Елате ни на гости

  • 14 266
  • 80
  •   1
Отговори
# 45
  • Германия
  • Мнения: 327
kartinka,кажи кога и ще ти пратя координати на лични.Аз съм ти фен от темата за Бай Ганьо тръгнал из Европа.
Иначе освен кафе,предлагам и вино и бургаска мускатова ракия(нея трябва да я потърся,че мъжът ми я пие с удоволствие и изпокри шишетата някъде из къщи да не ги набарам.Опасен е,кръв дава,ракия не дава).Намира се и синьо сирене из нас,а може и някоя друга луканка да изкочи,само туршия дето нямам. Laughing

# 46
  • Мнения: 11 318
Я, ги виж ти, кафеджийките къде се преместили! Crossing Arms  Mr. Green
Гледам, че сладък лаф се заформил, а и май имаме почти заедно с Картинка повод да поливаме.
Аз много искам да се видя с доста от вас, дори преди години ми излезе прякора Миткалото, че обичам да пътувам и се срещах няколко пъти на живо с форумски дружки.
Поне досега не съм се разочаровала от контакта на живо.

# 47
  • загубено
  • Мнения: 6 510
Аз кафето си го пия в домашни условия.
Домошарка съм си Laughing предпочитам познатият вкус,аромат и дължина на кафето.

Сега си говорим за обстановка и гости.
Кафетата само между другото.

Ако пусна тема за плетки(пенсионирайте ме),
колко ли ще са на линия? Laughing

Силке,пролет щом си казала.
Приготвяй се,аз идвам.
А и като се замисля сняг не съм виждала,не помня от кога.
Синът ми като малък ,викаше дядо Коледа при нас идва с ролери Laughing
Та една истинска зимна разходка не отказвам.

# 48
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 794
Гледам повечето сте европейки, но я да Ви предложа малко карибска екзотика ( почти карибска - все пак си имам две огромни палми в двора+ няколко цикаса).
Не е на карибски остров, но усещането е почти за такъв. Ако Ви е много топло, ще се преместим към Калгари. Тъкмо и ски ще покарате ( след месец).
И на двете места имате възможност да срещнете истински каубои.  Mr. Green

# 49
  • Мнения: 2 786
Нерайда, уличките, таверните, кафетата и магазинчетата покрай Акропола сме ги овършали няколко пъти. Попаднахме в една галерия, от където си купихме картина (не питай как сме я пренасяли после), успяхме да се "изгубим" сред едни тесни, стръмни улички на изкачване към Акропола (ама какви гледки към града имашеее ... едни от най-хубавите ни снимки са от там).
Ако ти е домъчняло за сняг, идвай по нашите ширини - скоро ще имаме  Laughing

# 50
  • загубено
  • Мнения: 6 510
Фате,ами скапват се работите тук.
Но да видим как ще завърши годината.
Каквото такова,ама ако решите ви чакаме. Hug
Какви хубави кафета ще пием,че и снимков материал
ще пускаме в темата за девойките.

Teresa of the Faint Smile ,аз много обичам гости.
Ако идвате пак,обади се.
А сняг искам.Благодаря за поканата Hug
Ще намина,ти викай като завали снегът.

# 51
  • Мнения: 3 034
Джеръми може и да не вари кафе за дами, но аз за един час разговор с него и само ей така, да го гледам, идвам веднагиш, Doret!!!  Grinning Изобщо, английската атмосфера, да пием чай и да гледаме дантели на една кука, ех...  Heart Eyes

Аз мога да ви поканя в незавършения апартамент в София, че до канада малко далечко ще ви дойде. Но пък имам 20 квадрата тераса. Екстра е за кафепиене.  Mr. Green

На мен кафе нещо... да го подсилим с малко хубав, ароматен коняк като за есен/зима, м? Тежък, карамелен, напоен с аромати, с малко дъх на пура и старо кожено кресло...  Flutter Огън в камината, кожа на пода, градина раздвижена от вятъра зад тежки завеси...  Heart Eyes

# 52
  • Мнения: 1 761
Ако е за следващото  лято-може и при мен в София.

Ако е следващата есен- може при мен в Холандия.Дотогава ремонтирам и подготвям мястото за купони.

# 53
  • Мнения: 1 761
Цоне, а ти къде си?

# 54
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
Аз се стягам за към у вас. Laughing Никакъв неутралитет. Laughing



ми идвай  Hug
после ше ги обикОлим и другите (аз не кафеджийка, ама вагабондка  Laughing)

# 55
  • Мнения: 2 674
На Венета в замъка ще отскочим:)

В САЩ съм, Картинка. Laughing

# 56
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
Ех, аз малко ви изпуснах, а вие така ще се разгорещили, че не мога да ви изчета. Първо кажете къде ще се съберем???
Може и у нас, няма проблем, но не през зимата. Елата лятото, имаме голяма градина ще си направим Grillparty, даже и ще поплуваме ако искате. Не се притеснявайте, няма да ви карам да прекопаете градината, най-много да трябва да окосите тревата Grinning. Чинии няма да мием, въпреки че машината може да свърши тази работа, ще си го направим още по-лесно, ще си вземем Pappteller и после всичко на боклука и чисто за броени минути Simple Smile. Ще обиколим езерата също. Колкото до стриптизьор, не знам, ако искате си поканете, но мен ме е гнус от тези мъжки про....и. Аз им се радвам само тук в темата Simple Smile. Иначе като идем да танцуваме, имаме много хубави танц-локали, там вече ще решим какви кафета ще пием Wink.

Последна редакция: нд, 09 окт 2011, 23:53 от Venetta

# 57
  • Мнения: 2 674
Е, къде да ви сложа, сестро? Голям град-малки жилища. Ще ми дойдете тумба съфорумки, ще се видя в чудо.Simple Smile

# 58
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
Е, къде да ви сложа, сестро? Голям град-малки жилища. Ще ми дойдете тумба съфорумки, ще се видя в чудо.Simple Smile

шубе, а?  Joy
не се коси, бе, тука от 10 кандидатки, 6 да дойдат/дем, 3 да си тръгнат с кафетата, па другите все ше се доберем до некой хотел  Laughing

# 59
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
Ха-ха, страх лозе пази:)))

Идвали са ти българи на теб на гости, личи ти. Виж ние какви сме смели, като още никой не ни е посетил вкъщи Wink.

Общи условия

Активация на акаунт