На море в Турция - тема 16

  • 101 212
  • 742
  •   2
Отговори
# 555
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 804
Прави ми впечатление, че един любим мой хотел Амара клуб Марин е на сравнително добри цени тази година, особено сравнено с други хотели.

# 556
  • Мнения: 299
Ето напр. този хотел SATURN PALACE RESORT - 5*  децата са до 14.99

http://www.aquatour.bg/02/981-31-33/early_bookings/hotel.html?hi … 5&ohid=531058

има и други

# 557
  • София
  • Мнения: 6 589
Прави ми впечатление, че един любим мой хотел Амара клуб Марин е на сравнително добри цени тази година, особено сравнено с други хотели.
мдааааааа, цените са много добри. и аз много се двоумих.  Rolling Eyes от 3 места ми го препоръчаха

# 558
  • София
  • Мнения: 1 281
Galactic Voyager, моля те дай ми някакво актуално инфо за Ориндж каунти! По-точно и твоето мнение ми е важно, сравнено с други хотели, които харесваш. Преди 3 г. го разгледохме, докато бяхме в Кристал де лукс и ни се стори много интересен - цената му за средата на септември е около 800 евро - според мен е твърде прилична.
Благодаря ти предварително! Hug
Ще съм благодарна за всякаква информация! Grinning

# 559
  • Мнения: 5 819
Здравейте, бих искала да попитам за отзиви за Батихан? Благодаря предварително!
Лятото почивахме в хотел Батихан и сме много доволни!
Тук съм писала отзивите за нашата почивка в този хотел:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=598050.msg19384779#msg19384779

# 560
  • Мнения: 1 732
Прави ми впечатление, че един любим мой хотел Амара клуб Марин е на сравнително добри цени тази година, особено сравнено с други хотели.
Защо ти е любим? Mr. Green
В темата има само едно мнение, започвам проучване. Hug   

# 561
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 804
Прави ми впечатление, че един любим мой хотел Амара клуб Марин е на сравнително добри цени тази година, особено сравнено с други хотели.
Защо ти е любим? Mr. Green
В темата има само едно мнение, започвам проучване. Hug  

Отговарям веднага - не е тип монолитна сграда, а къщички в гора; много спокойно; много ми допадна детския клуб и площадка, които са също в горичката. Според мен и в горещите месеци ще е перфектно. Хотелът има една от най-добрите детски анимации. И накрая, но не на последно място - чудесна кухня. Аз съм претенция, но Тирамисуто там още го сънувам  Embarassed Mr. Green
Хотелът обаче няма да допадне на всеки - не е супер лукс - http://elku.snimka.bg/asia/amara-marine.525016

# 562
  • Мнения: 7 605
От Амарата и аз съм чувала само добри отзиви, нооо реших да видя за по-сигурно актуалния му рейтинг и установих, че той е спаднал много  Sad  Явно имат много проблеми напоследък, възможно е ниската цена да е именно заради лошия рейтинг.

П.С.: Благодаря ви много за поздравите по случай именния ми ден, много сте мили!   bouquet

# 563
  • Мнения: 1 732
От Амарата и аз съм чувала само добри отзиви, нооо реших да видя за по-сигурно актуалния му рейтинг и установих, че той е спаднал много  Sad  Явно имат много проблеми напоследък, възможно е ниската цена да е именно заради лошия рейтинг.
И аз това установих, уви. Confused

# 564
  • г.Каварна
  • Мнения: 111
Момичета здравейте!
Ние тази година отново решихме да почиваме в Турция. Миналата година бяхме в хотел Батихан.
Всичко ни хареса, освен анимация. Не знам на каво се дължеше, може би защото  почивахме в края на сезона. Бяхме от 16.09.-23.09. Иначе хотела е супер, храната също, персонала любезен.

През този сезон ми се иска да отидем до Анталия или Алания, но не знам как да започва търсенето на оферти?. EmbarassedМиналата година приятелката ми намери офертата сега и аз мисля да се включа.

# 565
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 804
Не е от там ниската цена - просто Тез тур имат специални отношения с тази верига, така да се каже.

Лошите отзиви са заради братушките до колкото виждам...И както казах, хотелът няма да се хареса на всеки. Peace

# 566
  • Мнения: 1 710
yav4e_mrav4e, аз имам впечатления от Orange County. Стандартните стаи са съвсем прилични без лукс, но си имат всичко необходимо. Повечето имат нещо като балкон, ако това въобще може да се нарече балкон. Територията е добре организирана, но както може би сте забелязали, липсва почти изцяло зеленината. Детския клуб и кът ми се струват малки, но не съм ги разглеждала детайлно. Ресторанта не можа да ме впечатли - доста дълъг и сравнително тесен, може да се наложи доста да повървиш, за да си вземеш нова порция, което не е кой знае какъв проблем, но сутрин с разливащо се кафе в ръце е малко дразнещо. Wink Храната е прилична, вкусно приготвена, не е с много голямо разнообразие, но гладни няма да останете. Сервитьорите бяха малко мъничко за толкава хора и се чакаше доста за напитки, но това е въпрос на организация и може би тази година ще е по-добре. Има маси и отвън, но те са по-малко. Безжичния интернет в стаите е добър само в тези, които са над лобито и малко след него. В най-крайните стаи, които са откъм морето няма шанс за wi-fi. Нямам идея как е в фамилните стаи, които са във вид на къщички и са срещу основната сграда. Мисля, че съотношението цена-качество е добро.

# 567
  • София
  • Мнения: 2 440
Да започна с питането и аз.
Видях цените и да ви кажа хич не ми харесват Mr. Green Хотелите, които гледам са над 1600 евро.
Грийна е така, а Роял уингс е доста отгоре. Прави ми впечатление, че Грийна се е изравнил като цена и даже малко отгоре с Делфин Дива, а миналата година не беше така.
Галактик питане - била ли си в клубните стаи на Амара долче Вита? Как са и въобще нещо повече за хотела.
Амара клуб марин миналага година го изпуснах замалко, но нещо сега като че ли не ме грабва много newsm78
Какво беше положението с комплекс Камелия в Сиде?
И последно Selin Resort - пише, че е на най-широкия плаж в Сиде newsm78 (всъщност той към Камелия ли е)
Та така сведох до няколко подредени според парите - Амара клуб марин (нещо се чудя), Миракъл (били сме вече, но пък зная какво е), Камелия (вкл. Фулия и Селин), Делфин Дива, Грийн Палас (знам го), Амара долче вита (само клубните стаи другите са ни непосилни). Последните три вече ми идват малко нанагорно като цена, но не ги отписвам!
Мнения има ли и пресни впечатления?

# 568
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 804
мама МОНИ, за мен са ок стаите - от тук започва клубната част http://elku.snimka.bg/travel/amara-dolce-vita.525023.20064480

Камелията е с огромна територия и наистина един от най-хубавите плажове и от там имам снимки ще ти ги кача и покажа. Единият от хотелите беше с доста малки стаи, но ще погледна в записките си кой точно. Снимани са стаите на Камелия, Фулия и Селин подред http://elku.snimka.bg/travel/kameliya-world.648027.all
Делфин Дива изключително разочарова мои приятели, особено след почивката им в Грийн палас Peace

Последна редакция: вт, 17 яну 2012, 22:08 от Galactic Voyager

# 569
  • София
  • Мнения: 6 589
Мацката от Алфа тур много ни препоръча Камелия за семейна почивка. Много голяма територия, на добра цена, добро обслужване, отличен плаж. Мен малко ме притесни това, че все пак 3 хотела ползват аквапарка, но може би е съобразено като капацитет. Rolling Eyes От 3-те най похвали Камелия.
Обаче като стана  въпрос за сравнение, тя лично предпочитала Амара клуб марин.

Общи условия

Активация на акаунт