11-то Тортено предизвикателство - Октомври 2011

  • 19 335
  • 448
  •   1
Отговори
# 15
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
И аз се записвам и стискам палци да ми се отвори торта книга за този месец на работа! Simple Smile Жалко, че не е часовници, защото точно направих един много голям. Simple Smile))


Видях го аз ролекса, прекрасен е. Ама и тук да питам - как постигна този прекрасен сребрист цвяс - с каква боя?

# 16
  • София
  • Мнения: 122
Привет, да се запиша тук с едно въпросче. Понеже темата беше записана като Книги и сюжети от книги, аз исках да покажа една торта на тема Принцеса Рапунцел. Това е първият ми замък и първата ми двуетажна торта, така, че си беше голямо предизвикателство за мен  Mr. Green  Снимала съм доколкото можах етапите. Мога да пратя снимка, за да ми кажете дали се вписва в темата.
И аз нямам против да се включа в парите за плащане на албума.

# 17
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
Аз се записвам като зрител този път  Blush 

# 18
  • Мнения: 7 091
Марулка, аз ти отговорих, ама ти сигурно не си видяла. Обикновен сребрист petal dust разреден с водка. Ама отидоха 2 кутийки Wink Peace

# 19
  • в семейството
  • Мнения: 404
И аз ще участвам, ако ми се отвори възможност! Също така, ако се реши да се плаща във Flickr, ще участвам с пари, дори и да не участвам с торта   Laughing

# 20
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Аз също мога да се включа финансово в плащането, за благото на начинанието съм готова. Само как ще стане, къде се плаща, кой ще плати и това не ми е ясно.

Ани, мерси мила, бах го забравила тоя Фликър Wink))) Вчера качих малко снимки да тренирам, та видях. Благодаря. Много е ефектен ролекса, много!

# 21
  • Тракийка в Софийското равно поле....
  • Мнения: 439
Аз също мога да се включа финансово в плащането
Peace и аз

# 22
  • Мнения: 264
Много се радвам че ще си имаме тема и предизвикателство. Мислех, че трябва да съм готова на 1 октомври и вече реших, че съм го пропуснала, ама късмет не съм. Ще направя всичко възможно да се включа. Финансово и мен ме бройте за да платим акаунта но и аз не знам как става това.

# 23
  • Тракийка в Софийското равно поле....
  • Мнения: 439
Аз проверих сега и доколкото разбирам може да се плати с Пей Пал. Аз имам такъв, но не знам как да платя за този конкретен акаунт. Дано Райче се появи да даде инфо!  Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 122
Ако никой не възразява тагава ще се включа с моята торта замък Рапунцел  Flutter
Tatitt ако намериш инфо пиши как и колко парички да ти  дадем.

# 25
  • Мнения: 1 173
Аз проверих сега и доколкото разбирам може да се плати с Пей Пал. Аз имам такъв, но не знам как да платя за този конкретен акаунт. Дано Райче се появи да даде инфо!  Peace
Аз явно съм си дала моите дани миналата година , защото при плащане ме препрати към моя ПейПол - трябва да се сменят
Tattit пиши ми на Скайпа ако искаш

# 26
  • у дома
  • Мнения: 1 581
аз също ще се включа с пари  Peace

# 27
  • Мнения: 148
Момичета,аз също съм насреща финансово.Вчера изненадващо ми дойде една поръчка,и аз само чаках да кажат каквото ти решиш и хоп късмет точно така стана,Така че аз имам вече тортата за предизвикателството готова.Сега успях и да снимам повече и всичко.Но ще участвам и със двете,че оназя я паза почти 2 месеца и като ще види бял свят нека е тук,а и да има повече торти.Разбира се ако вие нямате нищо против.Клиентите останаха очаровани а аз доволна че успях.

# 28
  • София
  • Мнения: 2 113
ще участвам и със двете,че оназя я паза почти 2 месеца и като ще види бял свят нека е тук,а и да има повече торти.Разбира се ако вие нямате нищо против.Клиентите останаха очаровани а аз доволна че успях.

Супер! Пиша те втори път.

# 29
  • София
  • Мнения: 2 113
Ако никой не възразява тагава ще се включа с моята торта замък Рапунцел  Flutter
Tatitt ако намериш инфо пиши как и колко парички да ти  дадем.

Записах те, но не си издавай повече проекта и никъде не го публикувай преди началото на ноември Laughing

Общи условия

Активация на акаунт