Добрите деца!

  • 3 802
  • 49
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 9 973
имам си 2 ангелчета-гордостта ми.
Единият стана мистър по-по-най,даваха го по Господари на ефира  Laughing Crazy ,ходи да пее с попфолк певицата Рени ,а е на 4г.  Wink
Малкия пък въпреки увещанията,че ще си отиде от този свят и т.н. стана на 2г.2м. и е най-щастливото дете на света.Никога не плаче,никога не се тръшка.Не му е скучно,дори да няма играчки-ще подскача,ще си свири и т.н. Винаги се смее,танцува и т.н. Никога не съм му се карала,защото няма за какво Stop Laughing

И все пак каквито и да са,те са наши деца  Wink

# 46
  • Мнения: 7 122
По заглавието предположих, че ще се говори за даван пример на личните деца как другите много слушат.  Wink
Децата са като големите - има ги с всевъзможен нрав.
Моето е с най-най-благия. Може да реве за всичко, а може и за нищо. Пенило се, не пенило се - ще си го целувам.

# 47
  • Мнения: X
Не вярвах ,че ще попадна на такава тема.....    Laughing   обикновено всички само се оплакват от децата си.
Децата не се раждат "добри" или "лоши"....ние ги правим такива.
Моите са от добрите,и двете.И понеже вече са на 22 и 15 години,и добри си останаха.
Почти не са плакали,тръшкания и истерии не е имало.Винаги сме се разбирали от половин дума ,дето се казва....Колики и никнене на зъбки "нямаха"...т.е. аз не усетих.   Laughing
Проблеми с адаптацията в детска градина също нямаше....още на втория-третия ден останаха за цял ден .
И пубертет кой знае какъв не съм усетила....Е,големия малко залитна повече по компютърните игри някъде към 6-7 клас,но намерихме решение и на това.
Малкия другия месец ще навърши 15,досега проблеми с него не съм имала.Дори няма за какво да се скарам.....

Признавам си,че доста литература съм изчела за отглеждане,възпитание на децата и тийновете.
Някои неща са ми били полезни,други изобщо не ми и дотрябваха.
Смятам ,че децата ,от първия ден на раждането си,ужасно много се влияят и отразяват настроението и поведението на родителите си.Или на този,който ги отглежда .
Ако майката е нервна,неспокойна,притеснителна и т.н., и детето е същото.
Детето е като отражение на родителите и на техните отношения.
По поведението на едно дете мога почти на ....90 % да позная в какво семейство расте...   Grinning

# 48
  • Мнения: 54 635
Искрено се радвам на добрите деца ! Hug

# 49
  • София
  • Мнения: 1 529
 И като деца и като възрастни децата ми са добри. Peace
 Внучетата също са ми добри. Това ме радва.
 Дай Боже всекиму. Praynig

Общи условия

Активация на акаунт