обяснение за сексуалност на 4г

  • 2 328
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • загубено
  • Мнения: 6 499
Как нормално бе хора??
Детето няма 4 години.Аз не виждам нищо нормално в това.
Пък учителка да ми каже че е нормално,айде моля.
При директора отивам,ако и за него/нея е нормално по нагоре стигам.
Това е дете на няма и 4 години.
Учителката вместо да блее,или аниматор (там които наглежда децата) да си върши по-съвестно
работата.

Едно дете на 4 може да не разбере кога го манипулират.
Учителите са тези на които им се плаща за това.

Съжалявам че на авторката и се налага да мине през тези притеснения.

# 16
  • Мнения: 21 469
  Там е работата, че директорката няма какво повече да направи, освен да каже на учителката да ги следи по-стриктно какво вършат - по същия начин както би трябвало да внимава да не си бръкнат в окото, нали така?
   И за какви манипулации може да говорим - става въпрос за малки деца, сега нали няма да изкарваме момченцата сексманиаци...
  Въпросът е, че всяко детенце трябва да бъде научено, че половите му органи не се показват и не са позволени за пипане. Щото ако не е научено, то няма как да го знае - за него те не са по-различни от другите неща по тялото му.
   Поне аз на моята дъщеря така и обясних, колко ме разбра, не знам.

# 17
  • Мнения: 3 211
  Въпросът е, че всяко детенце трябва да бъде научено, че половите му органи не се показват и не са позволени за пипане. Щото ако не е научено, то няма как да го знае - за него те не са по-различни от другите неща по тялото му.
 
Точно.
Разбират, те, разбират.

Интересно ми е след разговора с учителката в Португалия да кажеш какво мислят по въпроса. То, ясно че аниматорките не могат да следят всички какво правят, ама как пак няма да видят нещо такова, то не е било за 1-2 мин. Rolling Eyes

# 18
  • Португалия
  • Мнения: 3 982
ще разкажа  Peace
само да спомена,че в яда си,първо си помислих да не ги пускам с рокли и поли на детска  Crazy тъпа идея  ooooh!,после размислих разбира се-защо да фрустрирам децата,заради обстоятелствата Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 293
Как нормално бе хора??
Детето няма 4 години.Аз не виждам нищо нормално в това.
Пък учителка да ми каже че е нормално,айде моля.
При директора отивам,ако и за него/нея е нормално по нагоре стигам.
Това е дете на няма и 4 години.
Учителката вместо да блее,или аниматор (там които наглежда децата) да си върши по-съвестно
работата.

Едно дете на 4 може да не разбере кога го манипулират.
Учителите са тези на които им се плаща за това.

Съжалявам че на авторката и се налага да мине през тези притеснения.

Им се плаща?  Ти, ако гледаш на учителките като на хора, на които им се плаща  ... много си далеч от нещата. Разбира се, че е нормално. Децата не са обременени със сексуалност  Peace

# 20
  • Мнения: 21 469
ще разкажа  Peace
само да спомена,че в яда си,първо си помислих да не ги пускам с рокли и поли на детска  Crazy тъпа идея  ooooh!,после размислих разбира се-защо да фрустрирам децата,заради обстоятелствата Rolling Eyes

  Помните ли, че едно време момчетата ни вдигаха поличките в малките класове?

# 21
  • Португалия
  • Мнения: 3 982
ще разкажа  Peace
само да спомена,че в яда си,първо си помислих да не ги пускам с рокли и поли на детска  Crazy тъпа идея  ooooh!,после размислих разбира се-защо да фрустрирам децата,заради обстоятелствата Rolling Eyes

  Помните ли, че едно време момчетата ни вдигаха поличките в малките класове?
помня и други работи  Embarassed ,но явно не съм дорасла като човек...и като майка,за да приема ставащото  Tired

# 22
  • загубено
  • Мнения: 6 499
Na моят син съм му обяснила(надявам се да е разбрал),повторила н-брой пъти
че гащите и блузата ги съблича единствено и само пред мама и татко.
Ако иде на лекар това става с един от нас.
Така,че само пред нас.
И повтарям,повтарям докато видя че е запомнил.
След време пак.

Сексуалността му я обясних на около 6.Тогава прояви интерес.


Им се плаща?  Ти, ако гледаш на учителките като на хора, на които им се плаща  ... много си далеч от нещата. Разбира се, че е нормално. Децата не са обременени със сексуалност  Peace

Плаща им се да.Аз не познавам учител които да работи без пари от любов
към професията.На учителите има се плаща съсщо така както на лекари,
продавачи и т.н.Така,че ако не им се работи,ако са разсеяни си има санкций за което.
Аз съм лекар,ако утре реша да поблея докато правя байпас ,какви ли ще са последствията?

От "нещата ще бъда далече",ако си затварям очите пред точно такива неща.
Премълчаването няма да реши проблемът.

Интересно ми е в частна или държавна дет. градина е детето?

помня и други работи  Embarassed ,но явно не съм дорасла като човек...и като майка,за да приема ставащото  Tired
И аз не бих го приела.
За толкова малко дете.

Общи условия

Активация на акаунт