В любов и §*#$ ще се удавим и летни бебчета за догодина ще направим :) - тема 73

  • 22 488
  • 741
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 4 864
Mecani,айде честито Simple Smile

Аз да се разпиша,че днес минах на един бърз преглед и докторът каза, че всичко му изглежда много добре като за след месец аборт. Пък и аз така мисля, че е защото цикълът си дойде на 26 ден, беше си 4 дни и ми изглеждаше абсолютно нормален. Айде да видим следващият.

Само не ми хареса срока от 6 месеца за бебешка забрана Sad

# 691
  • Мнения: 31
Браво mecani! Дано, ако пак изчезне да е само и единствено поради  EFP

# 692
  • Мнения: 27 524
6 месеца е доста  Confused Според мен 3 са си ок, ама вие с доктора ще си прецените  Simple Smile

Мецани, не мога да си го представя изобщо  Confused Тук не се радваме на цикъла, ама на теб - честито  Hug

# 693
  • Мнения: X
'Драстииииииииии банда Wink Whaasup

mecani - браво ма маме, малка стъпка напред ! Продължавай все така, с добри и хубави новини.
Яжке - следя те много обстойно и така ме хвана яд! Стискам палци за следващия път !
eti_1988 - имам спомени при кой лекар ходиш, на мен лично той не ми харесва с неговите подходи, ако искаш да се успокоиш запиши се на частно,а тогава може на същият ден да те приемат, не виждам къде е проблема.
Плодче - споко мила и аз вчера си отрязах косата, беше след гърдите ми, а сега е до раменете почти, ама ми е такъв кеф  coolcool  jumpuu
shanel1982 аз си направих на 29-тия ден при 32 дена цикъл и ми отчете втора черта и то не много бледа, беше Presto теста, ако това е от значение.
KaRoLa - на моя позната с подобен случай , отново й бяха дали 6 месеца, като 3 са напълно достатъчни физически, но емоционално и психически е друго, а да не забравяме , че и хормоните отговарят за нашето емоционално състояние. Дано другия лекар ти даде по-малко, но в крайна сметка, хора чакат с години, така че , то е писано, въпрос на време е да се случи !

Айде, мацки, търпение и здрави нерви ви желая !

# 694
  • Мнения: 3 499
Мецани, брзво за МЦ Hug Hug
Карола, и на мен 6 м. ми се виждат много още повече, че МЦ си е дошъл на време и всичко е наред.
АнтонелиHug Hug оооо, спок съм, даже много се радвам на по - късата ми косичка. Даже мисля след месец да отида отново на фризьор, за да си я скъся още Simple Smile Честита прическа и на теб Hug

# 695
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
Боше вие с Нийл Армстронг да не би да имате някаква топла връзка? Mr. Green Mr. Green
Блонди знам, че в темата идването на цикъла не е повод за поздрав, достатъчно дълго съм тук, за да го запомня, но просто при мен това е добра новина Flutter
Карола предполагам, че тия 6 месеца са ориентировъчни, моя приятелка беше в идентична ситуация, но още на 4тия месец отпадна забраната .. според мен лекаря ти ще реагира според адекватното ти състояние .. или поне така би следвало да се случи, успех Peace

# 696
  • Мнения: 4 864
Мерси ви за отговорите !! И аз мисля, че 6 месеца са много, но поне 3 ще кротуваме. Пък и то е ясно,че не става ей така от първият път, така че постепенно ще си станат нещата. Важното е всичко със здравето да е наред и повече да не се повтарят тия неприятни моменти.

 Hug Hug

# 697
  • Мнения: 39 681
 hahaha не мога да спра да се смея. Била достатъчно дълго, за да знае, че цикъл не се честити .
Гуема си  Mr. Green

# 698
  • Мнения: 27 524
Блонди знам, че в темата идването на цикъла не е повод за поздрав, достатъчно дълго съм тук, за да го запомня, но просто при мен това е добра новина Flutter

Сарказмът и иронията са ти излишни. Съжалявам, че коментирах. Знам, че е добра новина. Въпреки, че съм отскоро тук и съм блондинка, разбрах. Затова и ти честитих. Както и да е  Tired

# 699
  • Мнения: 2 697
Привет, момичета, записвам се при вас малко преди края на темата - ще ме извините, че не съм я прочела цялата, ще наваксвам Wink

Накратко моята история - омъжих се като в приказките буквално няколко месеца след запознанството ни с любимия, живеем си задружно и щастливо засега (дано успеем да запазим магията и в бъдеще...), изобщо пълна идилия Simple Smile Естествено, ще сме безумно щастливи, ако от любовта ни се родят и деца, затова и започнахме опити от миналия месец, като тогава беше проба, защото нямах тестове и въпреки че усетих, че изпуснахме овулацията направихме опит. Който, както се досещате, се оказа неуспешен Wink Този месец вече подходих "професионално", заредих се с тестове, и в целия период около овулацията се трудихме като пчелички, та съвсем скоро ще узнаем дали има резултат Heart Eyes В най-общи щрихи изпитвам смесени чувства - от една страна естествено искам да изпитам майчинството, от друга - чисто професионално съм наясно, че не трябва да стигам до крайности в желанието си и да осъзнавам реалността, и по-точно това, че животът много често проявява черен хумор към нас и не ни осъществява всички планове... Успокоява ме и това, че мъжът ми не е фиксиран върху темата, не настоява да имаме задължително деца (още по-малко веднага), говорили сме многократно и той е на мнение, че ако някой от нас има проблем, ще направим опит да го разрешим, но ако не се получи, ще опитаме да осиновим дете. Не сме привърженици и двамата на дългите години медицински интервенции, по редица причини и така. Безкрайно съм щастлива от това, че с половинката имаме общи разбирания за нещата и все пак ... надявам се чудото да се случи и с нас Simple Smile Пожелавам го на всички ви също!

# 700
  • Мнения: 39 681
Блонди, не се докачай де. Беше смешно .

Шехина, добре дошла. Ако наистина си психолог си още по -добре дошла, щото аз вече съм тотално изперкала  Mr. Green

# 701
  • Мнения: X
Блонди след миседа, който ми направиха септември и аз ще се радвам на цикъл Grinning Grinning Grinning
Mecani - имаме топла, топла чак гореща и аз си чакам цикъла и аз да направя една малка стъпка Grinning
Sigma  - ся от мама си Боши да знаеш пише се гоУема си Simple Smile Grinning hahaha
П.С и аз обмислям варианта да ставам блондинка, ама то с това тяло за грях и глава за бизнес.. май няма да ми ходи  newsm78 (в кръга на шегата)

# 702
  • Мнения: 2 697
Шехина, добре дошла. Ако наистина си психолог си още по -добре дошла, щото аз вече съм тотално изперкала  Mr. Green

Мерси за топлото посрещане Wink А за психологията - да, това е образованието и страстта ми, ще помагам с каквото мога, но няма да се натрапвам - знам, че не е особено приятно Hug

# 703
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
Блонди не бе скъпа, не съм влагала нито сърказъм, нито ирония в поста си, sorry че така е прозвучало  bouquet

Сигма на нас тва явно ни става нещо като професионално изкривяване Mr. Green Mr. Green

Боше остани само душевно руса!! аз си те харесвам и така Mr. Green Mr. Green

# 704
  • Мнения: 27 524
Ако наистина си психолог си още по -добре дошла, щото аз вече съм тотално изперкала  Mr. Green

И аз съм психолог, ама това даже спомага за изперкването  Laughing

Шехина, добре си дошла  Hug

Общи условия

Активация на акаунт