Кога се чувстваме истински живи или казано иначе- чувстваме добре в кожата си?

  • 7 909
  • 65
  •   1
Отговори
  • Мнения: 755

И така... кога и кое ви кара да се чувствате живи?  Дали е човек, чувство, храна, дреха , насторение, кое...?!?
 Дайте да си побъбрим- кога се чувстваме добре в кожата си и това ни кара да сме усмихнати и положително отворени към света? Успехът ли, парите ли, семейството ли, личните ни постижения или дребните неща в живота, слънцето, небето , усмивките...кое е това нещо за вас? Grinning

# 1
  • Мнения: 465
Мисля, че най-големият ми допинг са пътуванията.  Heart Eyes

# 2
  • Мнения: 69
Когато съм на почивка се чувствам мого секси и най-добре, имам време да се оправя, наглася.
Събота и неделя също е ок.
През седмицата се чувствам толкова изтощена от работата, че и физически се чувствам неатрактивна.  Crazy

# 3
  • Варна
  • Мнения: 289
Спа процедури и шопинг...Тривиално, но факт  Laughing
Иначе усмивката на 3-годишния ми син ежедневно ме кара да се усмихвам и да съм щастлива..

# 4
  • Мнения: X
Много работи могат да ме накарат да се чувствам супер....
когато всички у дома са о.к.,и на мен ми е леко на душата....
когато успея да приготвя нещо особено завъртяно в кухнята,също...
когато след дълго търсене намеря така желаната книга....
когато съпругът ми звънне по някое време през деня,само за да каже "Как си ?Липсваш ми..."...
когато 2-годишната ми племенница се хвърли на врата ми и "Лелюооооо...!"...   Laughing
когато мога да посрещна изгрева на Слънцето в планината или на морето,чистия въздух...страхотно е...
когато.....
толкова много неща могат да ме накарат да се усмихвам.
  Grinning

# 5
  • Мнения: 373
Изключвайки детето, което за мен е постоянен извор на радоста и положителни емоции,
най-добре се чувствам работейки. Може би това, че работя това, което обичам ми дава живец, кара ме да усещам себе си самоуверена. Simple Smile

# 6
  • Мнения: 4 965
Аз съм оптимист човек и се радвам дори на дребните неща, но най-добре се чувствам при пътувания, спа, шопинг, след фризьор, след приятно изкарване с приятели /мястото няма значение/, след някакъв упех /независимо в коя сфера/ и понякога ако съм напълно сама за 2-3 дни /естествено, когато след изтичането им ще съм отново с любимите ми хора/.

# 7
  • София
  • Мнения: 2 217
Ами....когато съм най-претоварена...
Всеки миг покой и застой ме смазва...Това май не е много добре... newsm78

Но много пея и танцувам - носи ми страхотен кайф.

# 8
  • Мнения: X
Пътуванията. Разходките. Движението.
Музиката. Танците.
Другите живи същества и осъзнаването, че и те имат свой живот.
Много неща ме карат да се чувствам жива. Но доста често излизам от кожата си и не винаги е приятно.

# 9
  • Мнения: 8 833
Не се чувствам добре в кожата си, искам да я сменя. По -точно други части, не кожата, но такъв е изразът.

# 10
  • Мнения: 814
Чувствам се най - добре , когато съм с хора ,с които сме от една порода , с които ми е приятно да общувам,когато  наблюдавам лунния пейзаж , когато чуя любимата си песен .Материалните неща преди много ме впечатляваха ,но от известно време ,като че ли пораснах и повече се радвам на малките неща и любимите си хора..Иначе аз винаги се чувствам добре в кожата си, харесвам се , обичам се , приемам се дори и с някои малки незначителни дефектчета. Grinning

# 11
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Много неща. Общуване с любимите хора, танци, любима музика, успехите на децата, работата ми, постигането на поредната цел, и, разбира се, поредният успех в спора с някой мъж.  Mr. Green Laughing

# 12
  • Мнения: 11 416
Когато има нещо ново и положително в живота ми.
След трудна победа.
След хубаво изкарана вечер навън.
След страхотен флирт.
 

# 13
  • Мнения: 655
Когато правя това, което обичам да правя и съм с любимите ми хора. Ако щете вярвайте, но след цяла нощ творене се чувствам бодра  само защото творбата ми ме зарежда.
Когато децата ми са щастливи се чувствам и аз щастлива и мляда, пълна с живот!
Когато мъгът ми ме глези се чувствам като богиня.
Когато мама ми се усмихне и ме нарече "злато мое най-прекрасно!"(мда, нарича ме така още) се чувствам като малко дете, чисто и невинно.
Когато направя услуга на някого или помогна, се чувствам добра и ми е леко на душата.

# 14
  • Мнения: 2 751
Спорта...когато най-сетне намерих професията, която чаках да стане факт от 15 години-точно толкова.

# 15
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
... когато и другите около мен да добре.
Социално животинче Wink

# 16
  • Мнения: 11 416
Когато правя това, което обичам да правя и съм с любимите ми хора. Ако щете вярвайте, но след цяла нощ творене се чувствам бодра  само защото творбата ми ме зарежда.

А би ли споделила какво твориш? Може и на лични ...  Flutter

# 17
  • Мнения: 4 300
Понякога песен, понякога рокля, понякога снимка, а понякога дори и тишина.

# 18
  • Мнения: 9 905
хм, аз все съм си жива. Но да речем - ако нещо не ме боли. Ако имам физически дискомфорт, се чувствам ужасно, не в кожата си, не съм аз.

# 19
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Обичам работата си, обичам да пътувам, обичам да съм с любимите си хора! Това ме кара да се усмихвам, да бъда бяла и добра  Grinning

# 20
  • Мнения: 2 448
Очакването на нещо хубаво и желано е може би нещото, което ми дава в най голяма степен усещането за живот.Това в известен смисъл е по хубаво от самото преживяване. Както казва Мечо Пух "При все, че да ядеш мед е много хубаво нещо, има един миг, точно преди да започнеш да ядеш, който е по-хубав".  Simple Smile

# 21
  • Мнения: 755
Очакването на нещо хубаво и желано е може би нещото, което ми дава в най голяма степен усещането за живот.Това в известен смисъл е по хубаво от самото преживяване. Както казва Мечо Пух "При все, че да ядеш мед е много хубаво нещо, има един миг, точно преди да започнеш да ядеш, който е по-хубав".  Simple Smile

Дам, това е така- очакването на нещо приятно е супер усещане... така си е! Hug Peace

# 22
  • Мнения: 17 546
Няколко неща ме карат да се чувствам жива: семейството ми - синовете ми и съпругът ми - те са моята енергия за живот!
Любимите ми приятели, с които ми е уютно.
Когато не съм яла почти нищо, дори когато се чувствам гладна, се чувствам много по-добре, отколкото когато си позволя да хапна повече.
Слънцето, когато е мрачно и няколко дни няма слънце, ми е криво. Зимата спокойно мога да я проспя в зимен сън.
Водата - обожавам водата! Дъжда също!
Стихове - когато имам муза да пиша своите или да чета тези, които харесвам.
Парфюмите ми - мога да се потопя в любим аромат и да изпадна в нирвана! Ароматерапията е голяма работа!
Музика, ама ето тази музика. И въобще всяка музика, която харесвам, мога да слушам до забрава! Това е моето меню с храна за душата. С тези неща се чувствам жива Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 655
Когато правя това, което обичам да правя и съм с любимите ми хора. Ако щете вярвайте, но след цяла нощ творене се чувствам бодра  само защото творбата ми ме зарежда.

А би ли споделила какво твориш? Може и на лични ...  Flutter

Аз съм художник/фотограф, така че доста неща.  Laughing Но общо взето сега се грижа за едно друго творение. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 24
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Движението (във всякакъв смисъл) ме кара да се чувствам жива. Рутината, застоя, статичните положения ме съсипват.
В частност - пътуването е най-добрият ми стимулант.

# 25
  • Мнения: 2 216
Различни неща могат да ме накарат да се почувствам жива. Книга, песен, снимка, гледка, среща, разговор, цвете, пътуване, жест, шопинг....

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 364
Най-вече когато съм впечатлена от нещо, когато съм въодушевена. Така нареченият ентусиазъм ме съживява, независимо с какво е свързан - идея, преживяване...
Понеже свиря на пиано все по-рядко (вече нямам инструмент във всяко време под ръка) и осъзнавам свободата, радостта, всички емоции, които ми носи това - с нищо не може да се сравни, усещането е неописуемо.

# 27
  • Мнения: 581
 През пролетта и лятото, когато е топло и слънчево.
 Когато пътувам.
 Когато купонясвам с приятели.
 По празници.
 В интимните моменти.

# 28
  • Мнения: 5 364
Когато чуя добра дума и видя усмивка, насочена към мен. Когато времето е хубаво, а аз съм спокойна , че съм си свършила работата и мога да се разходя. Когато имам време да почета или да си влизам  в Интернет. И най- важното- когато в семейството ми цари мир и съгласие.

# 29
  • София
  • Мнения: 23 109
На мен не ми трябва много, за да се почувствам щастлива, и това явно е хубаво  Grinning
Радват ме пътуванията, слънчевото време, шопинга, срещите с приятели, редките моменти, когато оставам сама вкъщи с книга в ръка.
Детето ми е моят допинг - всяка усмивка, всяко "обичам те, мамче" и протегнати ръце за прегръдка, ме карат да се чувствам жива и щастлива.
И не на последно място - обичам си професията и съм удовлетворена от това, което правя!

# 30
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 858
Истински жива се чувствам , когато нещо приятно покачи адреналина ми. Тогава живота не минава край мен, а съм деен участник.

Иначе много и малки неща ме правят щастлива - усмивката на детето ми, поглед от съпруга ми, всяко следващо стъпало, което достигам, дори и едно малко камъче дадено ми като подарък

# 31
  • Мнения: 7 947

И така... кога и кое ви кара да се чувствате живи?  Дали е човек, чувство, храна, дреха , насторение, кое...?!?
 Дайте да си побъбрим- кога се чувстваме добре в кожата си и това ни кара да сме усмихнати и положително отворени към света? Успехът ли, парите ли, семейството ли, личните ни постижения или дребните неща в живота, слънцето, небето , усмивките...кое е това нещо за вас? Grinning


Не се развам на дребните неща, никога не съм можела.
Успехът не ме блазни особено като самоцел, на всяка цена.
Онова, което ме прави наистина завършена - това е чувствата, свързани със спокойствие и любовта най-общо. Нямам ли ги - съм кат опресъхнало цвете...появи ли се такава емоция пак и отново - и аз възкръсвам.

# 32
  • Мнения: 755


Не се развам на дребните неща, никога не съм можела.
Успехът не ме блазни особено като самоцел, на всяка цена.
Онова, което ме прави наистина завършена - това е чувствата, свързани със спокойствие и любовта най-общо. Нямам ли ги - съм кат опресъхнало цвете...появи ли се такава емоция пак и отново - и аз възкръсвам.

 Но точно любов и спокойствие има в дребните неща. Grinning Всъщност го можеш, но явно не го забелязваш- замисли се. Peace

# 33
  • Мнения: 7 947
Знаеш ли...колко пъти, когато ми е криво на душата - съм се опитвала да забележа слънчевите лъчи или да чуя песните на птичките...много, но нито чувам, нито виждам тогава... Tired

# 34
  • Мнения: 3 970
По принцип - много неща.
А физически... колкото и да е тъпо... когато се къпя. И топлата струя съблича от тялото ми грижите. Почти осезателно е.

Съзерцаването на природа не ме кара да чувствам живота. Чувствам го, но тогава паралелно с това върви и едно леко подтискащо усещане за преходността на човека. Та то има дървета надживяващи човека. Депресира ме тая мисъл.

# 35
  • Мнения: 17 546
А физически... колкото и да е тъпо... когато се къпя. И топлата струя съблича от тялото ми грижите. Почти осезателно е.
thumbsup
Не е тъпо! Страхотно е! Heart Eyes Мислех, че съм само аз Blush Когато ме боли глава, когато имам тежък ден, когато ми е криво... - влизам под душа и пускам топлата струя да отмие всичкото натрупано напрежение и наистина физически чувствам как се стича от мен! Неповторимо е усещането. Може и да е налудничаво, но просто не се сдържам и казвам на водата колко я обичам и ѝ благодаря, че отмива от мен това, което ми тежи! Blush  Crazy След това съм като преродена!

# 36
  • Варна
  • Мнения: 1 423
И при мен важи с пълна сила това с къпането  Peace
Така се чувствам и край водни басейни. Мога да стоя много дълго време вторачена във водата, мислите ми да се леят, да си говоря наум. Улавям се, че се моля всичко лошо, нечисто, нездраво да бъде отмито от съзнанието и тялото ми. Получава се. Хем се освобождавам, хем се зареждам  Simple Smile Може би заради това почти всеки ден намирам време да отида до морето, особено извън летния сезон. Харесвам тишината и уединението му, харесвам го яростно и мрачно. През лятото ме депресира заради цялата комерсиалност и лудницата, тогава ходя при него нощем.

# 37
  • Мнения: 183
Най-добре се чувствам когато се приемам и харесвам такава каквато съм. Истински жива съм когато мечтая и знам, че мога да постигна мечтите си.

# 38
  • Мнения: 15 619
... когато, където, с когото и каквото приема и желае егото ми.

# 39
  • Мнения: 1 567

И така... кога и кое ви кара да се чувствате живи?  Дали е човек, чувство, храна, дреха , насторение, кое...?!?
 Дайте да си побъбрим- кога се чувстваме добре в кожата си и това ни кара да сме усмихнати и положително отворени към света? Успехът ли, парите ли, семейството ли, личните ни постижения или дребните неща в живота, слънцето, небето , усмивките...кое е това нещо за вас? Grinning


Винаги се чувствам добре в кожата си. Колкото и странно да ви звучи... Mr. Green
Не позволявам на себе си да изляза извън нея.  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 40
  • Мнения: 11 747
Най- вече когато пътувам. Колкото по- надалеч, колкото по- дълго, толкова по- жива съм.

# 41
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Пътуванията. Разходките. Движението.
Музиката. Танците.

Движението (във всякакъв смисъл) ме кара да се чувствам жива. Рутината, застоя, статичните положения ме съсипват.
В частност - пътуването е най-добрият ми стимулант.

Това звучи съвсем по водолейски. За мен също движение=живот.
Добавям още контакта с природата (и всичко, което ме отдалечава от шума, мръсотията, стреса, комерса).

# 42
  • Мнения: 2 803
  202uu

И аз съм така- движението, пътуването, природата, музика, танци, добра компания, но най-много живец получавам от детето си.

# 43
  • Мнения: 2 175
С една дума - когато съм си "самодостатъчна"..Wink

# 44
  • Пловдив
  • Мнения: 2 495
Когато пътувам, когато съм влюбена, когато почвам ново начинание (работа, хоби).....

# 45
  • Мнения: 750
Кога се чувствам добре в кожата си?
Винаги съм се чувствала прекрасно в кожата си.Добре ми е.Удобно ми е.Не ми ''стяга'' Laughing
Кога се чувствам истински жива?
Всяка сутрин като отворя очи се чувствам истински жива.Намирам смисъл във всичко.Немога да класифицирам кога съм ''най жива'' Thinking
Но ако ме питат кое ме кара да ми е готинко на душичката.... Laughingще кажа....когато вървя боса по тревата....когато преджопвам река от единия бряг до другия и трябва да се дзверя във водата за да не цопна по дупе вътре Laughing....когато видя че плувката  на въдицата ми се потопи и изкарам  рибето,а още по готинко ми става на душичката като взема в ръце рибата и я хвърля обратно във водата......когато видя дъгата от самолет която е кръгла....когато сутрин се събудя и джуджанка която е на 4 год. се шмугне при мен в леглото и ми се ухили до ушите а косицата разпиляна до кръста стърчи във всички посоки,рошава и със усмивка до ушите ме гушне с малките ръчички и ми прошепне-мамо,ади да помарзелуваме малко заедно и се сгуши в мен а когато вдъхна уханието и ми се иска този миг да е вечен......готинко ми е когато на вън вали дъжд,много обичам дъжда.......преди две седмици видях за първи път ято от стотици жерави да кражат над къщата ни с часове и да ''пеят'' и да се сбират все повече и повече.Беше късно вечерта,на небето нямаше нито една звезда,само луната а тя ги огряваше по странен начин...сякаш ''светеха' на фона на тъмното небе'.Седях два часа на терасата да ги гледам...беше толкова красиво Crazy.....когато плувахме с корабче в индийския океан и видяхме кит,как се потапя и разпенва водата след себе си,тогава някак душата ми притихна за миг......благо ми е на душата когато вървим из гората с децата и дечко ми каже-Мамо!Внимавай...гъсеница...да не я настъпиш!И трите се сберем около гъсеницата и гледаме с интерес а децата ме обсипват с хиляди въпроси-защо е изкрящозеленикава,защо е мъхеста,колко крака точно има този  вид,с какво се храни...И аз разбира се нямам отговор на някои въпроси Laughingкоето искренно ме забавлява-как да обясня на 4 годишно момиченце защо гъсеницата е изкрящозелена?Ами така се е родила Laughing........преди 4 дни  бяхме за риба,имаше едно куче което беше родило 6 кутрета,а те..топчовци,бебета.И 4 год ми дъщеричка се опитваше да ги подреди в редичка,но те не са играчки разбира се и все някое от тях хващаше пътя на нчкъде а тя упорито го връщаше на мястото му с думите-Абе...ти стой тука''Поне час се опитваше да ги подреди в редичка и те накрая толкова се умориха,че заспаха LaughingБеше сладка картинка-моето момиче и на тревата до нея натръшкани 6 кутрета спят като дрогирани а тя,вдигна ръце и констатира-Мамо!Виж ги!Гледай как спят всички Laughing LaughingТакива моменти ми ''хранят'' душата на мен Grinning
На спа ходя когато имам физически проблем-болежка някаква.За мен най хубавият масаж  когато двете ми момичета ми правят масаж...едната на гърба,другата се заровила в косата ми с малките си пръстчета.....милват ме,мачкат ме....после се чувствам като преродена.Такъв зареждащ масаж в никой спа център не предлагат  Grinning
Шопинга също не ме зарежда-по скоро ме натоварва Thinking
А цигарата след ссекс е класика в жанра! Mr. Green
.....май се поотплеснах в писането....ама нали имам кирилица вече и няма да ме трият Whistling

# 46
  • Мнения: 750
докато правех тази снимка се почувствах  жива



а моменти като този ме карат да се чувствам адски жива



Последна редакция: пн, 10 окт 2011, 16:30 от Djane

# 47
  • Мнения: 3 970
Ммм, хубаво, Djane, хубаво си го описала.

p.s. Абе само да питам как вървите така боси в тревата? Не ви ли е страх от бабалюги? Да вземе човек да настъпи някоя...

# 48
  • Мнения: 750
Ммм, хубаво, Djane, хубаво си го описала.

p.s. Абе само да питам как вървите така боси в тревата? Не ви ли е страх от бабалюги? Да вземе човек да настъпи някоя...
LaughingНе.Не ме е страх.И децата също.Джопат си боси лятото и си свиркат.
А и много зависи къде съм миличка.Разбира се никога няма да тръгна боса по Витоша...ще срежа някой крак със сигурност ooooh!
Но пък има много места където спокойно си плацикаме босички...и децата така съм научила.
Наскоро четох че Ванга е казала да ходим боси.....сигурно сте чели...та така...някак  си се сливам със земята,с природата....сетивата ми се събуждат....чувствам се жива Grinning

# 49
  • Мнения: 565
И аз много обичам да ходя в тревата. Точно така се сливаме с природата. Права си Djane. И дърветата прегръщам аз.  Grinning Едно от любимите ми неща е да се разхождаме в парка и да усещам с всичките си сетива - свежия чист въздух по кожата, да чувам птичките, да гледам красотата около мен, да усещам тревата под мен. Даже медитирам в парка, когато мога.

Други неща, които ме карат да се усещам добре са: усмивката на бебето ни и грейналите му очички, прегръдка и целувка от мъжа ми, времето прекарано със семейството ми и/или с добри приятели. Обичам вечер когато е тихо да си пусна хубава релаксираща музика и да чета нещо приятно и леко, да наблюдавам животните, да започна нещо ново и дългоочаквано, да пътуваме (дори и до съседен град), да си купя красива вещ, да успея в нещо. Това се сещам в момента.  bouquet
 

# 50
  • Мнения: 741
Тъй като самият въпрос изключва нашата майчина всеотдайност
- чувството ми, че съм истински жива е изключително силно, когато шофирам, когато работя (влюбена съм в професията си), когато помагам на някого, когато съм до морето...

# 51
  • София
  • Мнения: 2 381

И така... кога и кое ви кара да се чувствате живи?  Дали е човек, чувство, храна, дреха , насторение, кое...?!?
 Дайте да си побъбрим- кога се чувстваме добре в кожата си и това ни кара да сме усмихнати и положително отворени към света? Успехът ли, парите ли, семейството ли, личните ни постижения или дребните неща в живота, слънцето, небето , усмивките...кое е това нещо за вас? Grinning

Май, всичко това по малко. Обичам да виждам изгрева и сутрин да изляза на терасата на слънце и на чист въздух, затова винаги избирам жилища с източно изложение.
Чувствам се жива и когато пазарувам, дори някакви дреболии или играчки за детето.
Всекидневните малки успехи в работата също много ме радват и направо вътрешно сияя.
Парите - също. Без тях не мога и предпочитам да живея с 200, а не с 2, въпреки че мога и по двата начина.
Семейството - когато се забавляваме и не мислим за проблемите.
Чувствам се истински жива дори, когато правя напук за някаква глупост.  Rolling Eyes Рядко ми се случва, но...

# 52
  • Мнения: 3 611
Моторът ми... карам го с такова огромно удоволствие, ходя по мотосъбори и се наслаждавам на вятъра в косите ми и свободата, която чувствам... е, няма такова удоволствие!!!

# 53
  • Мнения: 183
arrows, направо ме жегна като ти прочетох поста. Надявам се някой ден и аз така Peace

# 54
  • София
  • Мнения: 4 349
Re: Кога се чувстваме истински живи или казано иначе- чувстваме добре в кожата си?



Да чувствам се добре, при това много добре!

# 55
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 440

И така... кога и кое ви кара да се чувствате живи?  Дали е човек, чувство, храна, дреха , насторение, кое...?!?
 Дайте да си побъбрим- кога се чувстваме добре в кожата си и това ни кара да сме усмихнати и положително отворени към света? Успехът ли, парите ли, семейството ли, личните ни постижения или дребните неща в живота, слънцето, небето , усмивките...кое е това нещо за вас? Grinning


казват, че болката е знам, е сме все още живи  Heart Eyes но аз предполагам, че питаш за онзи момент в полет  Peace и при мен е:

1. когато обичам и съм обичана
2. когато съм със семейството
3. когато изпитвам удовлетворение от нещата, които правя - в служебен и личен план
4. когато научавам нови неща, развивам се ... крилете са в размах и се готвиш за полет  Peace

# 56
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
Когато се справям.
Когато не се справям, ама съм съумял да не ми пука.
Когато усмихна някого. Не всеки, де. Имам си списък.
Когато ми плащат.
Когато поправя нещо счупено и забравено.
Когато готвя и ровя из градината.

Когато има кому да кажа всичкото по-горе.

# 57
  • Мнения: 2 175
Когато се справям.
Когато не се справям, ама съм съумял да не ми пука.
Когато усмихна някого. Не всеки, де. Имам си списък.
Когато ми плащат.
Когато поправя нещо счупено и забравено.
Когато готвя и ровя из градината.

Когато има кому да кажа всичкото по-горе.



Страхотен пост. Не бих могла да го кажа по-добре..

# 58
  • Мнения: 755
Djane, Куркума напълнихте ми душата с позитивизъм! Hug

# 59
  • Мнения: 884
Когато съм спокойна, че аз решавам. В каквато и да е житейска ситуация.

# 60
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086

И така... кога и кое ви кара да се чувствате живи?  Дали е човек, чувство, храна, дреха , насторение, кое...?!?
 Дайте да си побъбрим- кога се чувстваме добре в кожата си и това ни кара да сме усмихнати и положително отворени към света? Успехът ли, парите ли, семейството ли, личните ни постижения или дребните неща в живота, слънцето, небето , усмивките...кое е това нещо за вас? Grinning

От дете съм свикнала да уважавам себе си...Не знам, винаги ми е била такава нагласата. Винаги съм се чувствала добре в кожата си и може би това ме кара да се чувствам жива. Забелязала съм, че по дефолт хората, които не се харесват или уважават, се чувстват зле и независимо колко пари имат, каква храна ядат, и колко шопинг тура правят на ден, че имат супер половинки и добри деца, пак се чувстват кофти в собствената си кожа... Wink
Та, дали ще взимам 3 хилки на месец, или 300, ако аз не се чувствам добре, заради самата себе си, няма как материалните неща да ме накарат да се чувствам жива, нито половинката ми, нито децата ми, нито родителите или приятелите ми.

# 61
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Когато чуя любима песен по радиото... когато пътувам към дома за ваканция... на морския бряг... в красив непознат град... когато видя резултата от продължителна и усилена работа... когато пробвам страхотна нова дреха... в прегръдките на любим мъж... когато се усмихвам на мама... докато гушкам котката... и още... и още...

# 62
  • Мнения: 4 569
Когато спя.
Когато милото ме зарадва.

# 63
  • Мнения: 293
Жива се чувствам само когато в мен има вълнение,емоции и страст.

# 64
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158

Не се развам на дребните неща, никога не съм можела.
Успехът не ме блазни особено като самоцел, на всяка цена.
Онова, което ме прави наистина завършена - това е чувствата, свързани със спокойствие и любовта най-общо. Нямам ли ги - съм кат опресъхнало цвете...появи ли се такава емоция пак и отново - и аз възкръсвам.

Това все едно аз съм го писала
Най добре ми е да се чувствам обичана и да обичам и да се чувствам спокойна 

а не така 

а и много разстоварващо ми действа природата , също шума на  водата ...

# 65
  • Мнения: 494
Изключвайки детето, което за мен е постоянен извор на радоста и положителни емоции,
най-добре се чувствам работейки. Може би това, че работя това, което обичам ми дава живец, кара ме да усещам себе си самоуверена. Simple Smile



Това е и моето мнение!

Общи условия

Активация на акаунт