Елате ни на гости

  • 14 267
  • 80
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 674
От форума е идвала само една сестра и тя се държа много добре:))) Ама знам ли сите ли са такива. Laughing Малко предпазни мерки не са излишни.

В интерес на истината други (имам предвид такива, които не живеят в страната) не са идвали.Имам една роднина, която не се поздравява с мен по улиците, но иска да я викна.Само не знам колко силно трябва да викам. Гръмогласна съм и не се плаша от нея. Joy

# 61
  • пак на Рив Гош
  • Мнения: 2 662
Я къде отишло кафето  Laughing

Я някоя майка французойка да се включи.Едно такова представление бих изгледала с удоволствие Grinning
Няма проблем, гости посрещам  Grinning.
На 40 минути с електричката предлагам това, това и това. А към кафето - една прелест, а тази е за зеления чай на Самурайка (която ако продължава да пуска снимки на зен градинки и предложения за окономияки, да не се чуди, ако й звънна на вратата  Wink).

# 62
  • Мнения: 1 224

 а тази е за зеления чай на Самурайка (която ако продължава да пуска снимки на зен градинки и предложения за окономияки, да не се чуди, ако й звънна на вратата  Wink).


Ухаааа! Айде бързо идвай!!! Времето е разкошно, само за седене в градинката и бавно и напоително нищоправене. Стягай куфарите, аз вадя чашите, имам едни от бамбук, идеално ще паснат на сладкиша!
 Hug

# 63
  • Мнения: 1 224
Стягай куфарите, аз вадя чашите, имам едни от бамбук, идеално ще паснат на сладкиша!
 Hug

Само двете ли??? Егоистки!!!  Whistling    Mr. Green
Чашите ми са 5, че тук комплектите са от по 5, но иначе всички сте поканени, моля виж по-напред в темата! Аз от гости се не плаша като Цонна, а и място има (с уговорката за футоните).

# 64
  • Германия
  • Мнения: 327
Роца,идвам!
Ама се отказвам от пастичките,че от днес съм пак на диета.Как иначе ще се конкурирам с финните французойки.От далече ми личи,че съм яка българка,а не искам да се излагам в  Парииж Mr. Green
Та за мен само кафенце и зелен чай(тъкмо и бюджета де не натоварваме много).

# 65
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
МaНЕВрата,  Samuraika и аз поканихме всички, независимо от това дали сме си скубали косите в другите теми или не. Така че ти пък защо да не дойдеш  Hug???

Feiam, нали знаеш Wink, In vino veritas!

Silke, да пуснеш още една такава тема, тази като се изчерпа, пак ще ти гостуваме Wink. И аз това казвам, нека да е лято Wink.

Цонне, дано ни пази, но дано не като либийски булки Wink.

# 66
  • Мнения: 22 036
Освен аз да ви поканя на гости, че за неделя дават 31 градуса и лятото явно идва  Wink.
Много ме развеселихте с темата за кафетата и бих ви поканила всички на гости да си побъбрим пък и да видим какво е австралийското кафе. На външен вид е супер, ама не съм пробвала, защото съпружието държи да си го пием в къщи. Казва, че мога да си възбуждам апетита на плажа, но да си го консумирам у нас  Grinning.

# 67
  • Мнения: 22 036
Самурайка, на западното съм, но пак ти е сравнително близо - сано 6 часа полет.
Аз тъкмо бях организирала почивка в Япония като стана земетресението.
Сега обаче, смятам да се възползваме от билетите.
А ако ви се идва към Западна Австралия - заповядайте.
на мен ми се посрещат гости и ще се кефя максимално.
За мен Япония си е дестинация, особено сега. Евтино и сравнително близко  Mr. Green - ние нали сме на г-а на географията.
А да споделя опит от размяна на къщи - при нас не беше точно размяна, но докато бяхме за месец в БГ у нас живя сестрата на съседа и приятеля и.
Аз съм супер доволна - те бяха в процес на търсене на квартира, ние пък имахме куче за гледане.
Всички останаха доволни.
При нас има агенции, които уреждат размяна на къщи и аз ще се възползвам

Последна редакция: ср, 12 окт 2011, 14:54 от Down Under

# 68
  • Мнения: 3 034
Е, как не оценихте, че пестим от цени на билети и най-вече от ценно време? Ми къде е час полет и останалото за кафета, къде са 14 часа полет. И после още поне 12 часа реанимация! Това е всичкото загубено ценно време за пиене на кафе. Но който много държи да лети един ден, да заповяда. Тамън ще стане скоро минусова температурата.  Laughing

# 69
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 794
simplyaven не си играй с късмета си, утре пътувам към Калгари, да не взема да прескоча към теб  Mr. Green

# 70
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
Цонна, още ли се дърпа и не ни кани на гости?

Е, щом толкова напирате, пък и аз с моя мек характер, където не мога да отказвам, остава ми само да ви поканя. Laughing
А ще ни поканиш ли?  newsm78

# 71
  • Мнения: 2 674
 Е как, бре, Венета. След замъка срещата е при мен. Laughing

# 72
  • Мнения: 1 086
Интересна тема....
Бих поканила тези от Италианската тема, които си мият чиниите след като са яли Joy Joy Joy
........ и Венета в уговорката да донесе или направи торта  Joy

Ама знам, че зимата никой няма да дойде, че е студено  cold

# 73
  • Мнения: 1 086
neraiida , аз може да не съм домакиня за пример, ама трезвени гости не оставям  hahaha
Не изброиих всичко, което имам, да не ме помислите за алкохолик  Mr. Green
Сега като се замисля, ако бях алкохолик, нямаше да стоят толкова бутилки в шкафа  Crazy

Предлагам ви да дойдете лятото, че да направим един шашлък в парка, а после да се пуснем с корабчето Наташа или Марусия по Днепр .

Ако на някой му липсва комунизма, мога да му предложа да и летни  ресторанти в този стил



# 74
  • Мнения: 1 909
Бях заявила, че няма да  каня, ама като се размислих, и като какво да ви правя като сте ми симпатични.... всъщност един малък палатков лагер може би ще може да се спретне в двора.

Даже и за някое и друго надуваемо шато може би ще остане местенце.

В програмата - амии, кот де прованс, а кафето  по-скоро италиано. За принцове не мога много да гарантирам, че повечето местни вече не са много пресни, ама не  далече е имението на Бранжелина, което е нещо като картинката на Рокси.  А пък и Сен Тропе си работи целогодишно - оставям на въображението ви  

Така че ако ви интересува една отбивка до Прованса, мятайте палатките на гръб (Самурайката знам, че е екипирана Grinning, още съжалявам че я изпуснах навремето)

Общи условия

Активация на акаунт