Есен чука на вратата, януарче рита във тумбака - тема 10

  • 30 587
  • 749
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 27
Здравейте! Много се радвам, че си имаме нова и прекрасно оформена тема! Пожелавам да пишем и четем само положителни и хубави новини  Hug Peace stork-girl stork-boy Heart Eyes

# 16
  • Благоевград
  • Мнения: 9
Майчета пак съм аз, докато нямах парола за албумчето сега имам отгожор от 7 от вас , благодаря да всички.
Pink страхотна дата, аз не разбирам нищо от нумерология , но сега като се замислих 4е попитам чичо google какво знае по въпроса хубаво ме подсети:)
Кафенце благодаря много за темата страхотна е , и се надявам само хубави неща да пишем в нея и по честичко да влизам вече.Момичета аз минах на смени от септември и мисля да поработя до края на октомври поне за сега такав е плана пък ще видим дали ще се справят без мен в офиса че сега започва нашата кампания (аз съм застрахователен брокер) и ще видим дали няма да скачам от вкъщи до офиса Simple Smile ама здраве да е ще се справим с ММ.
И аз гледам гласът на БГ .
Хайде до утре че след малко отиваме с таткото на разходка Simple Smile

# 17
  • Ботевград
  • Мнения: 335
Темичката е супер   bouquet Дано я препълним само с хубави новини Hug
Около мен нищо ново и затова само си кротувам и ви чета..Ще видим кога ще ида на преглед и после ще се отчитам Simple Smile

# 18
  • софия
  • Мнения: 31
Аууу много наплив тази вечер в новата ни тема, не мога да се вредя  Wink
Браво на Кафенцето за положения труд   Peace
Pink аз от нумерология нищо не разбирам, но преди години бях ходила на една врачка, та помня, че ме беше питала кога ми е родено детето? Аз й казах, че е на 22.02.2002 г. и тя като чу не беше въодушевена от тези 2-ки. Не било на хубаво цифрата 2. Та гледай, ако може цифрата 2 да я няма в датата, щом може да избираш. Аз това никога не съм го знаела, но дори и да го знаех, нямаше какво да направя, понеже раждането ми беше нормално, не секцио. Божа работа!
Аз не вярвам на тези неща, но сега като попита това ми дойде на акъла.
Живи и здрави, пък когато тогава  Wink

# 19
  • София
  • Мнения: 135
Кафенце, благодаря за прекрасно оформената нова тема!  bouquet

Нека я пълним само с хубави новини, усмивки и прекрасни моменти с нашите бебоци!

# 20
  • Мнения: 75
  Да ни е честита новата темичка.Благодаря искрено на създателката й smile3525.
 От нас нищо ново,на преглед сме чак на 13.09.,тогава и ще се похваля с новите ни размери:)))))
 Лека и спокойна нощ на всички Ви желая. newsm46

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 996
Pink
мен пък ме плаши мисълта, че трябва да избера ден, в който да се роди бебето. Аз съм човек, който обича всичко да планира и да контролира, но това с избора на дата за раждане ми идва в повече. Радвам се, че започна тази тема и се надявам повече хора да споделят познания по номерология.
Първото ми дете беше секцио, но по спешност и все пак той сам си тръгна да се ражда. Поне това ми остана като успокоение, че не съм му избрала аз деня. Но сега, ако се спази тенденцията всички лекари да ми говорят за второ секцио, май и аз ще трябва да избирам дата.ииии и изтръпвам при тази мисъл.

# 22
  • Мнения: 2
Здравейте и от мен в новата темичка.Много ни е хубава,благодаря на създателката:)
И аз май съм в мъжки ден (27.01), нооооо ще видим накрая.
И все пак да се похваля от днес вече съм на смени и ще почивам повече newsm44
Хайде лека от мен и бързо оздравяване на болните мами:)

# 23
  • UK
  • Мнения: 134
Чудесна е новата темичка - благодарности на създателката  Hug

Моя милост е добре и направо ви се възхищавам като гледам как сте се подготвили повечето от сега за бебоците: колички, креватчета, дрешки, а сте повечето на работа....Аз се радвам на лукса свободно време, ама изобщо не съм започвала даже да гледам за колички. След седмица две ще отида при приятелка, която наскоро роди и най-прилежно ще се образовам какво аджеба ми трябва за бебока. На моменти още ми е нереално, че след няколко месеца ще си имаме бебче у дома...просто не мога да осмисля още идеята  newsm12.
 Говорите за килограми - до скоро за мен болна тема, само че с обратен знак. Аз май съм качила най-много 3 кг. Просто не знам как да качвам - страх ме е да не го увредя бебето нещо. Иначе коремче си имам като слънце, ям си всичко, което ми се хапва, но от там насетне нищо. Сега да не започне някой с "да ти имам проблема, че не можеш да качваш" - това го слушам цял живот и да - за мен си е голям проблем. Обаче вече спрях да се притеснявам - тялото си знае най-добре, може пък към края да започна да качвам.
За нумерология не съм много сведующа, на мен зодиите са ми по-интересни. Като водолей ми се ще и доставката на бебето да е във водолей, че с козирози много опит нямам, но и козле да е няма да го връщам и съм сигурна, че ще ми стане любима тази зодия  Grinning
Хубава вечер, майчета и бебчета   bouquet

# 24
  • Мнения: 513
pospalancho, леле ти какъв корем трябва да имаш... качила ли си снимки в албумчето? Аз имам една приятелка дето непрекъснато я питаха дали носи близнаци, растеше много на корем. Гледам и на снимката на Шоколадовото бонбонче от миналата седмица - коремчето й е огромно!  Crazy

Момичета на мен пък една жена в автобуса днес ми подари зелена ябълка, защото си помисли, че съм се загледала в нейните, имаше две големи торби. Не ми стана удобно да откажа, а и бях толкова трогната от жеста. А и каза, че са от нейната градина. После с голям кеф си я изядох на работа. Вие получавате ли такива подаръци от непознати? И приемате ли?

Дано да ви се оправят нослетата, аз съм с ужасни алергии и сега като не ги лекувам направо е ужас. Пробвах едни хомеопатични хапчета и капки, но никакъв резултат не дадоха и сега си търпя.

И аз нищо не отбирам от нумерология, ама пък знам, че 8 не е готина цифра...  newsm78

Дидка, как си сега? Това което описваш съм го изпитвала. При мен беше белодробна инфекция и мина много бавно - почти три седмици, но без никакво лечение. Лепнах си я на един шест часов полет.

Gabbi_, за големи глупости си хабиш нервите! На мен твоята ситуация ми се вижда win win. Ако изберете името, което и двете със свекървата сте харесали, от една страна ти си си избрала име, което харесваш, без натиск, а и на нея ще направиш густо. Остави я да си мисли, че идеята е нейна, според мен това много ще я зарадва и ще ти е признателна.

Ние още се чудим за имената. Нашето момиченце ще е с две имена, понеже няма да има бащино. Та едното ще е Катрин, на бабата на любим, но не сме избрали другото. То е от мен, но по принцип и мъжо трябва да го хареса. Споделете кой какво е избрал вече Simple Smile (мамите, които не са суеверни)

teddy_, с М се сещам за Марина, Моника...

За килограмите - аз качих около 5 през първото тримесечие (казвам около, защото с години не се бях мерила, та си налучквам теглото, от което съм започнала), а през последните два месеца - нищо, нито грам. Меря се по едно и също време - сутрин след душ, без дрехи.

Аз се мажа с олио за стягане и овлажняване на loccitane с бадеми. За сега много си го харесвам - на миризма, консистенция, бързо попива и пр. но не мога да споделя за резултати, защото не съм наедряла много, а и аз май не съм предразположена към стрии по пинцип.

Кафенце, много ти благодаря за темичката! Завиждам и на програмата, дето си си спретнала Simple Smile Аз пък си купих една книжка с йога за бременни, че да си я правя поне след работа.

Момичета, аз си купих дънки за бременни от mothercare в the mall и съм страааашно доволна. Толкова са удобни и готини! Много ми е приятно пак да съм в норални дрехи, а не в клинове. Не че клиновете са лоши, но сега мога да си нося всички готини ризки и блузи, които бях изоставила, защото не ми покриват дупето, за да се носят с клин. А за рокли е вече мн студено сутрин, като тръгвам за работа.

Peregrina, и аз съм била винаги така с килограмите. Не се притеснявай, ако дечко наддава нормално и ти се чувстваш здрава и имаш тонус, значи всичко е наред.

# 25
  • Мнения: 439
Тук съъъм! Mr. Green

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 1 201
Пергерина, това на снимката ми е корема с първата бременност в началото на 9 месец.
Сега съм с около 30 кг по-малко  Laughing
Показах я, за да се видят стриите ми, въпреки мазането ми с хубави и не евтини продукти.

# 27
  • Мнения: 872
Браво , още една темичка Simple Smile! Честито !!!

# 28
  • Мнения: 1 732
За избирането на датите си говорите,моята док спомена една,две дати за избор аз нямам претенции,искам всичко да е наред с бебче,а и с мен.
И моят корем не е много голям,но пък бебето днес го измериха един килограм,щом си расте значи си набавя необходимите вещества.В момента наблягам на сезонните плодове и зеленчуци,но си позволявам и разни боклучета-поне за мен де.
Момичета, а на вас казаха ли ви кога ще започнат да ви правят запис на тоновете,аз след 2 седмици ще ходя за първи път.

# 29
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 747
Пергерина, това на снимката ми е корема с първата бременност в началото на 9 месец.
Сега съм с около 30 кг по-малко  Laughing
Показах я, за да се видят стриите ми, въпреки мазането ми с хубави и не евтини продукти.


Не мога да спра да се хиля, благодаря  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
 :
hahaha: hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

Общи условия

Активация на акаунт