Кога се чувстваме истински живи или казано иначе- чувстваме добре в кожата си?

  • 7 920
  • 65
  •   1
Отговори
# 15
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
... когато и другите около мен да добре.
Социално животинче Wink

# 16
  • Мнения: 11 535
Когато правя това, което обичам да правя и съм с любимите ми хора. Ако щете вярвайте, но след цяла нощ творене се чувствам бодра  само защото творбата ми ме зарежда.

А би ли споделила какво твориш? Може и на лични ...  Flutter

# 17
  • Мнения: 4 300
Понякога песен, понякога рокля, понякога снимка, а понякога дори и тишина.

# 18
  • Мнения: 9 912
хм, аз все съм си жива. Но да речем - ако нещо не ме боли. Ако имам физически дискомфорт, се чувствам ужасно, не в кожата си, не съм аз.

# 19
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Обичам работата си, обичам да пътувам, обичам да съм с любимите си хора! Това ме кара да се усмихвам, да бъда бяла и добра  Grinning

# 20
  • Мнения: 2 448
Очакването на нещо хубаво и желано е може би нещото, което ми дава в най голяма степен усещането за живот.Това в известен смисъл е по хубаво от самото преживяване. Както казва Мечо Пух "При все, че да ядеш мед е много хубаво нещо, има един миг, точно преди да започнеш да ядеш, който е по-хубав".  Simple Smile

# 21
  • Мнения: 755
Очакването на нещо хубаво и желано е може би нещото, което ми дава в най голяма степен усещането за живот.Това в известен смисъл е по хубаво от самото преживяване. Както казва Мечо Пух "При все, че да ядеш мед е много хубаво нещо, има един миг, точно преди да започнеш да ядеш, който е по-хубав".  Simple Smile

Дам, това е така- очакването на нещо приятно е супер усещане... така си е! Hug Peace

# 22
  • Мнения: 17 546
Няколко неща ме карат да се чувствам жива: семейството ми - синовете ми и съпругът ми - те са моята енергия за живот!
Любимите ми приятели, с които ми е уютно.
Когато не съм яла почти нищо, дори когато се чувствам гладна, се чувствам много по-добре, отколкото когато си позволя да хапна повече.
Слънцето, когато е мрачно и няколко дни няма слънце, ми е криво. Зимата спокойно мога да я проспя в зимен сън.
Водата - обожавам водата! Дъжда също!
Стихове - когато имам муза да пиша своите или да чета тези, които харесвам.
Парфюмите ми - мога да се потопя в любим аромат и да изпадна в нирвана! Ароматерапията е голяма работа!
Музика, ама ето тази музика. И въобще всяка музика, която харесвам, мога да слушам до забрава! Това е моето меню с храна за душата. С тези неща се чувствам жива Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 655
Когато правя това, което обичам да правя и съм с любимите ми хора. Ако щете вярвайте, но след цяла нощ творене се чувствам бодра  само защото творбата ми ме зарежда.

А би ли споделила какво твориш? Може и на лични ...  Flutter

Аз съм художник/фотограф, така че доста неща.  Laughing Но общо взето сега се грижа за едно друго творение. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 24
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Движението (във всякакъв смисъл) ме кара да се чувствам жива. Рутината, застоя, статичните положения ме съсипват.
В частност - пътуването е най-добрият ми стимулант.

# 25
  • Мнения: 2 216
Различни неща могат да ме накарат да се почувствам жива. Книга, песен, снимка, гледка, среща, разговор, цвете, пътуване, жест, шопинг....

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 364
Най-вече когато съм впечатлена от нещо, когато съм въодушевена. Така нареченият ентусиазъм ме съживява, независимо с какво е свързан - идея, преживяване...
Понеже свиря на пиано все по-рядко (вече нямам инструмент във всяко време под ръка) и осъзнавам свободата, радостта, всички емоции, които ми носи това - с нищо не може да се сравни, усещането е неописуемо.

# 27
  • Мнения: 581
 През пролетта и лятото, когато е топло и слънчево.
 Когато пътувам.
 Когато купонясвам с приятели.
 По празници.
 В интимните моменти.

# 28
  • Мнения: 5 374
Когато чуя добра дума и видя усмивка, насочена към мен. Когато времето е хубаво, а аз съм спокойна , че съм си свършила работата и мога да се разходя. Когато имам време да почета или да си влизам  в Интернет. И най- важното- когато в семейството ми цари мир и съгласие.

# 29
  • София
  • Мнения: 23 130
На мен не ми трябва много, за да се почувствам щастлива, и това явно е хубаво  Grinning
Радват ме пътуванията, слънчевото време, шопинга, срещите с приятели, редките моменти, когато оставам сама вкъщи с книга в ръка.
Детето ми е моят допинг - всяка усмивка, всяко "обичам те, мамче" и протегнати ръце за прегръдка, ме карат да се чувствам жива и щастлива.
И не на последно място - обичам си професията и съм удовлетворена от това, което правя!

Общи условия

Активация на акаунт