X-Factor Bulgaria - Тема 3

  • 33 699
  • 770
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2
Обяснихме - човекът има концерт в Лондон. Simple Smile

# 46
  • Мнения: 3 405
Аз съм потресена!!!! От този, който си позволи да пее Californication онзи ден в X Factor!!!! Все едно Веселин Маринов да я беше изпял..... Срамота!  Sick

Ужас беше (поне за моето ухо), странни напеви вкара в песента.
И с тази мултимедия, както му забиха камерата в лицето се виждаше само един мотор, голяма глава и почти никакви рамене.
Пък го харесах на кастинга Simple Smile

# 47
  • София
  • Мнения: 5 658
Аз гласувах Веселин Маринов да си ходи  Mr. Green

# 48
  • Мнения: 2 018
Предишният сезон прослушванията бяха пред 3-ма от 4-мата съдии, а bootcamp-a пред двама от четиримата. Критики нямаше. Естествено че всичко е съгласувано с авторите на формата. Защо просто не се забавлявате? Simple Smile

е нали се забавляваме  Laughing има интрижка, туй , онуй...   Mr. Green

# 49
  • Мнения: 413
В интерес на истината, В.Маринов е започнал точно с рок, при това не лош за онези времена.  Wink

И аз харесах Мартин на кастингите, но за чий им беше да го обезобразят така? Сега гледам друг човек, не само на външност и не ми харесва. Лустросаха го, качиха го на друга череша и резултатът е плачевен. А изпълнението му онази вечер беше катастрофа!
То като цяло рок-концерт нямаше. В понеделник в Гл. на България един момък ми пее Фреди като Г. Христов, на следващата вечер съсипват RHCP. И Мартин, и девойката с Аеросмит изобщо не бяха в час какво пеят.
Джийсън - перфектна хореография, браво, че участваше в нея, но дотам.
Само Богомил и Рафи ме грабнаха.
Стела....прекрасно чувам, че не се справя, но искам да я гледам пак. Не знам харизма ли е, какво е, но факт.

# 50
  • Мнения: 3 405
Стела....прекрасно чувам, че не се справя, но искам да я гледам пак. Не знам харизма ли е, какво е, но факт.

Не и виждам харизмата.
Но пък на живо може да се усеща нещо, щом така я величаят.

П. П. Значи не сме само ние у нас, дето се чудехме къде е рок-ът Simple Smile

# 51
  • Мнения: 3
Концерта беше ужасен.Най добре,според мен се справи Богомил и що годе Александра, която ми е адски противна.Не можах да не сравня изпълнението на Михаела с това на Валя от ''Гласът...'' Wink,и това на ''Мишето'' Crazyхич не ми хареса.Общо взето,от толкова много таланти,които изгониха ,накрая останаха само полуидиоти,с чиито нескопосани изпълнения да тормозят публиката Rolling Eyes

# 52
  • Мнения: 2 018
Стела ми хареса само в началото. От там нататък все повече и повече се вдървява и И изчезва гласчето. А пък да разчитаме, че някога ще покаже това, на което била способна, но но виждаш ли не можела да го покаже... ми се струва някак нечестно, при условие, че е имало толкова много кандидати, които също са можели в последствие да покажат какво могат, но шанс на тях не им се даде.
Дори момичетата от групата /някои от тях/ показват повече от нея.

Тя дори и да покаже нещо към края - пак няма да е честно, защото прекалено много шансове И се дадоха!

# 53
  • Испания
  • Мнения: 37 503
За мен Стела е откровено и нагло толерирана. Чудя се само защо? Разочарована съм, че и от Васко, който е обективен в преценката си на другите участници.

Последна редакция: чт, 06 окт 2011, 16:06 от smileys

# 54
  • София
  • Мнения: 747
На всички "потресени" от изгонването на Михаела ми се иска да кажа, че трудно се понася такова устище, пък било то и да излиза от там нещо добро.
Колкото до мен, аз съм доволна, тези, които исках да останат - останаха.
Чакам с нетърпение да си заминат сълзливия "мачо" с боядисана коса и лакирани нокти, скучната Ар енд Би фурия, досадните захаросани мамчета и онази попрезряла Американска мечта.
А по повод Стела, мога да кажа, че нейното изкуство е комплексно, като никой не спори, че певческите способности са най - убедителната част, но то е малко по - абстрактно и е само за ценители.
Оказа се, че публиката е жадна за подобни образи, изгряващи "веднъж на високосна година".
Което обяснява и стабилната позиция на Стела в шоуто.
+1

# 55
  • Мнения: 199
Аз съм потресена!!!! От този, който си позволи да пее Californication онзи ден в X Factor!!!! Все едно Веселин Маринов да я беше изпял..... Срамота!  Sick
newsm10

за съжаление не си тръгна. за мен той трябваше да си ходи след този концерт
или Нора

# 56
  • Мнения: 1 666
А знаем ли вече темата за следващия концерт?

# 57
  • София
  • Мнения: 2 075
Тъкмо веднъж да ми хареса изпълнение на Михаела ("рок-концерта") и тя да вземе да отпадне.
Мартин беше адски смешен кадриран на мотора със забит микрофон Joy

# 58
  • София
  • Мнения: 4 903
Не можах да гледам елиминациите вчера, но се информирах успешно от тук за всичко  Hug !

Според мен от концерта трябваше на елиминации да останат Стела и Мартин, като Мартин да си ходи  Naughty! С такова самочувствие се е надул - направо е някакъв ужас. Преди не го харесвах, но сега е още по-противен. Хареса ми изказването на Васко - "Той обича да се гледа!" . Май е точно така  ooooh! Sick .
Стела, с тези нерешителност, преиграване и драматизиране, ме отблъсква все повече и повече. След кастинга не е показала нищо, с което да ме впечатли и ме натоварва с присъствието си, вместо да ме забавлява (както го правят Ангел и Моисей или Джийсън например).
Михаела ми е толкова безлична, че дори няма да й изгледам записа какво е пяла на елиминациите - радвам се, че тя е отпаднала; момичешката група мисля, че има още какво да покажат.
Фаворити ми остават Сани и Богомил.

Въпреки всичките гафове в предаването, едно нещо определено ме кефи максимално! Вече втори концерт гледаме без нито едно чалга-изпълнение, което само по себе си е прецедент досега в родния ефир на подобни формАти. Дано така си остане и до края  Praynig !

# 59
  • Мнения: 3 211
Гледах снощния концерт. На първата общата песен Джийсън почти не пя, само накрая се чу едно "Ррррррррра" Joy

Общи условия

Активация на акаунт