X-Factor Bulgaria - Тема 3

  • 33 693
  • 770
  •   1
Отговори
# 750
  • София
  • Мнения: 747
Е ,не ми харесва Александра и това е.Предпочитам Стела

# 751
  • Мнения: 60
ярките таланти отпадат , защото покрай тях фалшивото и посредствено пеене на Стела още повечесе набива ...

днес и Мартин , и Алекс бяха страхотни , Стела и 5 % от тяхното пеене не може да изкара

# 752
  • BG
  • Мнения: 2 458

Колеги, моля, ако можИ, някой да пусне нова тема!  Praynig

# 753
  • София
  • Мнения: 8 002
Не бих искала никой от двамата да си тръгва. Бях почти убедена, че Стела или Нора ще си ходят.
Мартин ми харесва.  

# 754
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
На теб какво ти идва в повече, че чак подскачаш?! Длъжна ли съм да го харесвам това чучело?! Ти нали си я харесваш, пускай си там смс-ите, и не обсебвай темата с заешките си подскоци, като прочетеш Стела! Разбрах, че я харесваш, но приеми, че това което на теб ти харесва, за мен може да е отблъскващо!
Още малко и разпечатка ще ми искаш, спри се!
За Мартин подозирах, но Сани, която само снощи малко не и се получи, не мога да го повярвам! Стела вече я намразих, защото заради нея отпадат къде-къде по ярки таланти. И тя ако има тоя прословут Х Фактор, то значи нищо не съм разбрала от идеята на шоуто.

Извинявай, но това ми идва вповече вече, Стела не ти е виновна, че има други там. Ти лично колко гласа даде и за кого? Лесно се хвърлят тежки думи!

# 755
  • Мнения: 1 211
Стела е едно изключително приятно момиче със страшен тембър, но вече не е за там. Не може двама страхотни певци да се борят да останат, а тя дори да не е на елиминации. Не е нормално вече. Харесвах я много, но се оляха в бутането и. Искам Мартин да остане!!!

# 756
  • SA
  • Мнения: 3 196
Е ,не ми харесва Александра и това е.Предпочитам Стела

+1
Дано си тръгне Александра!

# 757
  • Мнения: 45
E това вече наистина е прекалено - Стела да е спасена, а Сани да е на пангара!!!   #2gunfire  #2gunfire Не върви явно силното женско начало, трябва да си свит, неуверен, изненадан, че можеш и т.н.  (а на всичкото отгоре и да не можеш!) И като се има предвид, че момиченцата припознават в Мартин някакъв мъжкар, който у него напълно липсва, най-вероятно ще оставят него! Въобще канибализмът между жените е пълен - Мария си позволи да атакува Маргарита, а за бледата Стела - нито дума!  #Cussing out #2gunfire

# 758
  • Мнения: 0
На теб какво ти идва в повече, че чак подскачаш?! Длъжна ли съм да го харесвам това чучело?! Ти нали си я харесваш, пускай си там смс-ите, и не обсебвай темата с заешките си подскоци, като прочетеш Стела! Разбрах, че я харесваш, но приеми, че това което на теб ти харесва, за мен може да е отблъскващо!
Още малко и разпечатка ще ми искаш, спри се!
За Мартин подозирах, но Сани, която само снощи малко не и се получи, не мога да го повярвам! Стела вече я намразих, защото заради нея отпадат къде-къде по ярки таланти. И тя ако има тоя прословут Х Фактор, то значи нищо не съм разбрала от идеята на шоуто.

Извинявай, но това ми идва вповече вече, Стела не ти е виновна, че има други там. Ти лично колко гласа даде и за кого? Лесно се хвърлят тежки думи!

Кого да харесваш и не си е твое право. Не и да държиш човека отговорен че не е станало както ти искаш.

Виждаш че и аз не съм ок с тези елиминации, нали?

# 759
  • Мнения: 2 592
Голяма вина за отпадането на Мартин има Мага. Наистина неподходящи песни избираше за него  ooooh!

# 760
  • Мнения: 5 576
Пак ме хвана яд... колко секси беше Мартин на кастинга и колко смешен стана после... Хубаво, че си тръгва, че всеки път като го видя и се сещам как "мъжкарят" се превърна в жалка картинка.

# 761
  • Мнения: 0
Голяма вина за отпадането на Мартин има Мага. Наистина неподходящи песни избираше за него  ooooh!

Може би, не знам защо така се получи, но Мартин загуби онази сурова свежест, която имаше в началото и пое в изцяло различна посока. На кастингите много го харесах, после някак ми се изгуби и ми стана безразличен на второто изпълнение.

# 762
  • Мнения: 1 211
Мартин е точно тип мъжкар, много го харесвах. С тази визия и този глас има данни да е звезда. И Стела пак да остане, а той да си ходи. Просто ми писна вече.

# 763
  • София
  • Мнения: 747
Пак ме хвана яд... колко секси беше Мартин на кастинга и колко смешен стана после... Хубаво, че си тръгва, че всеки път като го видя и се сещам как "мъжкарят" се превърна в жалка картинка.
Именно!Превърнаха го в нещо,което според мен не е.

# 764
  • Мнения: 0
Мартин е точно тип мъжкар, много го харесвах. С тази визия и този глас има данни да е звезда. И Стела пак да остане, а той да си ходи. Просто ми писна вече.

Повече щеше да му ходи да бъде себе си. Или може би в началото ни заблуди кой точно е?

Общи условия

Активация на акаунт