Фотография 67

  • 48 684
  • 740
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 702
Чара и Джали веднага да си признаят какви ламби са си купили  Crossing Arms И   нагледно ако може  Laughing линкче някакво или снимчица  Wink

# 706
  • София
  • Мнения: 747
Ето:
http://dynaphos.com/product.php?c=1&sc=0&id=619

Не съм ги разучила добре, но като ги сравниш с другите по-скъпи комплекти се вижда, че са доста по-слаби, пък и си пише, че са за домашни условия. Тази снимка, която  показах, е правена на най-ниската мощност на лампите, което си мисля( не знам дали съм права, а и не съм експериментирала) е че ще мога да ги отдалеча повече и на по-голяма мощност да снимам в цял ръст.

# 707
  • Мнения: 702
Честит да ти е Чара и много хубави снимки ти пожелавам с него  Peace

# 708
  • Мнения: 161
Честито за новите придобивки Simple Smile

Два есенни пътя от мен:


Simple Smile by Villysweety, on Flickr


Simple Smile by Villysweety, on Flickr

# 709
  • София
  • Мнения: 747
Благодаря за вниманието и пожеланията, момичета Grinning

Лоис, благодаря! Поздравих го, той казва, че просто се опитва да ме  "огрее' отвсякъде  Grinning

# 710
  • Мнения: 1 117
хахаах, божествено изказване  Joy

# 711
  • Мнения: 0
Изненадахте ме колко сте изписали! По казуса  ще си мълча, то какво ли може да се каже....
Принципно обаче необработени кадри не само не давам, а  самата аз не пазя такива.
Очаквам, който  иска  аз  да снимам, да е разгледал профила и страницата ми и да  знае какво да мога/ или не мога.

Имах  познати, които искаха снимки  като на Малена, обясних, че и  в следващия  си живот не бих могла така да наредя аксесоари или да комбинирам цветове, следователно аз не съм техния човек;))))

Шоши, бях ти писала съобщение във  фликър newsm78,  моите  ламби са тези
http://dynaphos.com/product.php?c=1&sc=0&id=1034  обаче със  софтбокс  чадъри.

Последна редакция: ср, 09 ное 2011, 22:53 от Джали

# 712
  • Мнения: 702
Джали и на теб честито   Laughing Много желаещи за снимки и скоро със студио да се похвалиш  Wink
Съобщение не съм получавала  newsm78

# 713
  • Мнения: 0
Честито оборудване момичета,хубава светлина и още по-хубави сниммки !!
Да се запиша и аз с малко есенни кадри, за които много ще са ми полезни коментарите и критиките Ви . Хубав ден !!!

D_08 by Ernesto_05, on Flickr

# 714
  • Мнения: 493
Пиша за последно и отново се извинявам че разводнявам хубавата ви тема. Успяхме да стигнем до консеснус и получих по-малко обработени снимки, за което Ви благодаря, както и на авторката.
Хубав ден!

# 715
  • Мнения: 90
Честити лампи на "огрените"!! Писах и във flickr,но и тук да пожелая - само шедьоври!
Аз съм намислила едни грандиозни планове за велики фотосесии, "концептуални"  Wink,  че с тия потретчета на детето чак на мен си втръснах. Та по тоз повод да ви пусна още едно портретче на една много нежна и много уморена госпожица. Нещо май не впечатлява, пък на мен ми е приятно едно такова. Чудех се, дали да не мъ сложа flare, ама май само си смуча от пръстите...

Някой да има иде бокето защо не е на кръгчета а на елипси?!

Елена, много се радвам, че сте намерили компромисно решение  Hug. Много е тъжно когато подобни недоразумения се случват при тези инициативи Sad.  Надявам се, че с благородното си сърце ще забравите тази нелепост и ще остане само положителното чувство от това, че сте помогнали.

Абе чудя се аз как се постига този брозов вид на кожата на fashion снимките. Специфична обработка ли е или е въпрос на грим? Или и двете? Някакъв tutorial? Praynig Много ще съм балгодарна за някакви насоки. Нещо аз ли не търся където трябва...на хиляди "преди и след" се нагледах, ама как става - никой не казва  Sad

# 716
  • Мнения: 200
Честито на всички за новите придобивки, представям си какво вълнение е да ги ползвате Simple Smile Аз усещам, че не съм достигнала това ниво или поне не се чувствам готова. Не че няма да ми е интересно да пробвам, но може би по-нататък Simple Smile
И на мен ми втръсна да снимам щерката, а на нея още повече. Ето нещо по-различно от мен:


Budapest at night by Stanimira Roydeva (Aquariel), on Flickr


Buda-Dunav-Pest by Stanimira Roydeva (Aquariel), on Flickr

Последна редакция: чт, 10 ное 2011, 21:32 от Aquariel

# 717
  • Мнения: 5
Здравейте. Честито осветление на Джали и Чара.
Роси, Веси, едва сега ви прочитам. Благодаря за вниманието.
Аз ли имам проблем с камерата или пропускам нещо? Като снимам във формат RAW+Fine, вместо един NEF и един JPG файл се записват два идентични  JPG  файла?
chickadee , сигурно е от обработката и светлината...

# 718
  • София
  • Мнения: 1 691
Чета ви, нямам нищо интересно за показване, на вълна - коледни снимки съм от началото на месеца, пък на вас ви е рано за такива снимки и въпреки това, за да не ме забравите  Joy

Калина by vitaminka*, on Flickr

# 719
  • Мнения: 672
Аз ли имам проблем с камерата или пропускам нещо? Като снимам във формат RAW+Fine, вместо един NEF и един JPG файл се записват два идентични  JPG  файла

Когато ги тегля директно от апарата и при мен е така - два джипега. През картрийдър всичко е ОК. Peace

Общи условия

Активация на акаунт