ЗА ИМУНОСТИМУЛАТОРИТЕ

  • 60 979
  • 157
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 577
Ще питам и аз задължително!
Мерси, че ми дадохте идея.

  bouquet

# 46
  • Мнения: 3 334

 "ADliquid for kids"

наистина е страхотен този сироп /от мнение на други майки знам/.
Ние обаче сме на рибимунил на прахчета.Давах й го миналата зима и да ви кажа честно всичко изкарва много леко.Зъбките й избиха без проблеми до момента включително и кътниците.Ангина изкара в много лека форма и за два дни й мина само с 1 антибиотик /имаше майки,чийто деца минаха на инжекций при този бум на ангина,който имаше/.Постоянно е в контакт с деца и дори понякога и болни /има майки в парка,които крият,че децата са им болни/ и не я е хващал някои вирус от тези деца.
Предполагам,че се дължи на рибомунила,защото малката ми принцеса е слаба и финна,а и имунната й система беше много слаба преди започването на рибомунил.
Дано да имате късмет и да не се разболявате.

# 47
  • Мнения: 8 585
Дайте съвет мамички,иска ми се да започна да давам за да му засиля имунната система за зимата за да не ми се разболява.Трябва ли да се консултирам със педиатъра ни за да ми изпише той нещо или направо да взимам?И какво е добро,че идея си нямам?
Мерси предварително Wink
Противо-грипна ваксина. Единственото нещо с доказана стойност.
Своевременно лекуване на инфекциозните заболявания, адекватна продължителност на АБ лечения-1-2 дена в повече правят разликата.

# 48
  • sofia
  • Мнения: 769
Аз съм против ваксините и затова давам Алое вера гел и билкови витамини от както са се родили и двете деца. Не са имали никакви по сериозни проблеми от лека хрема.

# 49
  • София
  • Мнения: 2 207
Аз мисля да давам малката на ясла, та отдавна се интересувах от такъв продукт. Спряла съм се на този.
Galq4, Стелчето същия ли пие?
Моята педиатърка каза, че много майки са доволни от него. Ние ще го почнем от октомври. Дано помогне!

# 50
  • София
  • Мнения: 2 181
да,същия
нали знаеш че представителите са ти комшии.от там да си го вземеш Laughing Laughing на далавера Grinning

# 51
  • Мнения: 285
Моля Ви, къде мога в Пловдив да намеря ADLiquid? В аптеките около нас не са го чували дори!  Embarassed

# 52
  • София
  • Мнения: 2 207
да,същия
нали знаеш че представителите са ти комшии.от там да си го вземеш Laughing Laughing на далавера Grinning

Да, за щастие офисът на фирмата ми е под носа Grinning!
Детелина, ще ида да ги питам дали го разпространяват в Пловдив и ще докладвам - може би още днес.

# 53
  • София
  • Мнения: 2 207
Давам координатите на аптеките в Пловдив, които работят с препаратите от серия ADLiquid на компания AD MEDICINE:
"Запад Тракия" ж.к. Тракия, ДКЦ 5 -                                     032/682835/372;
"Запад" бул. Пещерско шосе 129+, вх.В -                                    640048;
"Витон" бул.България 39                                                               964097;
"Арника" ул.6-ти септември 39                                                     642132;
"Радиана" ул.Дрян 2                                                                      640588;
"Света Анна" пл.Понеделник, Пазар 3                                          260716;
"Тримонциум" бул.В.Априлов 44 А                                                 643363;
"Регина" ул.Патр.Евтимий 24                                                        664467

Ако някой друг от страната се интересува, имам пълен списък на аптеките и мога да му дам координати.

# 54
  • СОФИЯ
  • Мнения: 601
На нас докторката ни предписа Осцилококциум преди яслата и Рибимунил след като почнем!

# 55
Sunny bunny, а нещо за Варна?
Ако не ти е проблем кажи в кои аптеки, че да не обикалям.
Благодаря ти!   bouquet

# 56
  • София
  • Мнения: 13 209
На нас докторката ни предписа Осцилококциум преди яслата и Рибимунил след като почнем!

Рубомунила е желателно да се почне от началото на спетември. Като започне детето да боледува кел файда... Wink... Освен това, за да има ефект от него трява да се пие поне 3 м. Ако започнете през септември до декември-януари вече нещата се позакрепват. И въпреки всички взети мерки не искам да плаша майките, на които предстои ясла - децата боледуват повече през първата година в детско заведение, дали ще е ясла, градина или училище, няма значение. После нещата си влизат в релси.

За ADLiquide for Kids - с две ръце ЗА. Пие го Александра от началото на януари, веднага след вирусна пневмония. Изкара 3 м. здрава, без нито един сопол даже и то по време на февруарската грипна епидемия. Сега да не дърпам дявола за опашката, ама от началото на годината е боледувала само 3 пъти. Сиропа не го е пила от края на март, защото все пак лятото и пролетта сама трябва да се укрепи имунната система...

# 57
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
Ами ние пихме Рибомунил,който мисля че помага.А в момента му изписаха Esberitox N, заради тройната ваксина която му биха и чета на упътването,че тези капки са имуностимулатор,а аз не бях чувала за тях.От аптека "Манолова" са 10-ина лв.,май newsm78

# 58
  • София
  • Мнения: 2 207
Sunny bunny, а нещо за Варна?
Ако не ти е проблем кажи в кои аптеки, че да не обикалям.
Благодаря ти!   bouquet

Веднага ти ги казвам:
"Санита", ул.Ген.Колев 72               052/ 681352; 0889 526 970;
"Санита", бул.Вл.Варненчик 12               684985;
"Галантус",ул.Хр.Ботев 4                         625070

# 59
  • Мнения: 285
Много ти благодаря,Sunny bunny!Дано да сте здрави и щастливи!

Общи условия

Активация на акаунт