Жената Лъв-57-ма тема

  • 17 670
  • 741
  •   1
Отговори
# 675
  • Варна
  • Мнения: 2 105
Вени, имам наблюдения и върху 2001 набор/братчеда/, ми и той същия. А нас ни държа половин час докато купя бАтушите. От там на сетне купоооон. Помолих я да ми помогне да събера пръснатите играчки, тц, после. Познай дали се мръдна.
Мацки, да ви се похваля. Днес мойто голямото синче спа в яслата. Като си тръгнахме и един буркан с манджа ни дадоха. Щото яслата е целоседмична и има и вечеря. Ей, голям кеф ми стана. Не знам за децата, но аз съм много доволна от яслата. Mr. Green

# 676
  • Мнения: 11 464
И аз да се пофаля Мишо дигна масата и изми чинийте  Shocked и си мрънкаше под носа, че Джейсън Брад Люис си изпял песента като за мъж добре  Joy После ми даде отчет колко чиний, вилици и т.н. е измил........а Кали лежи като мързел  hahaha

Вени, след някой и др месец ще стане на 2години..................като се сетя , че помнябременоста на сестра ти..... Crazy Времето лети.....

# 677
  • Мнения: 9 776
Норче, настроението е супер. Flutter Що? Thinking
Ама навреме са ти казали за празника. Whistling Най-обичам тъй. Twisted Evil
И браво на МиСо. Flutter
Вени, момиченцата принципно са по-напред с материала. Crazy Сравнявам мойте двете. Нищо общо. Mr. Green

# 678
  • Варна
  • Мнения: 2 105
Браво на Мисо, браво и на Кали. Нея цял ивот я чака домакинска работа, добре е да се научи да я прехвърля на околните/мъже/. Wink

# 679
  • Мнения: 11 464
Пол, нямах нищо конкретно, просто последно ми е останало за "засилването", че от там.... Heart Eyes
Нея цял ивот я чака домакинска работа, добре е да се научи да я прехвърля на околните/мъже/. Wink
Туй Тони, не се учи, туй си е у природата на зодията ( водолей). Как е възможно с баща си да са 1:1, е как то е ясно - ген, кръвна група  Grinning

# 680
  • Мнения: 9 776
А, всичко е наред. Flutter
Моите са се заели с една фоторамка. Подариха я на Д. за РД и сега се чудят кои снимки да лепнат там. На дреб нямаме нито една снимка на хартия, представяте ли си? Whistling Имам приятелка фотографка и от нея имам 2-3 за календари, и това е. ooooh! Даже сега не можем да ги намерим и да ги сложим и тях. Rolling Eyes

# 681
  • Мнения: 699
Рейче, браво на МиСо, браво и на Кали. Така трябва  Joy всеки да си знае задълженията, Кали да се учи да тормози мъжа си да ѝ помага, а Мисо да е подготвен, че жена му ще го тормози  Joy

Пол, представям си, че може да нямате снимки на хартия. На нас добре че бабите искат снимки иначе ще извадим........ама друг път. Но и тук има сайт от който си поръчваш снимките директно от компа и си ги взимаш от най-близкото фото, да не ти казвам, че е и по-евтино. А фотото ми е на съседната улица.

Вени, браво на Софито, ама и Полчето е права, момичетата са друго нещо. Важното е да не ѝ секвате ентусиазма

# 682
  • Мнения: 668
Пол, и ние така.  ooooh! Навремето вадих много снимки на големия. Сега на малкия съм вадила 4-5 и съм ги пръснала по бабите.  Mr. Green

Браво на Мишо. Утре го прати у нас.   Crazy Утре може да ти звънна, няма да съм много заета.  Whistling

# 683
  • Мнения: 9 776
Да, то и аз мога да поръчам по интернет, но с доставката ще ми излязат златни вероятно. А най ми е тъпо, че снимки на четирима ни като се замисля имаме..... newsm78 1-2 само. Embarassed

Кам, същата работа и ние. На каката сума ти снимки имаме в албуми, както си му е реда. А сега - нищо. И като се случи да се повреди нещо харда, и не ща да се сещам колко снимки загубих, още ми е мъчно. Sad

# 684
  • Мнения: 11 464
nokon2 (+ 4 Скрит/и) и 0 Гости преглежда(т) тази тема.

А добър вечер  Flutter

Лелей Пол, що ме подсети бре  Embarassed имам такава рамка от мъж ми преди няколко години за която все не ми остава време да я разуча. АдИ като я разучите да ме научите и мене. Моля, моля  Praynig По скайпа  Rolling Eyes

Хая,  Joy


Оф, от 2 седмици съм се наканила да вадя снимки , че съм си купила 2 рамки дет им се слагат много снимки и все не ми остава време да ида до фотото  ooooh!

Камче, на мен програмата ми пък ще е зверски заета. Сутринта водене на у-ще, после правене на лакомствата, после взимане на Кали, после водене на Кали и там ме чака Мишо да го облека и ще остана да ги фотна и да чакам Кали да я прибера. Учене, и после да взема Мишо и после като ги прибера имам важна среща. Wink

# 685
  • Мнения: 668
Камче, на мен програмата ми пък ще е зверски заета.

Еми хУбУ.  Crossing Arms   Mr. Green

# 686
  • Мнения: 9 776
Норче, твоята май е от тези, дето се включват към ток и вървят снимките, нещо такова. newsm78 А тази е просто рамка за много снимки, като тези другите, за които пишеш. За нея ми трябват хартиени снимки. За другото не мога да помогна. newsm78

# 687
  • Мнения: 11 464
Камче, нИ съм си включвала тоз тИлИфон сигурно от 2 седмици  Embarassed, ей сега ще изтичам като млада яребичка и ще го метна у кабелите  Blush

Пол, правилни си го написала  Peace

# 688
  • Мнения: 6 274
Хелоууууууууууу!  Hug
Обичам ви  Hug и страшно ми липсвате, но съм мнооооого заета, нямам време да се обърна, върша по 100 неща накуп и изобщо...  ooooh!
Накратко: децата почнаха училище, все още им е странно и трудно, но ще свикнат.
Аз бачкам, посвиквам с всичко тук и с две думи - всичко е О.К.  Peace
Надявам се скоро пак да се включа, не ме забравяйте и ме споменавайте с добро понякога, ей, калпазанки!
  Mr. Green Hug

# 689
  • Пловдив
  • Мнения: 5 034


Добро утро, момичета!  Hug

Имам именник днес... Flutter

Джулка, как си, бРе, момиче?  Hug
Много се радвам, че не си ни забравила..Ако знаеш, точно снощи си мислех кво ли стана с теб, и че не пишеш нещо...и ти - хоп!  Heart Eyes Видни телепатки сме, да знайш!  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт