Новият октомври пак дойде, нека го прегърнем с две ръце...

  • 5 547
  • 92
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 163
-хайде и тук да се покажем

# 16
  • Мнения: 1 163
-моите сладки мъжлета Grinning

# 17
  • на дъното
  • Мнения: 1 546
Хайде и аз да се запиша в новата ни темичка.
Исе имаш много красиви мъже Heart Eyes Hug Hugмила картинка особено двамата.
При нас нищо интересно отново болни ooooh! от както е тръгнал на ясла цяло лято болен.
Не иска изобщо и да чува за градина с голям рев ходим  Sad а и как да свикнем като 2-3 дена там после 10 у дома ooooh!.И аз съм в отбора вече на безработните и не смея да търся,че с това боледуване няма кой да ми го гледа.
Лека вечер на всички Hug

# 18
  • Мнения: 309
Здравейте момичета,минавам само да почерпя по два повода.Днес милото е рожденик и искам да му пожелая да бъде все така любящ съпруг и баща и разбира се най вече здраве!А втория е годишнината от брака ни,която беше вчера,така че двойна почерпка

# 19
  • Мнения: 1 574
Рали  newsm38 да ти е жив и здрав мъжът ,много да те слуша и радва.
Още много годишнини да си празнувате  Hug  bouquet
Хайде и аз да се запиша в новата ни темичка.
Исе имаш много красиви мъже Heart Eyes Hug Hugмила картинка особено двамата.
При нас нищо интересно отново болни ooooh! от както е тръгнал на ясла цяло лято болен.
Не иска изобщо и да чува за градина с голям рев ходим  Sad а и как да свикнем като 2-3 дена там после 10 у дома ooooh!.И аз съм в отбора вече на безработните и не смея да търся,че с това боледуване няма кой да ми го гледа.
Лека вечер на всички Hug

Силви и ние сме така ,все сме болни мила ,а в момента пък всички в къщи сме болни ,малкият и той ,за капак и зъби му избиват нямам думи просто . Sad
Аз се чудя с две малки деца ,които боледуват и няма кой да ги гледа къде ще работя . newsm78
.

# 20
  • Мнения: 991
в момента пък всички в къщи сме болни ,малкият и той ,за капак и зъби му избиват нямам думи просто . Sad

И ние сме така - и лиги и сополи и кашлица и не знам какво още!  ooooh!

Ралка, честито мила! Бъдете винаги много, много щастливи заедно и дано скоро празнувате в разширен състав!  Hug

# 21
  • Мнения: 133
Рали ,честита ви годишнина и да ти е живо и здраво мъжлето.
Ох така като ви слушам с тея болести и ми се реве. Ива от утре тръгва на градина пак и се моля да не боледува, че и аз каквато съм кекава веднага ще съм след нея болна, а бебока като се роди май ще я спирам нацяло поне докато не се постопли. Пускам я защото не и се седи изобщо вече в къщи. Омръзна и само с мен и си иска при децата в градината.
 

# 22
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Рали, честит празник на половинката! Нека ти е жив, здрав и късметлия, за да сте щастливи и вие покрай него... Hug    bouquet


isepise, прекрасни мъже имаш! Ти си една щастлива майка. Нека са ти живи, здрави и щастливи... Hug

Последна редакция: пн, 10 окт 2011, 21:34 от Марѝ

# 23
  • Варна
  • Мнения: 1 149
Рали да ти е жив и здрав мъжа и още много годишнини да празнувате щастливи заедно.
Isepise големи са сладури дечицата, да са живи и здрави.
На болничките пожелавам скорошно оздравяване.

# 24
  • Мнения: 3 016
На тази дата преди 10 години изпитах едно от най-великите чувства в живота на една жена-да бъдеш МАЙКА.........Simple SmileЧРД Мирко!!!Почерпка за всички мои съфорумки ,които бяха и са неотлъчно до мен ,макар и виртуално в трудните моменти:

 

Днес рожденник е и Вики на Светлето... Да бъде здрав и неуморен в игрите...Simple Smile!Светле.... Hug

Рали ,честит празник !Любов и разбирателство ви пожелавам!

# 25
  • Мнения: 309
Да са живи и здрави рождениците Мирко и Вики,пожелавам им безгрижно детство и много да радват мама и татко! newsm38  ura Tada

# 26
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Честит рожден ден на Мирко и Вики! smile3525

Много радостни моменти, щастливо детство и красив живот без препятствия им пожелавам... Hug


# 27
  • Мнения: 309
Момичета много ви благодаря за пожеланията,преди малко нещо се отнесох и забравих EmbarassedХиляди  Hug от мен!

# 28
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Честит празник на порасналите момчета! Да са здрави и да растат щастливи!
 bdbaloni bdbaloni

# 29
  • Мнения: 3 621
 newsm59 newsm59 newsm59

Честит рожден ден на порасналите Мирко и Вики. Нека се сбъднат мечтите им.

Светле, Рени да са ви живи и здрави.

Исе  Hug мноого са ти сладки малките мъже.

Времето вече е студено, зимно... хайде приятелки разпишете се.

Общи условия

Активация на акаунт