Мъж Телец - 6

  • 61 010
  • 751
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 0
Аз да се впиша за протокола, и ние с вече бившето теле се разделихме. 
Имахме твърде различна ценностна система, не споделяхме почти никакви общи интереси (което според него било ок, но явно не и за мен) последно време само се карахме... и от толкова много негативни неща чак ми е трудно да си спомня хубавите моменти...

Само ще ви кажа момичета, че ако един телец ви обича истински, той ще ви го покаже и каквото и да се е случило помежду ви ще се опита да ви върне при себе си, не зависимо колко са горди...

# 721
  • Варна
  • Мнения: 133
Значи да не очаквам много от моя телец  Simple Smile

# 722
  • Мнения: 0
Телците са много верни и обичащи хора, но са и много трудни и рогато понякога, наистина !  Laughing

# 723
  • където мечтите се сбъдват
  • Мнения: 790
Значи да не очаквам много от моя телец  Simple Smile
Ти нали си раче?Няма да имаш грижи с телето  Simple Smile

# 724
  • Варна
  • Мнения: 133
Значи да не очаквам много от моя телец  Simple Smile
Ти нали си раче?Няма да имаш грижи с телето  Simple Smile

Дали? Laughing И да,раче съм.

# 725
  • Мнения: 0
Телците наистина са много упорити и инати. Не се поддават на манипулации-женски номера и т.н. не им въздействат.Имат желязна воля-признавам ги! Но са ми много мудни на мен лично като представител на зодия Близнаци. И ми се струва, че всичко, което правят е само за тяхното достойнство и да се докажат колко са добри! Това не ме кефи в тях-все да са отгоре. Колко голяма работа били, колко вървежни, колко много ги искали...

# 726
  • където мечтите се сбъдват
  • Мнения: 790
Добре де,sunny5,ти как си представяш връзката?Кой трябва да е отгоре?И защо изобщо трябва да го има това надцакване и борба за надмощие?Мъжът си е мъж,а жената си е жена.Знаеш ли колко е приятно до теб да има един истински мъж,на който можеш да разчиташ за всичко,който се грижи за теб и те носи на ръце.От теб се иска просто да бъдеш жена-нежна,чувствителна,женствена.И защо ми е да правя манипулации и женски хитрини на мъжа до мен?Предпочитам честни и открити отношения.

# 727
  • Мнения: 0
stefanel   202uu Много подкрепям такава позиция .

# 728
  • Мнения: 741
Аз също!  Peace
Бих написала абсолютно същото. Но е страшно важно всичко това да се получава съвсем естествено. При нас, с моя Телец пасването във всичко беше на 100 % още в самото начало. И ми се иска при всички хора да е така - да намират своята половинка без трудности...

# 729
  • Варна
  • Мнения: 283
Аз също!  Peace
Бих написала абсолютно същото. Но е страшно важно всичко това да се получава съвсем естествено. При нас, с моя Телец пасването във всичко беше на 100 % още в самото начало. И ми се иска при всички хора да е така - да намират своята половинка без трудности...

... и по-добре сам, отколкото в половинчато разбирателство, сложна любов и компромисна връзка Peace

# 730
  • Мнения: 0
Здравейте,момичета
не съм писала досега,но май и аз съм застигната от една луда любов по един телец, и най- лошото е, че и аз сум телец. Адски съм объркана и ми е много странно. Живеем в различни градове ходих му на гости, всичко беше прекрасно, но изпитвам един непреодолим страх да не го загубя Embarassed аз съм доста трезвомислеща жена и тези чуства са ми толкова непонятни,че чак се питам дали не съм тотално полудяла Simple Smile незнам дайте съвет какво да го правя този инат телец. Всяка вечер си говорим по телефона с часове, но като стане дума да дойде при мен получавам един отговор " Ще я видим тая работа" , като му кажа,че ми липсва отговора е : "Тихо,Тихо" , всяка сутрин получавам смс или ми се обажда да ми пожелае прекрасен ден, но аз пак не съм сигурна дали всичко е само секс или има някакви сериозни намерения, а аз за себе си съм обедена, че това е маят мъж и че искам да съм с него. Охххх много съм обаркана

# 731
  • Мнения: 0
извинявам се за малко неграмотното писане  Blush

# 732
  • Мнения: 7 231
На конкретен въпрос -  никога не отговаря конкретно Simple Smile

"Харесваш ли ме? " - Аз
"Ами то не си ли личи?"- Той
 "Не, не си личи, искам да знам?" - пак аз
"Хмммм, ще видиш ти ..." - Той

Друг диалог /монолог/
Той- "Какви ги вършиш?"
Аз - "Нищо особено. Искаш ли да се видим"?
Той - "Ще видим ..."

# 733
  • Мнения: 0
а аз как да реагирам в тази ситуация,не мога да чета мисли, засега не задавам много,много въпроси, а и сме си обещали винаги да си казваме истината, пълна каша ми е общо взето Simple Smile

# 734
  • Мнения: 0
Не става въпрос да го манипулирам, но всяка жена го прави в началото не, за да разиграва някого, а за да изпита чувствата на един мъж. Ако не го прави за мен си е чиста наивност. Просто не бъркайте понятията. Аз лично, ако съм един мъж и в самото начало някоя жена ми позволява да си правя каквото искам и аз да определям правилата не бих я уважавал! Wink Това си е мое мнение. Не мисля, че още в самото начало една жена трябва да е постоянно на разположението на един мъж- и той като и свирне тя да се отзовава. Това може да стане, но на по-късен етап, след като се е доказал Wink

Последна редакция: ср, 14 мар 2012, 15:23 от sunny5

Общи условия

Активация на акаунт