Лежащи бъдещи мами, заповядайте да не скучаем!!! - седма част

  • 30 029
  • 731
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 729
Nimfi4ka - пуснах ти паролата.

много поздрави от Ники, още са 2в1.  Стискам палчета  Hug Hug Hug

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 1 712
Милички, здравейте!
Следя ви редовно, но нямам време тези дни - проблеми у дома. Софи пак е с вирус и не стига това, ами зарази и малката и тя сега е с хрема. Направо ще откача, то хубаво на яслата, ама аман с тези вируси...  #Cussing out  #Cussing out И всички ми казват, че първата година така ще е, докато изгради имунитет... А на бебенцето милото така му хърка нослето...  Cry  Sad Вчера дост си поревах, от яд, от безсилие и от какво ли още не ...  Cry  Cry Само дано не ми спре кърмата с тези притеснения...  Praynig  Praynig

Нимфичка, сега вече не ми дава да правя редакции по темата, затова всички новости ги правя и добавям в новата тема, когато я правя. Аз затова предварително ви поисках термини и т.н., но явно не си прочела. Нищо, в следващата тема ще добавя и термина ти, пък можеш и цвета на щъркелчето да знаеш вече.  Grinning  Hug

Алексче, леле колко много си напреднала... Браво, браво, виж колко е близо 9-ия месец, който мислеше за недостижим.  Laughing  Hug

Мила, и ти да си вървиш все така точно след нея!  Hug

Много ви се радвам на всичките и много ви обичам!  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes Вижте колко хубава ни става първата страница с всички тези бебчета...  Laughing  Laughing  Laughing

Стискайте ми палци децата скоро да се оправят, че ще лудна в скоро време.  Praynig  Praynig Ама все си повтарям, че колкото и да ми е трудно, тези лоши моменти ще отминат и ще дойде по-спокойно време... Чакам го и се надявам Господ да ми пази дечицата! Praynig

# 17
  • Мнения: 461
Здравейте ,момичета реших и аз да се присъединя към Вас! Аз съм от София, на 26 година съм, с термин 15.05.2012г. За сега обаче ще съм в кревата, защото съм в начална бременност 9 г.с. и имам недобре закрепен плоден сак. Пия утрогестан и на-шпа до към 12-14 седмица ще трябва да ги приемам. Много съм притеснена, защото това ми е 2-ра бременност на 15 април родих в 38 г.с. мъртво бебе поради проблем с пъпната връв.
Стискайте ми палци всичко да е ок този път макар и лошия старт.  Grinning Grinning Grinning Като гледам тук в тази темичка има мноооого майки късметлийки. Успех на всички!

# 18
  • София
  • Мнения: 1 250
Хари,няма проблем,другия път ще ме добавиш,аз без друго имам още доста да си полежа Laughing  Щъркелчето уж е синьо,но нещо се крие последните пъти човека,пък и аз все викам на доки,че ми е все едно и той не гледа обстойно. Дано вече другия път да каже със сигурност Laughing Само от любопитство искам да знам,иначе няма значение Simple Smile
Дано се оправят скоро дечицата ти Hug

Силвърче и Мила,благодаря ви за паролата. Разгледах снимките и...толкова са хубави...когато ми е най-тежко ще влизам да ги гледам и да си давам кураж,че всяка инжекция ,всичко лошо накрая се забравя и всичко си заслужава само да видиш едно такова човече накрая Party

Аселина,добре дошла и късмет до края. Аз бях така с отлепено сакче и кафяво зацапване,но сега всичко е наред.дай Боже до края да съм добре. Този път лекаря ми ме спаси с утрогестан, нош па инжекции, фраксипарин инжекции и вливане на имуновенин и интралипид,както и много лежане. Имах три неуспеха преди това в ранните седмици. Стискам ти палци и кураж Hug

