X-Factor Bulgaria - Тема 3

  • 33 744
  • 770
  •   1
Отговори
# 735
  • Варна
  • Мнения: 3 415
много ме дразнят тези вече...а Део още малко ще ревне там... Tired

# 736
  • Мнения: 776
E не, не мога да повярвам, че Александра остана на елиминации, а Стела е спасена.

Стела пя толкова фалшиво?!?

# 737
  • Мнения: 1 952
Всичко си е нагласено, ред беше на отбора на Мага да е на елиминации.
Мартин си тръгва.

# 738
  • Мнения: 5 643
А правилно ли разбрах от нечий коментар, май на Нора преди малко, че за елиминациите сами си избират коя песен да пеят?

# 739
  • Мнения: 0
Еми явно аз съм от душевно обременените, защото подкрепям Стела, благодаря!

Въпреки това ако отчитаме само вчерашните изпълнения пак не виждам точно тези двамата на сцената тази вечер.

Мартин си заминава.

# 740
  • Мнения: 60
всичко е нагласено , никога не са се съобразява;и с гласуванията ...

# 741
  • Мнения: X
Ами така ще стане. Като я превъзнасяха толкова време тази Стела. Сега започнаха малко по малко да се усещат, че е прекалено.
Особено пък певици като Сани и Маргарита да остават на елиминации на фона на това грачещо безобразие...

# 742
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
За Мартин подозирах, но Сани, която само снощи малко не и се получи, не мога да го повярвам! Стела вече я намразих, защото заради нея отпадат къде-къде по ярки таланти. И тя ако има тоя прословут Х Фактор, то значи нищо не съм разбрала от идеята на шоуто.

# 743
  • София
  • Мнения: 5 658
Мартин Форестър изпълни с подсилена доза героизъм това парче  Mr. Green

Нищо, аз пак ще си го харесвам... парчето, не Мартин.

Радвам се за избора, така е лесно - той да отпадне  Peace

# 744
  • Варна
  • Мнения: 384
ами сега? Не искам нито един от двамата да си тръгне Sad

# 745
  • Мнения: 60
Мартин  изпя  най-доброто си изпълнение ...

# 746
  • BG
  • Мнения: 2 458
E те тук вече побеснях...!!!  Close  Защо пак тази Стела, и то пред Александра...

Внимание, докато преглеждахте тази тема, в нея бяха публикувани 19 нови отговора.

# 747
  • Мнения: 2 592
Мартин, макар че се справи най-добре от всички негови изпълнения до сега, ще си ходи  Mr. Green
Журито няма да прати добра певица като Сани в къщи и да остави напудрения Мартин

# 748
  • Мнения: 348
Поредното доказатлество, че все пак Мага е слаб ментор. Радвам се, че хората слушат. Тъпо ми е, че толерираме Стела.

# 749
  • Мнения: 0
За Мартин подозирах, но Сани, която само снощи малко не и се получи, не мога да го повярвам! Стела вече я намразих, защото заради нея отпадат къде-къде по ярки таланти. И тя ако има тоя прословут Х Фактор, то значи нищо не съм разбрала от идеята на шоуто.

Извинявай, но това ми идва вповече вече, Стела не ти е виновна, че има други там. Ти лично колко гласа даде и за кого? Лесно се хвърлят тежки думи!

Общи условия

Активация на акаунт