Мъж Телец - 6

  • 61 011
  • 751
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 0
Момичето да прави тва което чувства ,вие и ние тука разиграхме драмата повече от колкто трябва ,заради личните си чувства и емоции(съвети).Няма правилно решение в любовта,всичко е въпрос на чувства ,разбирания ,възпитание и усещане и начин .
"Pip88: - се нае  да защитава най трудната и "оплювана" и  най смела позиция да покажем ,че сме наранени,аз лично я избирам ,защо да крием и да си слагаме маски ,нека се знае че ни нараняват с действията си . Тея игрички са доста тъпи за мен с маските на щастие и само натоварват човека ,който ги ползва.

Мисля, че говорим за две различни неща. Не става въпрос да крием,че ни нараняват по време на връзка, а след като двама са се разделили/ дали за  временно или не, няма значение/. Разбира се, че когато са двамата заедно, трябва да се показват чувствата, за да разбере единия, че е наранил другия. Но когато двама човека вече не са заедно, има ли смисъл да носим страданието и мъката все още? И колко време и защо и с какво това ще помогне на самия индивид,  и това  едва ли ще помогне да се възобнови връзката, напротив. За това става въпрос...


Важното е, че всеки има право на мнение и се изказа по въпроса. Всеки ще си има неговото становище, и няма  как да се  стигне до единодушие, така че няма за какво повече да дълбаем в тази посока.  Peace
Аз пожелавам на mim да бъде силна и да не пада духом!   bouquet

Последна редакция: чт, 23 фев 2012, 14:38 от waterlady17

# 706
  • Мнения: 19
Еееееее,видяхте ли как се раздвижи темата  Joy Joy Joy.........на мой гръб (шегувам се,разбира се)  hahaha.Голяма веселба  Laughing

# 707
  • Мнения: 0
Само къде мен Редбул и Тельо въобще не ме отразиха ...А чаках да кажат нещо по и моя казус... Embarassed

# 708
  • Мнения: 0
Seslava - Да,ама вие още  не сте се разделили ,не е интересно  Laughing .Като се разделяте и събирате няколко пъти ,тогава ни пиши  Laughing,за сега нямаш проблеми Laughing

# 709
  • Мнения: 0
.

Последна редакция: сб, 25 фев 2012, 17:12 от Seslava

# 710
  • Мнения: 0
Кажи му какво искаш от него ,може да си мисли че искаш само секс  Laughing,не ми харесва как се държи с теб ,тоз пич май не държи много на теб...

# 711
  • Мнения: 0
.

Последна редакция: сб, 25 фев 2012, 17:11 от Seslava

# 712
  • Мнения: 0
Ми забавалявай се ...  и каквото излезе ,ако можеш де ,щото и забавлението не е за всеки

# 713
  • Мнения: 0
.

Последна редакция: сб, 25 фев 2012, 17:11 от Seslava

# 714
  • Мнения: 21
През 2008, когато излезе специалната колекция на Sex and the City, бившото теле ми я подари по определен повод... Почти 4 години по-късно така и не съм я изгледала цялата. Има обаче няколко епизода, които наистина си струва да се видят. Seslava - предвид твоите въпроси, ако можеш изтегли и гледай Епизод 13 от Втори сезон - подходящо озаглавен "Games People Play"... само подсказка,  ако вече си ги гледала - това е епизода с Джон Бон Джоуви...  ooooh!

# 715
  • Мнения: 0
Да си призная честно и аз не зная какво точно искам / Близнаци съм  Grinning/ , но това, че се държи така много ме дразни. Преди секса ми звънеш постоянно, намираше си най-различни поводи, в продължение на повече от година.

Не съм Ред Бул или Тельо, но ще споделя какво мисля Grinning Това , че може би самата все още не си наясно какво точно искаш,влияе по някакъв начин на връзката и другия  може би усеща това...Ако питаш мен, ако харесваш този мъж и искаш да си с него/ не само за секс/ то поговорете двамата/ вече сте година заедно/  какво точно искате от  тази връзка, хем така ще си наясно, какво той иска от теб.

# 716
  • Мнения: 0
Абе няма еднозначни отговори на тея въпроси ,най тривиалното е най правилно - послушай сърцето си ,така после няма да се измъчваш какво си направила или не си,тва е за мен истината да постигнеш вътрешен мир ,ако тоя човек не ти го дава значи не е за теб,тва са ми критериите

# 717
  • Мнения: 0
.

Последна редакция: сб, 25 фев 2012, 17:11 от Seslava

# 718
  • Мнения: 19
Абе няма еднозначни отговори на тея въпроси ,най тривиалното е най правилно - послушай сърцето си ,така после няма да се измъчваш какво си направила или не си,тва е за мен истината да постигнеш вътрешен мир ,ако тоя човек не ти го дава значи не е за теб,тва са ми критериите

 202uu И аз мисля така.......сърцето не лъже

# 719
  • Мнения: 60
Тия индивиди ако не мрънкат, могат ли да живеят? Трима познавам и на тримата все нещо им е криво. Все нещо ги боли, и то  сериозно. А пък ако си наумят нещо и не стане тяхното, вдигат вой до небесата. Някой с опит, да каже има ли оправия, или....да си събирам партакешите.

Общи условия

Активация на акаунт