# 19
  • Мнения: 461
nimfi4ka , благодаря за подкрепата и милите думи. Надявам се всичко да е ок този път и на финала през май месец да имам хубаво и здраво бебче. Simple Smile Simple Smile Simple Smile и разбира се всяка една от нас!!! Simple Smile Успех, момичета! Simple Smile

# 20
  • Варна
  • Мнения: 729
Аселина - добре дошла  Hug Hug Hug  Желая ти много късмет и успешен финал  Hug Hug Hug

Хари - дано оздравеят бързо дечицата  Hug Hug Hug 

# 21
  • Мнения: 461
Аселина - добре дошла  Hug Hug Hug  Желая ти много късмет и успешен финал  Hug Hug Hug


Благодаря за топлото посрещане успех и на теб! Желая ти едно малко сладко и пухкаво  newsm30 на финала! Simple Smile

# 22
  • Мнения: 696
Здравейте ! Някой пита къде пак ще заминавам след седмица-към Еленския балкан от където съм всъщност Laughing детето да подиша малко чист въздух,пък и сбор ще има-малката много се радва на такива въртележки,батути и т.н. глупости  Wink
За Гърция нямам забележки беше си супер,довечера ще се включа да сложа снимки от плажа,но без да се смеете,уж 4кг .и половина а съм като слон  Shocked
Днес в към 7ч.съм на док,дано да каже какво ще е бебчето и всичко е ок,пак ще пиша-до скоро  bouquet

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 6 589
Asselina,добре дошла!Много си преживяла,сега всичко ще е наред!Нашата тема носи късмет,ще видиш!
Момичета,стискайте палци,майка ми дойде да помага два дни.Дай ми боже,нерви!
Диди,аз на моите им съчинявам песни,където те са главни герои.Всеки си и ма песен.Сега пея на Криси,но текстът е малко войнствен,пее се за Криста-терориста.
Чао за сега!Бързам,че помощницата ми отиде на ресторант,а Криси е гладна.

# 24
  • Мнения: 146
Asselina, добре дошла и от мен Hug Знам колко те е страх миличка и знам че този страх няма да те напусне докрая. Но не губи вяра, че този път всичко ще е различно и ще гушнеш жива и здрава рожбичката си през май догодина. Сега лежане му е майката, вземай лекарствата си и никакво ставане, поне докато сакчето се закрепи. Лежането върши чудеса да знаеш. А и тази темичка е вълшебна, ще видиш Wink
Момичета Светлето вече си е у дома с малката бубка и се гледат. Очаквам я да се включи като й остане малко време и да качи снимки на Даниелка. Аз вече я видях - разкошна е  Heart Eyes
Хари дано се оправят дечицата по - скоро, че много е мъничка Елиза да боледува  Praynig
Ние май уморихме коликите само с Линекс бейби. Много съм доволна, откакто го давам Алекс се успокои и не е имал криза. Може да пробвате момичета, пробиотик е и няма да навреди в никой случай.
Целувки на всички коремчета, мамчета и беболинки. Да сте здравички и спокойни Hug

# 25
  • Мнения: 696
Здравейте момичета!Бебето ще е момче- newsm10 newsm03 newsm68 newsm44 stork-boy толкова съм доволна!Прегледа мина ок,бебето е около 400гр.мъжле,иначе шийката ми се е поотворила добре че имам конец,но док.каза да не се притеснявам,нямало страшно-аз му вярвам така че само напред.
И още нещо което може да е полезно за доста мами-моя док . каза че в бг.почти няма и той е донесъл от чужбина някакъв тест който се прави след 23 седмица за да се види дали скоро ще има родов процес или някакви наченки за да се вземат мерки предварително с лекарства за да няма изненади  Wink което е супер и съм супер щастлина че съм при този док.,на който вярвам безрезервно.Ако всички имаха такива тестове предварително,много бебчета можеха да поизчакат някоя др.седмица.
Та това за сега от мен-до скоро,целувки  bouquet

# 26
  • София
  • Мнения: 865
Зори, супер! Много се радвам, че ще е момченце Simple Smile

А за този тест чувам за първи път! Ако можеш да разбереш повече информация за него би било прекрасно  Peace

# 27
  • Мнения: 644
Привет и от мен в новата тема  Hug

Алекс, още малко, не остана и при теб. Много се вълнувам за малките мишлета. Сигурно купонът и емоциите при вас ще са на шест. Имаш ли вече дата за секциото?

