Ин-витро в Истанбул 2

  • 51 707
  • 755
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1 732
Luce,успех и късмет,стискам палци всичко да е наред Praynigи лек път!

# 736
  • Мнения: 746
Люси и от мен успех и късмет  bouquet Hug Другото не го мисли ами се подготвяй лека-полека за близнаци Peace Praynig

# 737
  • Мнения: 29
Люси, имаш силно стиснати палци и от мен fingerscrossed успех и лек път Flowers Four Leaf Clover ! чакам те с нетърпение с добрите новини. другата сряда и аз съм там!

vi_ga  Praynig

момичета, аз съм в голяма чуденка как да обоснова предстоящото ми отсъствие /надявам се този, или другия месец, ако ми дадат "зелена светлина"/ от офиса, а трябва да го подготвя! аз съм на висока позиция, трудно ми дават отпуск, а сега преди коледната кампания просто незнам как ще се измъкна! когато ми правиха април месец пункция, не успях да се освободя и 3 часа след нея бях вече на работа. отпуск знам, че няма да ми разрешат -все пак става въпрос за 3 седмици. остават ми варианти: да говоря с личния ми лекар /но незнам дали ще срещна разбиране/ или да споделя с шефката ми /неискам, знам че ще ме подкрепи, но и целият офис ще научи!/. как сте подхождали с освобождаването от работа за такъв дълъг период?

# 738
  • Мнения: 48
Lizel, струва ми се най-чисто с лекар да го уредиш това... избягвай в офиса да казваш, със сигурност ще го обсъждат, особено щом си на висока позиция и смяташ, че останалите ще разберат, не само прекия ти ръководител, що за човек ще е това да го разкаже? По принцип закона уж те защитава, докато правиш инвитро, ама дали и ако е в чужбина, май не беше уточнено? Евентуално може да го използваш пред лекаря, той би трябвало да го знае, де. Ти документи можеш да му занесеш да се обоснове за болничния. Това ми идва на ум.

Другия вариант ми се струва да кажеш, че отиваш по медицински причини, но не искаш да коментираш какви, все пак това е лично, но този вариант не ми се струва по-добър от "лекарския".

Успех

# 739
  • Мнения: 345
Ох, lizel, искрено ти съчувствам! И аз бях на микрофона 2 часа след пункцията. Моят проблем е каква версия да измисля за родителите ми, но аз съм печена лъжкиня и ще се справя. Твоят проблем е деликатен наистина. Аз лично не бих го споделила с шефката, ако е сигурно, че ще го разтръби. От друга страна пък съм против лъжи за болести. Така че остава сватба на братовчедка в Америка.

# 740
  • Мнения: 505
Това е много тежък проблем и за мен. Поради неуспехи на опитите ми братовчедка ми май ще се жени три пъти тази година. Толкова ми писна да муча и да мълча, че ми иде да им разкажа всичко. Но все пак, първо вариантът с личния лекар, още повече, че от чужбина болнични няма да ни издават, нали? Освен това, стимулацията и пункцията и трансфера - всичкото са си медицински действия и болничен просто е жизнено необходим. Аз едвам си събирам акъла на работа, тичам сутрин и вечер до болницата, която е на другия край на града, не спя от нерви, а после, каква изненада, не съм успяла...

# 741
  • Мнения: 29
да, ето идея: Лас Вегас, круиз по Нил, сафари в Африка или просто Италия!
vi_ga, и ти може да поскиториш натам  Mr. Green

и аз не обичам лъжите за болести, но тази ще е благородна Simple Smile
може би трябва да поговоря утре с личния ми лекар, за да усетя нагласата му, не ми остана много време. istinska, а какъв е този закон? хм, това може да ми е полезно, трябва да се запозная преди разговора!

момичета, благодаря за съветите  Hug

# 742
  • Мнения: 29
Това е много тежък проблем и за мен. Поради неуспехи на опитите ми братовчедка ми май ще се жени три пъти тази година. Толкова ми писна да муча и да мълча, че ми иде да им разкажа всичко. Но все пак, първо вариантът с личния лекар, още повече, че от чужбина болнични няма да ни издават, нали? Освен това, стимулацията и пункцията и трансфера - всичкото са си медицински действия и болничен просто е жизнено необходим. Аз едвам си събирам акъла на работа, тичам сутрин и вечер до болницата, която е на другия край на града, не спя от нерви, а после, каква изненада, не съм успяла...

abs! затова, сега съм категорична - докато трае поцедурата, абс емоционално спокойствие. т.е. - там през цялото време, без извънредни истерии! много, много натоварваща, трудна и обречена е обратната комбинация.

Последна редакция: ср, 09 ное 2011, 20:08 от lizel

# 743
  • Мнения: 1 186
не знам на къде ще пътувате, но е сложно с тези отсъствия.   Peace угия вариант е, че мъжа ви заминава по работа в чужбина и това е вариант "без пари" до го придружавате с цел и вие да разгледате.  Wink
аз не издържах на лъжите, отпуските свършиха, а докато ми завиждаха кооооооолко отпуска ползвам мислено им пожелавах същото #Cussing out #2gunfire #Cussing out #2gunfire сега знаят и са като гръмнати  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil , но пък не ми пука, да ме разнасят, само, че после да не стане обратното и да дойде ред аз да ги разнасям....що се отнася до близките  newsm78 Whistling newsm78 ще го мисля по-късно. Confused
сори за отклонението  Embarassed, но пожелавам късмет и успех на всички.

# 744
  • Мнения: 1 053
lizel,и аз съм на това мнение,не казвай в офиса за сега,пробвай личния лекар или болничен по някакъв повод да ти напишат,знам какво е това търчане и наистина е трудно,колкото по малко хора знаят толкова по добре,ще се справиш не се притеснявай  Hug                  vi_ga,това за ,, печената лъжкиня,,хахаха много ми допада и на мен и аз съм в това число вече ставам за актриса по лъжите  Laughing Laughing Laughing

# 745
  • Мнения: 345
Между другото, добре, че подхванахте темата с болничните. Аз досега никога не съм ползвала болничен, дори не знам как се прави, защото съм си сама работодател, но ако успеете да убедите личния лекар да ви го издаде въз основа на документи от Истанбул, дайте акъл какво се изисква.

# 746
  • Мнения: 1 732
Личния лекар може да ви издаде болничен за 14 дни,моята диагноза беше свързана нещо с кръста.В Истанбул ми издадоха болничен,който НОИ не ми призна,счетоводителя ни беше като гръмнат от мотивите с които ми отказват.

# 747
  • Пловдив
  • Мнения: 20
Здравейте,момичета. Не мога да се стърпя да не се похваля-бременна съм.Първо ЧХГ  404,40,второто 795,1.Благодаря ви за съветите,които ми бяха мн. полезни и на Марги,която беше причината да се реша да отида в Мемориал.Желая успех на всички.

# 748
  • София
  • Мнения: 6 232
di_ta   smile3501 smile3501 Честито  newsm44 Леки месеци до термин  Hug Еййй,супер новина,като за начало на деня  Grinning
Люси,късмет  Hug И,скоро и ти да напишеш подобно ЧХГ тук  Hug

# 749
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Лелее...чудесен край на темата!

Дита - Честито!   bouquet  Пускай нова тема, че да повлечеш ...коремчета  Grinning и без това сме на 50стр.

Люси - лек път и успех!  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт