Мъж Телец - 6

  • 61 019
  • 751
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 0
да така е, но ние вече не сме деца, а и ми се иска нещата да са малко по- прости,не може ли да сме искрени с хората на който държим, да имаме открити отношения и да сме честни един с друг,уморих се от всички тези игрички Simple Smile

# 736
  • Мнения: 0
Дescool разбирам те напълно, но без да изпиташ някого и да се хвърлиш на врата му ей така на сляпо, си е голям риск. Аз мисля, че на колкото и год да са мъжете, те преди всичко са си мъже-хищници, обичат да преследват. Ако една жена не провокира в тях ловния инстинкт, ще си намерят друга, след която да тичат! Това е истината! Не искам да изразявам мнение за вашите отношения, защото не съм запозната. Довери се на женската си интуиция Simple Smile

Последна редакция: ср, 14 мар 2012, 15:24 от sunny5

# 737
  • Мнения: 0
sunny5, благодаря за съвета и аз така мисля да направя, а пък каквото стане  Simple Smile само знам, че моята интуиция ми подсказва да не се откозвам от този мъж / той не ми е давал и повод досега де/ Simple Smile и че това е човекът за мен  Blush колкото и да звучи налудничево

# 738
  • Мнения: 0
Щом не ти е дал повод да се съмняваш-недей! И си прави както го чувстваш-това си е вашата връзка. Продължавай да бъдеш мила, не питай кога ще се видите-това ще го обезоръжи, казвам ти. Показвай му колко си интусиазирана от живота си, колко добре си прекарваш и без него. Разбира се, че държиш на него- но няма да променяш живота си и ще продължиш да си го живееш такъв, какъвто е бил и преди него. И той сам ще направи усилие да се вмести в твоя живот. Нз така си го разбирам аз. Успех! Simple Smile

# 739
  • Мнения: 0
 благодаря ти, още веднъж Simple Smile а пък и два телешки ината на едно място ще видим кой кого Laughing

# 740
  • Мнения: 741
sunny5,  наистина добри съвети!  Peace

# 741
  • Мнения: 0
Абе то на съвети сме добри всички май, ама когато касае нас по друг начин действаме.  Laughing

# 742
  • Мнения: 0
хахахха права си Съни, но и със свъветите си права, днес от сутринта се стискам да не му се обадя, и ето моят бонбон ей сега откраднал 5 минутки, за да ме чуе Simple Smile)))))

# 743
  • Варна
  • Мнения: 133
Тези телци май искат да стават учени  Laughing много учат,много работят...въобщееее

# 744
  • Мнения: 0
хаххахах за учени,незная но всички искаме да трупаме пари  Mr. Green а моят телец е по-голям работохолик и от мен Simple Smile

# 745
  • Мнения: 741
Абе то на съвети сме добри всички май, ама когато касае нас по друг начин действаме.  Laughing
Действах по същия начин (при това не защото някой ме е съветвал да постъпя така, а сама смятах, че това е правилният подход към Телецът) и резултатът беше отличен!

# 746
  • Мнения: 0
дано и при мен да са отлични резултатите  Hug

# 747
  • Мнения: 0
как сте момичета Simple Smile)))

# 748
# 749
  • Мнения: 0
  bouquet

Последна редакция: сб, 08 юни 2013, 23:38 от waterlady17

Общи условия

Активация на акаунт