Ти си мъж..;)

  • 8 735
  • 106
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 175
Май само Нел ме е разбрала какво имам предвид..Wink)
И аз, и аз  Wink

# 76
  • Мнения: 7 947
Истински се забавлявах докато ви изчета..))
Не е истина докъде могат да ви стигнат фантазиите..

Защо всъщност пренебрегнахте единственото мъжко мнение тук:

Случвало ми се е да казвам това, в следните категории случаи:

- специален комплимент към девойки, които харесвам много, и всякак, освен сексуално


Това имах предвид. Аз знам, че човекът нарекъл ме така наистина много ме харесва. Както и че и двамата ми "съпрузи" също доста често го казваха/казват с възхищение.
И не защото съм мъжко момиче- а преди всичко, защото реагирам адекватно според дадената ситуация.
Май само Нел ме е разбрала какво имам предвид..Wink)

А, и аз доста назад.
Но дамите в темата не го схващат.

# 77
  • Мнения: X
magarcho ,когато харесваш това,което прави една жена,когато искаш да й кажеш или покажеш колко е точна,професионалист,вРъхта,дет се казва,има тооооолкова много думи,изрази и начини да го направиш....Ама трябва въображение и нюх.
Много е ...елементарно да кажеш просто "Ейй,ама ти си мъжко момиче!"....
Мен не ме кефи.....безлично е,плоско е....а в определени ситуации дори би ми прозвучало обидно, да ме сравняват с мъжете...   
Mr. Green

# 78
  • Мнения: 7 947
Красооооооооооо, баш нищо общо с мъжко момиче, бе, не четеш ли  ooooh!

# 79
  • Мнения: 2 175
да, и аз не видях някъде да съм писала, че са ме нарекли мъжко момиче.. Crossing Arms
Краси..чети внимателно..и мисли..Плс.. Praynig

П.С - аз съм мъжко момиче и това е всеизвестен факт. Но не го навирам в ничии очи.

# 80
  • Мнения: 4 668
magarcho -   bouquet Нали сме "мъже" , трябва да се подкрепяме  Mr. Green

# 81
  • Мнения: 2 175
magarcho -   bouquet Нали сме "мъже" , трябва да се подкрепяме  Mr. Green

Да..нищо, че постоянно чувам колко съм красива, секси и тн..)))

# 82
  • Мнения: 12 693
magarcho -   bouquet Нали сме "мъже" , трябва да се подкрепяме  Mr. Green

Да..нищо, че постоянно чувам колко съм красива, секси и тн..)))

Шанталче, ти ли си?

# 83
  • Мнения: 2 175
Тц..не е тя..Wink)

# 84
  • Мнения: X
........... аз не видях някъде да съм писала, че са ме нарекли мъжко момиче.. Crossing Arms
Краси..чети внимателно..и мисли..Плс.. Praynig

"Ти си мъж!"
и
"Ти си мъжко момиче!"
е едно и също.
Мъжете влагат един и същ смисъл-работиш,мислиш,справяш се ,действаш като мъж! ....без значение коя от двете реплики са казали!   Peace


# 85
  • Мнения: 2 175
Глупости, Краси..
Попитай мъжо си..

# 86
  • Мнения: 7 947
Е, теб, Красо- нали никога няма да те нарекат така, спокойно   Wink

# 87
  • Мнения: X
Глупости, Краси..
Попитай мъжо си..
Какво според теб влага един мъж в "Ти си мъж!"  и какво в "Ти си мъжко момиче!" ?
В какво е разликата?   Simple Smile

# 88
  • Мнения: 442
     Мъжете казват това, когато жената не се държи по дразнещ (според тях) типично женски начин. Аз съм получавала такъв ''комплимент'' от човек, който много мразеше лигави мацки, които се оплакват и цупят за всичко. Каза ми го, защото не съм била такава. В този ред на мисли- комплимент е, друг е въпросът трябва ли да се чувстваме поласкани....?
     Мъжът не трябва да е мерило. Все едно да си мъж е направо свръх естествено, за това го използват като комплимент. Еми, не е така. Жената е всестранен талант. За мъжа същото не мога да кажа. Качествата, с които мъжете се гордеят, с пълна сила важат и за нас! Peace

# 89
  • Мнения: 2 175
Накратко, Краси:
"Ти си мъжко момиче" - спряваш се всичко добре и в повечето случаи сама.
"Ти си мъж" - в смисъл имаш мъжко мислене. Разбираш и реагираш адекватно на еди-коя си ситуация.

Общи условия

Активация на акаунт