помощ - хапе

  • 1 055
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
Първо да ви се извиня че отново влизам като гост, но нещо имам проблеми с регистрацията.

Светлионке, табаското е много, ама наистина много лют сос, червен на цвят, ползва се като подправка и се слагат 2-3 капки в яденето.

Нети, какво правят като ухапят сина ми ли? Ами нищо! Наи много да ми кажат "ами днес го ухапаха", или нищо (както се случи при последните 3 жестоки ухапвания), и като го съблека вечерта за баня, виждам следите от зъбки  #Cussing out Имала съм много проблеми с предната му градина (на една и съща собственичка са). Един ден отивам да взема сина си, и учителката ме пита за "трикове", как съм го успокоявала, че от два часа не бил спрял да плаче. Като го пипнах - гори  #2gunfire Казах им само, че ако нямат в градината термометър, ще им занеса един и ще ги науча как да го ползват. Като се прибрахме измерих температурата - 39.2! И никой не беше разбрал  #Cussing out

Колкото до вчера - пак ухапа едно дете и мъжа ми търча с табаското  Close Поне днес и утре си е в къщи, и няма да се занимаваме с глупости. Изкарахме много хубава сутрин с мъничето - играхме, ходихме до парка, нахранихме птиченцата, играхме на площадката и люлките, и сега дребчо заспа  Grinning

Още веднъж ви благодаря за окуражителните думи, съветите и подкрепата, момичета! Наистина човек понякога има нужда да сподели и поплаче на нечие рамо, и да знае че не е сам.
Пожелавам ви весело и приятно изкарване на Коледа, а на именниците - Честит Имен Ден   bouquet

# 16
  • Мнения: 574
Много съжалявам ,че така са изтървали лелите детето.Хапането може да има много причини.Явно само вие ще се справите.Мога да кажа,че аз като майка не бих търпяла да хапят или бият постоянно детето ми в градината/ясла/Дъщеря ми като малка беше започнала да блъска децата и с удоволствие ги гледаше как падат и плачат.Ако знаете какви искри излизаха от родителите.Но тогава аз и се карах и си тръгвахме,но не и разрешавах вече нищо.Тя плачеше много горчиво понякога и искаше да ме разчувства,но и показвах,че с добото поведение ще има игри.Детето просто пробва дали ще го обичаме и като е лошо.Питай те го защо го прави,това радва ли го,повече ли му харесва да играе с децата или да ги хапе,кажете му да опита дали ще му хареса играта ако не хапе,питайте го кого най много харесва и си играе с него и му кажете него да не хапе.Или питайте дали има лоши деца в градината и да пази своите приятелчета от тях.Проблема според мен ще се задълбочи ако смените градината/освен ако не попаднете на добри педиатри/на новото място той ще бъде със лоша слава и директно ще чакат да охапе,а децата усещат,слушат постоянно какво си говорим.Говорете много ,когато детето е в стаята,че днес нее хапало и колко добричко става,как сте чули че някое детенце искало да играе с него ,защото не е ухапано.Пращайте го с ъс задача на градината.Просто да отиде при приятелите си и да ги пази ако някой е лош с тях.Ако опитате да се събирате с деца от групата извън градината може да му е полесно.Според мен детето иска вниманието само за себеси пък дори и да е наказание.Сигурно кипи от енергия и му доскучава.Очевидно постоянно го игнорират госпожите и това личи от това,че не са разбрали за температурата.Трябва нягоя госпожа да му стане приятелка и съюзник.
Успех! newsm10 newsm51

Последна редакция: пн, 26 дек 2005, 00:24 от Ancheto

Общи условия

Активация на акаунт