За бебета и деца от 0+ месеца, съвети; За бързи въпроси и отговори - 27

  • 24 262
  • 754
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 15 379
Ами нормално си яде. В градината, у дома, каквото се готви.
Ще го следя. Обикновено е по-затегнат, а сега дриска като новородено.

# 61
  • София
  • Мнения: 44 282
само цвета или консистенцията, може и да му е раздразнено нещо коремчето...

# 62
  • София
  • Мнения: 39 872
Както е писала Angel може да е му е раздразнен корема.
За всеки случай питай ЛЛ.

# 63
  • Мнения: 15 379
Само цвета. Нормално е като консистенция.
Жълто е като на бебе, което е само на АМ/кърма. Но е с нормална твърдост.
Ака си по един или два пъти дневно.

# 64
  • София
  • Мнения: 44 282
ами знам ли ако решиш може да му додеш 1-2 прахчета някакви смекта, ентерол...но не мисля, че има проблем...може да помислиш и какво точно яде, ако има в менюто  тиква например редовно последните дни? може да звъннеш един телефон на лекарката ви утре да питаш, но аз честно казано никак не следя цветовете ... щом като си е ок като консистенция и интервали, надали е нещо тревожно.

# 65
  • Мнения: 15 379
Жълти акита при деца и възрастни се получавали от прием на млечни. А той си хапва доволно.
Явно е нещо временно.

# 66
  • София
  • Мнения: 39 872
Много наакана стана темата Simple Smile
Аз гледам, нали все още сменям памперс. Sourcherry, може да е нещо временно.

# 67
  • Несебър
  • Мнения: 195
Здравейте,искам да попитам от кога мога да давам мед.Днес имахме контакт с дете,което няколко пъти се изкиха буквално в лицето на малката и аз съм в паника пак да не се разболее.Веднага започнах с плодове и витамини.Утре мисля да и дам и чай да пие,но ме интересува дали мога да и сложа мед вътре.От тея болести вече така съм се наплашила,че  ooooh!

# 68
  • София
  • Мнения: 44 282
можеш, но имай педвид, че все пак трябва адго въведеш този мед по малко.

# 69
  • Несебър
  • Мнения: 195
Благодаря за бързия отговор.Като за начало ще сложа съвсем малко на върха на лъжичката.

# 70
  • Мнения: 15 379
Можеш вече да дадеш мед.
И не изпадай в паника - не помага. Наистина кихане лице в лице е най-вероятният начин детето да хремяса, но това е положението. От хрема не се умира.

Акитата на моето дете вече са ок.

# 71
  • Мнения: 52
И моята дъщеричка е настинала от вчера е с едни гадни сополи аз исках да ви питам нещо за портокала как го давате.малката е на 1 годинка и 5 месеца дъвче перфектно , но и беля портокала заради люспата но дали мога да и го давам и необелен?другото което искам да ви питам е ако днес съм обелила портокал или банан и е истанало и за другия ден , в хладилника ли ги прибирате или може и отвън да са в торбичка питам , че често не изяжда всичко наведнъж и го оставам на масата ама като се замисля дали нетрябва да е в хладилник newsm78

# 72
  • София
  • Мнения: 44 282
портокал никога не съм белила...ако не доизяде някой плод аз го изяждам, на другият ден  или когато поиска нов давам нов...иначе престоял отворен, обелен плод...то  нищо не остава в него...
Само помело  съм пазила в хладилнит,  но те ципите са му толкова дебели, че няма проблем и пак давам от по-вътрешните парченца на детето.

# 73
  • Мнения: 52
Аз не ги ям защото необичам плодове , само мандарини ям май , добре че малката не прилича на мен и си похапва редовно ябълки , грозде , банан немога да се оплача , а и от както и давам портокал много се облизва Wink

# 74
  • Шумен
  • Мнения: 5 276
Вътрешните парченца на грейпрут съм давала миналата зима, то един плод беше половин кило предложих го за разнообразие като ги донесоха, с мъжа ми не го ядем. На другия ден ги обелих (да не горчи) и си го хапнаха Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт