Отчаяни съпруги - Kiss them goodbye - ПОСЛЕДЕН КУЛМИНАЦИОНЕН СЕЗОН

  • 37 780
  • 731
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 9 120
Според мен Рене ще проследи Бри, за да види дали не се среща с нейния човек (оф, много го харесвам, ама му забравих името Blush), ще нахълта в стаята и така ще я спре.
А Линет мисля че сподели с Том, ако я арестуват да има някой при децата в този момент.

Доста яко и реалистично предположение, много е вероятно да стане точно това Peace

# 706
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 698
Според мен Рене ще проследи Бри, за да види дали не се среща с нейния човек (оф, много го харесвам, ама му забравих името Blush), ще нахълта в стаята и така ще я спре.А Линет мисля че сподели с Том, ако я арестуват да има някой при децата в този момент.
И аз така мисля ,че Рене  ще влезе точно навреме. Peace Обаче, нали и в предишният сезон ,пак едната се самоуби/забравих и името/ в хотелска стая.  Peace Бри, не беше ли отишла да говори с нея и не се усети ,че ще се застреля.Благодарение на това,Сюзън получи бъбрек.
 Повтарят се с тези самоубийства.
Може и мъжът на Сюзън да е блъснал полицаят.

# 707
  • Мнения: 9 120
Да, верно, че и Бет (съпругата на Пол) мина през това Thinking , но да се надяваме, че на Бри няма да й се получи Simple Smile

# 708
  • Мнения: 21 298
А дали има вероятност Том и Линет да се съберат отново ?  newsm78

# 709
  • Мнения: 5 713
Аз забравих вече за какво чак толкова се разсърдиха на Бри. Гледайки 9-ти еп не можах да се сетя. Не ми се смъква пак предишната серия. Ще се радвам, ако може някой да ме подсети.

# 710
  • Мнения: 2
Аз се надявам да не се съберат. Според мен отношенията им са ужасни- по-скоро нейното отношение спрямо него. Новата му приятелка е страхотна. Peace

# 711
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 079
Аз се надявам да не се съберат. Според мен отношенията им са ужасни- по-скоро нейното отношение спрямо него. Новата му приятелка е страхотна. Peace

А неговото идиотско поведение през последните поне 10г? Аз се чудя как Линет не му би шута много по-рано. Няма друга която да го изтърпи, повярвай ми. А тази новата е просто отврат  Sick и тя и дъщеричката и са много противни.

# 712
  • в омагьосващият свят на изкуството, киното и вечната любов
  • Мнения: 1 107
Цитат
   
Re: Отчаяни съпруги - Kiss them goodbye - ПОСЛЕДЕН КУЛМИНАЦИОНЕН СЕЗОН
« #709 Ср., 07 Дек. 2011, 20:31 »
   Отговори с цитат
Аз забравих вече за какво чак толкова се разсърдиха на Бри. Гледайки 9-ти еп не можах да се сетя. Не ми се смъква пак предишната серия. Ще се радвам, ако може някой да ме подсети.
Ами защото разбраха, че Чък я е разпитвал за Алехандро, че са го обявили за изчезнал, а Бри не каза нищо за това на Габи, Сюзън и Линет. За това й се разсърдиха, защото е скрила това от тях, но аз не съм съгласен с тях. Бри само се опитваше да ги предпази от това да не отидат в затвора, а и Сюзън ги издаде при това публично, като нарисува картина на тях четирите в гората с трупа на втория баща на Габи. Би трябвало да се сърдят на Сюзън, а не на Бри.

# 713
  • в омагьосващият свят на изкуството, киното и вечната любов
  • Мнения: 1 107
Цитат
А неговото идиотско поведение през последните поне 10г? Аз се чудя как Линет не му би шута много по-рано. Няма друга която да го изтърпи, повярвай ми. А тази новата е просто отврат  Sick и тя и дъщеричката и са много противни.
Да ти кажа и аз мисля като теб, Линет заслужава да си намери някой стабилен мъж, някой, който да я обича и уважава и да я обгръща с внимание, ане като този идиот Том. Той я използва единствено за секс, и да му чисти, да му готви и да му гледа тъпите деца. Извинявам се, ама ми кажи как може да го търпи 10 години, той се държи като хлапак. примери: "Скъпа, хайде да продадем ресторанта, с парите ще си купим каравана и ще обикаляме света с децата." или "Ще правим рок-банда", или когато вече ресторанта го беше докарал до фалит по цял ден седеше вкъщи и спеше до обяд, и когато Бри организира вечеря, за да го запознае с нейния издател, за да му предложи работа, той се държеше като пулен идиот: "Не знам, сигурно много се пътува. Не си падам по командировките. Има ли още картофи?" Пулен идиот. А пък новата му приятелка мхого ме дразни, дъщеря й също.

# 714
  • Мнения: 5 713
Charles_Brady, благодаря! Simple Smile

# 715
  • в омагьосващият свят на изкуството, киното и вечната любов
  • Мнения: 1 107
Моля.  Hug

# 716
  • Мнения: 42
Може пък да е съвпадение, че Карлос точно в този момент е напуснал клиниката, аз клоня повече към Бен, за втори път ще му е спирането на строежа и ще загуби отново много инвестирани пари  Thinking

# 717
  • в омагьосващият свят на изкуството, киното и вечната любов
  • Мнения: 1 107
Абе, много теории има, всеки си има мотив да убие Чък, но ще разберем кой е, само като излезе новия епизод.  Simple Smile

# 718
  • в омагьосващият свят на изкуството, киното и вечната любов
  • Мнения: 1 107
Пак качвам субтитрите:
http://dox.bg/files/dw?a=8b504f41fb

Желая на всички приятно гледане!  Hug  Heart Eyes

# 719
  • Мнения: 0
Защо всички говорят,че Бет се е самоубила в хотелска стая,като тя се самоуби в болницата?  Mr. Green

А на Рене много повече й отива такъв стил като на Иди,отколкото с нейните прекалено изтънчени и модери тоалети . . . Такъв стил повече й отива на поведението  Peace
Пример - първи епизод,когато изкара на разходка двете си прелести пред очите на Бен  Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт