.Стискам ти палци всичко да е наред и наистина ще трябва да полежиш,щом шийката се скъсява.Аз съм със серклаж от 17 г.с.,но при мен видяха скъсяването още от началото на бременноста и от деветия ден след трансфера,до 16 г.с. кървях.Абе до края на 7м.лежах плътно,без да ставам от леглото.До тук си стигнала,щом трябва лежи ,за да изкарате до по-голяма  и сигурна седмица.Желая ти късмет

# 25
  • София
  • Мнения: 865
Алекс, шпионираш, а?  Grinning Grinning Grinning

Не знаех, че и твоите са дело на "златните ръце" Simple Smile.

Аз май нямам скъсяване, само някаква цепка посредата Simple Smile
Лежането по принцип е проблем, но ще се постарая да не ставам за повече от 1 час на ден, колкото да ошетам сутрин. Мерси, за пожеланието!

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 561
Момичета,
аз съм с цел - 32 г.с.. Шийката ми не е оферта. И шенето не е за предпочитане. Започвам креватен режим.

Най-накрая да се кротнеш и ти  Heart Eyes Само те чета последните дни и ти се чудя къде се моташ напред-назад с тия проблеми дето ги имаш  Naughty
Аз при положение, че всичко ми е наред си изкарвам почти целия ден в леглото. Не ми е голям кеф, ама предпочитам така, а не после да се тюхкам и мая, откъде ми е дошло  Peace

# 27
  • София
  • Мнения: 865
Ти си тежкотоварна вече, аз още съм в леката категория, само 25 г.с. съм. Мойте парчоци последно тежаха колкото порция кюфтета на скара.  Grinning

# 28
  • Мнения: 7 803
абе да не те плаша, ма цепката е по-кофти от скъсяване. повече почивка

# 29
  • Мнения: 1 767
Аз затова гледам да не прекалявам с разходките, но съм още в началото, после ще е студено и още по-малко ще ми се излиза Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт