Фотография 67

  • 48 685
  • 740
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 6 039
Само прочетете възрастта на децата на съседната снимка!Поразена съм!
Когато преди време я добавих в контактите си, децата бяха 7, сега вече са девет. Тя е на моите години и не ми се вярва да спре да ражда. От време на време ми става жал особено за голямата й дъщеря, няма как тя да не понася голяма част от грижите за децата, а това убедена съм, ограбва детството й!

# 691
  • Мнения: 453
На мен не ми става жал като ги гледам, а напротив, вдъхновяват ме. Кой кого гледа и ограбва са само предположения.

# 692
  • Мнения: 571
Кукле, четейки ДЕВЕТТЕ, в първия момент прочетох Двете, а във втория реших, че има правописна грешка... Joy
Аз с две се оправям трудно, шапка и свалям за това как тя се оправя с девет...

# 693
  • Мнения: 22
Искам да благодаря на всички, които посетиха и коментираха последната ми снимка в фликър. Наистина, не съм очаквала, че ще я харесате, благодаря ви! Направихте вчерашния ми ден много специален!

# 694
  • Мнения: 7
Добре де, КОГА успява??? И как? Девет!  Crazy Аз с едно не успявам и все се чувствам виновна, че не му обръщам внимание... при все че нямам кой знае колко работа по сесии и снимки... Не знам... 9 е ту мъч... newsm78

# 695
  • Мнения: 2 575
Добре де, КОГА успява??? И как? Девет!  Crazy Аз с едно не успявам и все се чувствам виновна, че не му обръщам внимание... при все че нямам кой знае колко работа по сесии и снимки... Не знам... 9 е ту мъч... newsm78

и аз това си мислех  Thinking но явно грешката е в нас ( с по 1 или 2), а като станат повечко преставаш да се тормозиш дали получават достатъчно внимание Wink и сигурно се чувстват достатъчно добре  Laughing

Да не остана по-назад и да се пофръцкам най-после с първия "ЕКСПЛОР" Embarassed а как точно се подбират кадрите за там? какви са критериите? кой го прави? никак не съм наясно с Фликр все още newsm78

# 696
  • Мнения: 0
Лелееее, девет!  Shocked А аз едва се справям с две!  Laughing Щом е стигнала до девет, оправя се явно...
Asinka,  честито! Още много ти пожелавам! Аз явно съм ваксинирана срещу експлор  Laughing


Untitled by Lyubata, on Flickr

# 697
  • Мнения: 1 117
Добре де, КОГА успява??? И как? Девет!  Crazy Аз с едно не успявам и все се чувствам виновна, че не му обръщам внимание... при все че нямам кой знае колко работа по сесии и снимки... Не знам... 9 е ту мъч... newsm78
И според мен 9 е туу мъч. И безотговорно към бъдещето на планетата, която определено не е разчетена да изхрани толкова народ. Представете си ако всяко семейство се множи с такива резултати? Можете да ме наричате хейтър, но не смятам, че е нормално да си размножаваш така гените.
Рибок, ами тя очевидно не е работеща майка. Пък и дето Асинка казва, след третото вече им губиш бройката и ги оставяш да се самоотглеждат  Joy Само се чудя с разходите по образованието как стават нещата  newsm78

# 698
  • Мнения: 7
Добре де, КОГА успява??? И как? Девет!  Crazy Аз с едно не успявам и все се чувствам виновна, че не му обръщам внимание... при все че нямам кой знае колко работа по сесии и снимки... Не знам... 9 е ту мъч... newsm78
И според мен 9 е туу мъч. И безотговорно към бъдещето на планетата, която определено не е разчетена да изхрани толкова народ. Представете си ако всяко семейство се множи с такива резултати? Можете да ме наричате хейтър, но не смятам, че е нормално да си размножаваш така гените.
Рибок, ами тя очевидно не е работеща майка. Пък и дето Асинка казва, след третото вече им губиш бройката и ги оставяш да се самоотглеждат  Joy Само се чудя с разходите по образованието как стават нещата  newsm78

Абсолютно съм съгласна!

# 699
  • Мнения: 3

Да не остана по-назад и да се пофръцкам най-после с първия "ЕКСПЛОР" Embarassed а как точно се подбират кадрите за там? какви са критериите? кой го прави? никак не съм наясно с Фликр все още newsm78

И аз гледам от два дни ми пишат някакъв експлор, 650 пъти видяна  снимката, ама какъв е тоя експлор? Изглежда ми по- различен от на момичетата....пишат ми, че има експлор, но не е така как да го обясня на сиво поленце  Joy Joy Ето за какво говоря, това експлор ли е или не?


Christina by Abrasheva, on Flickr

# 700
  • Мнения: 453
Тя и да роди 15 пак има файда - красиви, одухотворени за американци деца, чисти, добре гледани. Изглеждат задружни. Планетата има нужда от повече такива хора. Но за нещастие огромния процент размножаващи се бясно са от по-мургавия вид, които нямат друга цел в живота освен възпроизводство.
Спирам да пиша по въпроса, само исках да ви обърна внимание на тази майка, което разбива стереотипите: "многодетна дебела, занемарена, затъпяла и неуспяла", "горките, девет са, гладни, жадни, мръсни и нецелунати" и т.н.
Нямам идея как се оправя, там са в съвсем друга приказка, но явно си движи успешно нещата, отстоява си на ценностите и работи хобито си (пише, че е професионален фотограф, демек е работеща майка).
(И не забравяйте, че там практикуват и домашно обучение; а и не дават пари за уроци по английски Laughing)

Последна редакция: ср, 09 ное 2011, 13:43 от кукла

# 701
  • София
  • Мнения: 747
Здравейте  Grinning
Аз да се похваля, че моите любими хора ми купиха осветление, и сега вкъщи имам ламБи  Grinning
 Ето първи опит  Grinning

Untitled by tchara, on Flickr

# 702
  • Мнения: 1 117
Абрашева, цъкни тука:
http://bighugelabs.com/scout.php?username=56942492%40N06&sor … 1&makeimage=1
Днес имам време и съм особено сговорчива Simple Smile

Танчееееее да поздравиш господ от мен Simple Smile Честити ламБи Simple Smile

# 703
  • Мнения: 3
Абрашева, цъкни тука:
http://bighugelabs.com/scout.php?username=56942492%40N06&sor … 1&makeimage=1
Днес имам време и съм особено сговорчива Simple Smile

Танчееееее да поздравиш господ от мен Simple Smile Честити ламБи Simple Smile

  mrstraetz

Много съм хепи  261uu


Naya by Abrasheva, on Flickr

# 704
  • Мнения: 154
Чара, честито:) Хубаво е дядо Коледа да наминава и предколедно (и аз чакам една светка Grinning)

Аз си стоя без 50-тка вече сума време... Поучена от разказа на Райън за Пан сервиз, още преди да изтече 1-месечния им срок за ремонт на гаранционен обектив, им се обадих и им се скарах що се мотат и дават противоречива информация. После се обадих и в Канон България. Като резултат днес разбрах, че ще ми дадат оборотен обектив, доката ремонтират моя.

Та ми е интересно, някой друг имал ли е подобни преживявания и така ли постъпват -т.е. цивилизовано, или обективът за временно ползване е резултат от мини-скандала ми. newsm78

Нямам снимка:)

Общи условия

Активация на акаунт