цветна бременност или..?

  • 7 986
  • 77
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 555
Здравейте
не знам дали тук е мястото за моя въпрос, но ще се престраша да питам  Embarassed
По случай новата година с приятеля ми за първи път се престрашихме да пробвахме да си направим бебе. Първия път когато опитахме бях в овулация. Или поне трябва да съм била,защото до сега менструацията и овулацията са ми били сравнително точни и по календара съдя, че съм била. Втория опит беше седмица след това. На 10ти някъде имах много странно течение. Продължи 2 дни и беше много бледо розово. Почти незабележимо и не непрекъснато. Не ми се е случвало преди. Трябваше да ми дойде на 15ти, но ми подрани и ми дойде на 14ти. Всичко си беше нормално, но по-слабо от преди.
Преди да ми дойде имах много странни симптоми, които никога не са се появявали до преди. Като изключим болките в гърдите, чувствителността, леки болки в корема имаше и други като рязка смяна в настроенията, пориви за гадене и виене на свят, спя по 11-12 часа  ooooh!. Тук е мястото да впиша, че изкарах някаква досадна хрема почти цяла седмица, придружена с рязко вдигане на  темепратура, което за мен е необичайно.  По време на менструацията нямах странни симптоми, но от вчера имам  някакво досадно виене на свят и някакви депресивни мисли  #Crazy По принцип не изпадам в такива състояния  newsm78.
Смятам да си взема тест ако до утре, вдругиден това не отмине, но въпросът ми е имате ли идея дали при цветна бременност може да има такива симптоми? По принцип не бих се чудила толкова, но като ми дойде реших, че не е станало, но сега вече не знам, а честно казано не знам почти нищо за цветната бременност.
Мислих да отида тези дни до гинеколожката ми, но тя е леко луда и смятам да си търся нов/а.
Някой има ли идея всички тези симптоми нормални ли са?
Предварително се извинявам за хаоса в поста ми, но ми липсва и концентрация напоследък  bye

# 61
  • Мнения: 7 995
Bertichka, много вероятно е да си ги внушаваш повечето симптоми. Всички сме били така с първите опити. Вземи си тест и го направи утре сутринта за да не се чудиш. Ако случайно има цветна бременност, той ще покаже.

# 62
  • Мнения: 555
Ами значи в началото е възможно наистина да съм си внушавала от превъзбуда и желание да е станало, но след като ми дойде се поуспокоих и реших, че не е станало и ще опитаме пак. Като цяло не съм го мислила чак толкова. Но това виене на свят ме притеснява, а ако отида до личния съм сигурна, че ще измисли някаква глупост, която да лекува с хапове..... Просто всички тези неща са много нетипични за мен и искам да знам причината  ooooh! Май още днес ще си взема тест.

# 63
  • Мнения: 3 242
Не разчитай на ''цветна'' бременост Simple Smile По скоро си въобразяваш и най много да ти е паднало кръвното и за това да ти се е виело свят Simple Smile
Между другото как установяваш овулацията ? мериш ли температура или правиш тестове ??

# 64
  • Мнения: 555
Не съм правила тестове, защото до сега не сме планирали бебе.
Ще разберем съвсем скоро била ли съм или не и какво е станало.  Hug
Въпроса е да отпадне тоя вариант пък после да му мисля какво може да е ooooh!

# 65
  • Мнения: 3 242
Не си правила  тестове , тогава от къде знаеш че имаш ??

Цитат
По случай новата година с приятеля ми за първи път се престрашихме да пробвахме да си направим бебе. Първия път когато опитахме бях в овулация. Или поне трябва да съм била,защото до сега менструацията и овулацията са ми били сравнително точни и по календара съдя, че съм била.

Вземи първо да си изясниш какво е овулация и кога се случва Simple Smile

# 66
  • Мнения: 555
 newsm78 айде без грубости, моля! Да не стане така, че аз да трябва да ти обяснявам кога и как се случва? Thinking 
Почвам да съжалявам, че попитах за симптомите. След малко теста сам ще си покаже.
Както и да е всичко най-хубаво дами.

# 67
  • Мнения: 3 242
Хайде недей да нервничиш  Mr. Green казах ти го съвсем добронамерено !
Няма как да знаеш дали имаш нормална овулация, докато  не по4неш да си правиш тестове или отидеш на фоликометрия!

# 68
  • София
  • Мнения: 36 144
........Няма как да знаеш дали имаш нормална овулация, докато  не по4неш да си правиш тестове или отидеш на фоликометрия!

..... Peace
защото може изобщо да няма О.
Това, че МЦ ти е редовен не означава, че имаш 100% О.

/ не те плаша, не се заяждам, а само обеснявам Simple Smile /


ПП. Дано да е станало

# 69
  • Мнения: 555
По форумите човек се учи да се изказва правилно, защото иначе рискува да остане неразбран, както в случая.
Не съм се надявала на положителен тест. Просто исках да знам тези симптоми характерни ли са или не.
А иначе теста е отрицателен, а и аз не съм очаквала друго. Просто исках да съм сигурна и да разбера от къде идва това неразположение, защото наистина е нетипично за мен.
Бтв по цял свят жени забременяват и без Овю тестове и мерене на температура (и аз не се заяждам просто си казвам) Peace

# 70
  • Мнения: 3 242
Верно е ,милиони жени забременяват без да правят тестове , но овулацията е нещо което няма как да установиш ако не си направиш тест , или не си ходила на фоликометрия Simple Smile Така че твърдения от сорта на "Имам нормална овулация и знам кога ми е ''  е меко казано смешно Simple Smile а симптомите които описваш нямат нищо общо с една евентуална бременост Wink

# 71
  • Мнения: 555
- каза д-р Бг мама Flutter
Първо четете между редовете, после си пишете постове ей така колкото да има текст, а накрая евентуално може да дадете конкретен отговор на въпроса. Ако се върнеш назад и прочетеш поста ми няколко пъти ще видиш пропуските си  Hug
Ама нищо то по форумите е така, колкото помагат, толкова и вредят  Peace  bouquet

# 72
  • Мнения: 3 242
По форумите човек се учи да се изказва правилно, защото иначе рискува да остане неразбран, както в случая.
 

Наистина е добре , да почнеш да се изразяваш правилно Simple Smile Съветвам те преди да напишеш нещо, хубаво да го обмислиш и ако пак имаш съмнения в това какво искаш да каже , да попиташ някой  Mr. Green

# 73
  • Мнения: 555
Troy, Коментарите ти до тук са само офтопик. Ако си търсиш лафче свържи се с приятели  Peace

celika, благодаря за подкрепата. Днес се поразрових из форума, въпреки че теста си каза думата, и видях, че тези симптоми са възможни в някои по-редки случаи, но в моя случай явно са били в следствие от прекарания грип,стрес от работата и най-вероятно някакво вълнение от първия опит. Днес съм доста по-добре и се надявам да не ми се случва повече.

# 74
  • Мнения: 22
Здравейте, имам въпрос на който страшно много се надявам някой да ми отговори. Ако примерно съм забременяла между 08.05.- 11.05, кога най-рано мога да си направя тест. Искам да подчертая, че на 27.05 ми дойде с 3-4 дни закъснение, но М. беше много оскъдна и продължи само три дни /винаги е 6-7 дни, като първите 3 са супер обилни/ и беше супер станна като цвят и консистенция. Това ме кара да се надявам, че все пак чудото е станало....и ако е така искам да науча по-скоро за да спра някои вредни навици и т. н. А на гинеколог имам час чак за 20.06. Моля, ако някой знае кога най-рано може да си направя теста да сподели. Praynig Ако е цветна дали теста ще я отчете?

Последна редакция: ср, 06 юни 2012, 12:27 от despinash

Общи условия

Активация на акаунт