София МЛАДОСТ (17)

  • 83 332
  • 757
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 4 349
Ще стане време май за Nature Snowman Nature Snowman Nature Snowman Nature Snowman santa2 santa2 newsm81 newsm81


Честит и от мен!!! Време е да извадим топлите грейки и чашите червено вино с хубаво мезе, че студът ни зове!! Laughing Laughing Laughing

# 76
  • Мнения: 22
Честит и от мен  Hug сутринта като видях какво се случва на вън лошо ми стана  ooooh! ooooh!

# 77
  • Мнения: 3 695
Честит първи сняг!  cold Пфуу, много рано! Crossing Arms
Дано се стопли пак времето! Praynig

# 78
  • Мнения: 0
Здравейте всички, аз много скоро ще се местя в Младост 1 и сега си търсим нова детска градина , ще ми препоръчате ли някоя??  Praynig

ЧАстна вероятно, нали? Защото препоръката за държавна може да си остане просто препоръка до влизане на детето ти в университета. Simple Smile

От мен глас за "Макс и Мони", ако е на възраст до 3.


говорих с тях, но май ще започнем от догодина Simple Smile благодаря за помощта!
А за 1ва страница на темата данните ми са : Гергана Влахова с дете Габи на 2 год.

# 79
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 509
Здравейте! Бах обещала да дам отзиви за курса по рисуване: провежда се веднъж седмично, в Събота, в читалище Младост, от 10 до 13ч. Таксата е 30 лв./месец. В началото на всеки месец се събират по 3 лв. за консумативи, и не се носят никакви моливи/листи/бои-всичко се осигурява от читалището. Около 10-на деца са, носят си и по нещо за хапване и вода, рисуват, обсъждат, по-скоро е като разтоварващо занимание, не е строга дисциплината. Организират конкурси с най-хубавите рисунки на децата, като победителите от тях участват и в по-крупни конкурси. Това в общи линии, че Цвети е съвсем в началото.Изненадващо за мен "има талант"-според госпожата по рисуване и взета вече първа рисунка за изпращане в конкурс извън курса по рисуване Thinking

# 80
  • София, България
  • Мнения: 2 228
а колко големи са децата, и къде е това читалище  newsm78

# 81
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 509
Читалището е в Младост1, до пазара.Децата са на различна възраст, по мои впечатления има от 5-6 годишни до около 13-14г.

# 82
  • София-Младост
  • Мнения: 23 388
На 20 октомври 2011 г. (четвъртък) във връзка с подмяна на уличен водопровод в ж.к. „Младост” І, се налага спиране на водоподаването от 9:00 до 21:00 часа на клиентите на „Софийска вода”, живеещи в района на:
Бул. „Андрей Сахаров”, ул. „Григорий Горбатенко”, ул. „Митрополит Серафим Сливенски” и бул. „Александър Малинов”.

При продължителност на строително-ремонтните дейности над 12 часа „Софийска вода” ще осигури алтернативно водоснабдяване с водоноски, разположени на адрес: ж.к. „Младост” І пред бл. 52; ж.к. „Младост” І до бл. 37Б.

# 83
  • Мнения: 572
Здравейте мами
Извинявам се че така нахлувам в темичката ви но имам един въпрос Мечо Пух и приятели - Детски парти клуб дали все още работи и какви са условията като цени и забавление? Дали за група от 30 деца правят отстъпки и така нататък Пробвах страницата им но не ми се отваря  Sad
Благодаря предварително.  Hug

# 84
  • Мнения: 10 547
Здравейте мами
Извинявам се че така нахлувам в темичката ви но имам един въпрос Мечо Пух и приятели - Детски парти клуб дали все още работи и какви са условията като цени и забавление? Дали за група от 30 деца правят отстъпки и така нататък Пробвах страницата им но не ми се отваря  Sad
Благодаря предварително.  Hug

Този до ОБ ли? Ако да- не става и за 10 деца. Пробвай в Слон-балон, правят добри отстъпки. Също, питай и в Джая-та.

# 85
  • София
  • Мнения: 17 383
Момичета, някаква идея кога ще дойде парното? От снощи все пипам радиатора и рева  Laughing

# 86
  • Мнения: 10 547
Момичета, някаква идея кога ще дойде парното? От снощи все пипам радиатора и рева  Laughing

От обяд дойде, но винтилът отворен докрай го докарва като на единица през активния зимен сезон.

# 87
  • Germany
  • Мнения: 8 007
Момичета, някаква идея кога ще дойде парното? От снощи все пипам радиатора и рева  Laughing

От обяд дойде, но винтилът отворен докрай го докарва като на единица през активния зимен сезон.

[/quote


Е, добре де, защо ни мъчат така? От 1 седмица сме на печки вкъщи и направо ми писна да го чакам това парно.... Да го пуснат като хората, пък който не иска да си го изключи от вентилите.

# 88
  • София
  • Мнения: 17 383
Ами при мен и тръбите са студени, мисля, че съвсем нищо няма. Касита, вие не сте в 2, нали? Да не се окаже, че има някакъв проблем конкретно при нас, чеее ... Много е зле, ужас, толкова студ не помня да съм брала някога. Подценихме я Топлофикация ние - в предишното си жилище бяхме на ток и бях забравила какво е да чакаш парно  Confused
Мъчим се с две духалки, ама то не може да се затопли с тях целия апартамент, да не говорим, че за нощно време не стават. Горкото бебе спи облечено като за навън  ooooh!

# 89
  • Мнения: 7 263
Ние вече имаме Бърди - не е много топло, радиаторите са по-скоро леко топли, но веднага се усети в къщи.

Общи условия

Активация на акаунт