ЗА ИМУНОСТИМУЛАТОРИТЕ

  • 61 026
  • 157
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 455
Давам координатите на аптеките в Пловдив, които работят с препаратите от серия ADLiquid на компания AD MEDICINE:
"Запад Тракия" ж.к. Тракия, ДКЦ 5 -                                     032/682835/372;
"Запад" бул. Пещерско шосе 129+, вх.В -                                    640048;
"Витон" бул.България 39                                                               964097;
"Арника" ул.6-ти септември 39                                                     642132;
"Радиана" ул.Дрян 2                                                                      640588;
"Света Анна" пл.Понеделник, Пазар 3                                          260716;
"Тримонциум" бул.В.Априлов 44 А                                                 643363;
"Регина" ул.Патр.Евтимий 24                                                        664467

Ако някой друг от страната се интересува, имам пълен списък на аптеките и мога да му дам координати.

Sunny bunny, а в Бургaс къде мога да го намеря? Много ли е различна цената? Благодаря ти!   



# 61
  • Бургас
  • Мнения: 2 453
Sunny bunny, а в Бургaс къде мога да го намеря? Много ли е различна цената? Благодаря ти!   

Аз го купих миналата седмица от аптеката в блок 1 ( "Поморин" дето се води) в Славейков - 35 лв.

# 62
  • София
  • Мнения: 2 225
За Кати - давам аптеките в Бургас :
"Ескулап-Ренета", ул.ЦарСимеон I, 53      056/821342; 0888 531673
Денонощна аптека"Мария Маркова"               881113
к-с Славейков бл.1, Б, партер, между вх.4 и вх.5                                                                     881113
"Аква", комплекс Лазур, бл.108                         812760

Нещо не ми е ясно втората и третата аптеки дали са различни или е една и съща newsm78? Ама преписах дословно от листа, който са ми дали.
Цената в офиса е около 35 лв., а препоръчителната за аптеките е около 39 лв.

Хайде, дано помогне сиропчето на повече дечица да не боледуват Grinning!

# 63
  • София
  • Мнения: 166
Аз нещо се запалих по водораслите на Аквасорс напоследък. Моят син ги почна, преди да стане на 3 и имаха добър ефект. Да не бях ги спирала! Пише, че са от полза и за бременни и за много малки деца, дори кърмачета. Всъщност единият продукт дори се води "Коластра" - т.е. с качествата и ефекта на коластрата.

# 64
Sunny bunny,
голяяямо мерси!  bouquet

# 65
  • Мнения: 265
Аз давам Царски билки - Детска формула. В него има екстракти от Златен корен, други тревички и мед. Изпили сме почти половината сиропче и невиждам ефект  Sad

# 66
  • София
  • Мнения: 797
 А в София този сироп "AD LIquide for kids"  къде може да се намери?

# 67
  • София
  • Мнения: 4 397
Ние направихме една сеия с този сироп на AD LIquid for kids засега съм доволна да чукна на дърво дава се 15 дена преди градина/ясла/и 15 дни след това се продължава.Взех го от една денонощна аптека в Надежда на цена 38лв.на много малко места се продава обиколих доста аптеки преди да ме пратят в тази защото е скъпо лекарство и трябва да се зареди цялата серия и затова почти никаде го няма така ми обясниха от едната аптека.

# 68
  • Мнения: 455
Sunny Bunny   и  mam4e ,  благодаря  Ви  много.    bouquet

# 69
  • София
  • Мнения: 2 225
А в София този сироп "AD LIquide for kids"  къде може да се намери?
Ето ги на тази страница.

# 70
  • София
  • Мнения: 1 104
 39 лева за 40 дни звучи добре. И трябва да има ефект.  newsm78 Не съм го пробвала. Това е нещо ново.

Аз ползувам водорасли "Зелена енергия" за около15 лева на месец. На тази възраст от годинка и половина е предостатъчно. За по-голямите може да стигне и до 20 лв. месечно. И зависи от детето.

Ето например - сега изкара грипа. Малко тежест в стомаха, няколко часа температура 38 градуса и толкова. Всичко приключи за не повече от  24 часа. И през цялото време пи само водорасли и коластра (по схема). Никакви лекарства.

# 71
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 368
Стела пие такова сиропче от петък.тъй като в рамките на един месец вече 2-ри път е със сополи и поисках на нашата педиатърка да ми изпише такова сиропче.
казва се "ADliquid for kids".струва 35лв от представителите.пише много хубави неща на листовките,които ми дадоха.резултатите се проявяват след 2 седмици,така че още не мога да кажа струва ли си парите.курса на пиене  е 40 дена.

Пиеме го 3-та седмица и в момента Танти е на антибиотик. Вече на нищо не вярвам

# 72
  • Мнения: 14
Sunny Bunny ,imash li nqkakva informaciq za aptekite v Blagoevgrad dali go ima nqkade? Благодаря  Hug

# 73
  • София
  • Мнения: 2 225
Sunny Bunny ,imash li nqkakva informaciq za aptekite v Blagoevgrad dali go ima nqkade? Благодаря  Hug

Да, пиша ти ги:
"Билфарма", ул.Братя Миладинови 18           073/83 11 51
"Сание", ул.Владо Черноземски 12                       3 72 21

# 74
  • Мнения: 3 164
Аз съм против ваксините и затова давам Алое вера гел

Интересува ме този гел Алое вера-кажи нещо повече за негор на коя фирма е ит.н.?

Общи условия

Активация на акаунт