Мила, хайде, стягай се и ти, че си следващата след Алекс  Hug

Хариелка, бързо да се оправят дечицата, а на теб много сила и търпение ти пращам  Hug

Зори, честито, ще ставаш свекърва  Mr. Green
А този тест какъв е - да не е фетален фибронектин?

Аселина, добре дошла, мила  Hug Този път всичко ще е наред  Hug Praynig Hug

Дидке, да предадеш и ти много поздрави на Радчето   Mr. Green Laughing Ние вчера си писахме във ФБ с нея, иска да си чукнем среща, но още нищо не сме се разбрали.
Вие ходите ли вече по разходки?? Гледай къде ти задавам такива въпроси, ама не смея да ти звънна, че да не прекъсна я кърмене, я някой сън  Laughing

Силвърчеlovekiss
Андрей много хареса песента на Гуменото мече, направо изпада в захлас като му я пусна  Laughing Днес я слушахме десетина пъти  Crazy

За всички много прегръдки и целувки Hug Heart Eyes

Лека и спокойна нощ  Hug

# 28
  • Мнения: 398
Аселина,добре дошла при нас!Пожелавам ти ,повече да нямаш такива препядствия и едно здраво бебче,което много да те радва.И аз влязах в твоите седмици някъде в тази темичка.
Хари,дано двете принцески се оправят много бързо,че не ми харесвеш така притеснена.Целувки  на Софи и  Изи от нас!
Кокетче,аз самата немога да повярвам,че стигнах 34 г.с.Това само съм го мечтала и ти знаеш колко пъти сме го коментирали.Пожелавам го на всички в тази темичка.Нямаме още дата за секциото,на 6.10 сме при доктора,да видим какво ще каже.
Зори,честито ти синьо щъркелче.Това сигурно е теста който прави Мото и излезе положителен,а скоро го прави и Мила и при нея е отрицателен- фетален фибронектин
Лека вечер на всички

# 29
  • Мнения: 461
Ехаааа, колко мило посрещане, колко съм щастлива от този факт. Много Ви благодаря за хубавите пожелания, за милите думи и на всяка една искам да пожелая да бъде съпътствана от много късмет и вяра, като разбира се пожелавам същото и на себе си. Нямате си на идея колко мило и хубаво ми стана на душата!  Hug Simple Smile Аз също се надявам този път всичко да мине наред, защото след една толкова тежлка загуба мисля си че заслужавам поне малко щастие и възнаграждение за изстраданата болка и мъка. Все пак вярвам, че след всяка буря изгрява слънце, вярно че нещо незапочваме никак добре, но съм си обещала да лежа и да изпълнявам препоръката на моята докторка. Имам и много доверие, защото именно тя ме изроди първия път и ако не беше с мен сега нямаше да съм жива. Когато ме приеха в патологията през април 2011г. всички се държаха ужасно, никой не ми обръщаше внимяние, но тя, тя е друго нещо. Приела ме е доста присърце и мноооого и вярвам. Дано се закрепи плодното сакче, все пак тя ми дава надежда че до 12 г.с. би трябвало да се нормализират нещата. Много ми се иска при следващия преглед следващата седмица в четвъртък да се види макар и маничко, но все пак подобрение! Praynig Praynig Praynig
Още веднъж благодаря на всички Ви за топлото посрещане, и се надявам да е така както казвате тази темичка да е вълшебна и да помага на момичетата вписали се в нея. Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт