Сополиви ЯНУАРЧЕТА тровят нервите на свойте майчета

  • 29 140
  • 741
  •   2
Отговори
# 75
  • Мнения: 656
О, Бубс, разбира се, че ти позволявам  Laughing - все пак сме различни хора и всеки си има своя истина и мнение, като дори е полезно то да не съвпада с това на другите Wink. Ама ми стана сега смешно, щото казваш, че преди си мислела като мен, а пък аз също преди мислех като теб  Laughing. Нищо чудно след време пак да си обърнем разсъжденията  Laughing

Патилинка, няма да идваме при вас... Мнооооого сте ни далече просто, много...  Sad. Виж, за едно гости - що не Wink

Накри, надявам се нищо сериозно да му няма на Крис  Praynig. Ама и на теб ти се струпа напоследък...  Hug

# 76
  • Ловеч
  • Мнения: 683
Бубс и Усмихнато чета ви аз и като се има предвид ,че едната казва наздраве , а другата е леко бременна много се обърках Laughing Laughing Laughing

# 77
  • Мнения: 387
Бубс и Усмихнато чета ви аз и като се има предвид ,че едната казва наздраве , а другата е леко бременна много се обърках Laughing Laughing Laughing



 Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

общото е, че всички сме майки и сме изтрещели...някои по-малко, някои повече, ама всичко сме изтрещели...

# 78
  • София
  • Мнения: 3 249
Ти може да си най-ценния кадър, но счетоводители и икономисти дал Господ...
Въпреки явната ирония в думите ти, ще ти отговоря - и юристи дал Господ /преди две години бройката само в САК надвишаваше 7000 човека, да не говорим колко регистрирани в страната работят в София/, ама никой не се навива да им работи гадната работа за мизерната заплата. И малкото навили се, скоро се отказват...
И е наистина е факт, че кадри с опит и години стаж продължават да се търсят и ще се търсят навсякъде - независимо от професионалната ориентация.
Ай спирам, че прекалено сериозна стана темата, пък и ракиено време стана
Кой каза наздраве?!?  beer
Въобще не съм иронична, достатъчно си ми разказвала за какво иде реч и знам колко е отговорна работата  Wink (Се с лошо ме гледаш дееее  Peace )Обаче във вашите среди са малко по-други нещата. Имам наблюдение и от други твои колеги. Колкото до опита и стажа - последното 20, което чух е, че не съм надежеден кадър (това без да са ме видели, изказване на ЧР), защото аз 8 години съм работела все в една и съща фирма - нямало да се сработя с колектива ?!? Ами ако е такова мисленето на всички ЧР ... И друг пример за годините на кандидатстващия за работа - Нашата позната кандидатства за работа, която работи от години, добра е в сферата, знаят я, стаж има...Не е назначена, защото била стара видиш ли на 32 години. Е, тия над 30 с некролога в джоба ли да ходим...
Спирам, че разводних темата. Комшу, не съм искала да те засегна, просто ми е болна тема.
И да ви разкажа що е то каръщина. Решаваме с една приятелка да заведем децата в Пигисхаус да поиграят - магазина затворен - ремонт ли...фалирал ли...Решихме да идем до ИКЕА - хем децата да играят, ние да позяпаме. Да, но стигнахме в 7, те приключвали Close Взехме сладолед, изгубихме едното дете...и до там с разглеждането. на връщане задръстване, за по-пряко през Дружба. Заведохме ги на летището да видят къде спят самолетите и се прибрахме обиколили цяла София...
Та наздраве бяхте рекли newsm24

Бубс и Усмихнато чета ви аз и като се има предвид ,че едната казва наздраве , а другата е леко бременна много се обърках Laughing Laughing Laughing



 Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

общото е, че всички сме майки и сме изтрещели...някои по-малко, някои повече, ама всичко сме изтрещели...
Чистата истина  Embarassed

# 79
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Айде сега пък изтрещели  Stop

Аз не мога да разсъждавам като вас- свободна професия съм, от никой не завися, на теория. Но на практика точно за това си бия още повече камшика. Т.е., най- трудно е когато сам си си началник да се оплакваш. От кого? Но, пък в същото време имам свободата да отивам по- късно, напр. в 9-10, но като имам работа стоя и до 7-8, работя вечер от вкъщи и т.н. Отделно от всичко това е риска, да работиш и отговаряш за себе си и още някой, да мислиш за данъци, осигуровки, наеми, консумативи и т.н.
Т.е., монетата има две страни.
Бубс, ти прокурор ли си?
Всъщност си мисля, че в крайна сметка става въпрос за удоволствие от работата, а не просто изпълнение на задължения. Което съм сиурна, че работодателите винаги забелязват!

Айде пийте по едно за здравословен сън  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
 

# 80
# 81
  • Варна
  • Мнения: 389
Добро утро на всички!!! В дискусията няма да се включвам - много съм на кантар за всичко, за съжаление последната година ми промени тотално мирогледа! Ей, сега например, хич не ми се започва държавна работа, обаче оценявам плюсовете и решавам, че е по-малкото зло...

Времето е кошмарно! За радост Ели кашля по-малко, а носа и съвсем се оправя...та май в сряда ще е на тръстиката Laughing

# 82
  • Мнения: 645
Добро утро и от мен!
Сиси,честито!Лека и безпроблемна бременност Hug
Всички болни дечица бързо да оздравяват.
При нас новото е ,че Марио мина в  първа група ,ходи с желание,хвалят го ,че е послушен, взимал участие във всички дейности и че бил  най-поспаливия,будели го последен,че даже и децата го викали да става Mr. Green Mr. Green Mr. GreenДнес ще ходим на лекар, пак е болен,само преди 10 дни беше с ларингит,оправи се пуснах го 3 дни на градина и пак се почна.. #2gunfire #2gunfire #2gunfireЦяла нощ не е спал от кашлица и сополи SadДобре,че на работа зачитат правата на майки с малки деца и  не правят проблеми за болничните ми ,че  от както е на ясла/градина всеки месец се разписва  ....

Последна редакция: пн, 10 окт 2011, 09:03 от desisladka

# 83
  • Мнения: 10
Добро утро и от мен!!!
Така вали при нас като из ведро.Тази сутрин моето дете пак почна че не иска да ходи на ясла и ми заяви че там е скучно и бебетата плачат,а на госпожата заяви с такъв тон че там е тъжно.
Не знам вече взех да си мисля че наистина му е скучно с по-малки от него та и дори с тези на неговата възраст,пък госпожите са толкова пестеливи откъм това как се чувства детето там за тях всичко е ОК.
Всичко и всички са ОК! Crossing Arms  И родителска среща още няма.Директорката била много заета ,но иначе ни събраха вече парички.... Thinking
Спирам че ако се отприщя сега незнам какви мога да ги измъдря.
Усмихнат ден на всички Hug

# 84
  • София
  • Мнения: 2 613
Доста сте пописали почивните дни Mr. Green
Много болнички дечица и майки- да се оправят бързо всички Praynig Hug.
ЙоЙо да чукна на дърво се оправи от сополите, сега е добре. Иначе прибрахме се в събота /и то точно навреме, че както се развали времето, не искам и да мисля там какъв студ е станал/, кеф голям беше двата дни да съм си с нея Heart Eyes, а дали и аз на нея много съм й липсвала, не знам, че за мое учудване, беше много добричка и послушна Heart Eyes Постоянно ми повтаря "Мамо, аз бичам те поече" и само разпитва и задава какви ли не въпроси., много е миличка.
Относно темата с работата- и аз поради това, че тук нямам проблеми да изляза болничен или отпуск, седя, а и все пак имам и други предимства- карта за градския транспорт, заплащане на извънедния труд, а и записах да уча почти безплатно втора магистратура, ще си платя смао последния семестър, другото си минава през нас и ми е безплатно /ще взема да стана много учена Mr. Green/, а и някак си сега не мога да намеря нерви и аз да се занимавам с търсене, нека да видим какво ще стане с мъжа ми, а и Дони е права- икономисти под път и над път, а и като видят, че до преди половин година съм била в майчинство...само искрено се моля на мъжа ми късмета да му се усмихне скоро, че иначе ще стане много лошо положението Praynig А и наистина всеки си има своята житейска ситуация и разбирания, унверсални формули, няма.
Иначе и аз преди много се притеснявах като видех някое дете със сополи и кашлица, ама сега май вече го давам малко по-така...все пак децата винаги са в контакт с околните и няма как да са застраховани.
Дони- сушилня нямаме /нямаме къде и нея да е сбутаме в теснотията/, но си мисля, че сигурно е голямо предиство, особено в такова време, като сега- ето, от събота висят едни дрехи навън, сутринта панталона за работа, все още ми беше леко влажен Tired
Накри- как е Криско, ходихте ли на лекар?

# 85
  • Мнения: 84
Криско вчера се събуди и не се оплакваше вече, но аз каквато съм си паника си го заведох в бърза помощ. Embarassed Нищо му няма, но изследвания на урината и кръвта ще правим утре за всеки случай. Забелязвам от няколко дни, че от време на време се държи за коремчето. Тази седмица се спука от сладки,зрънчовци,картофки, шоколади, тъй като излизаха много с баща му и съответно Микеле му угажда на всичките капризи. Rolling Eyes
Ралче Hug
Радосттттт снимки чакаме. Naughty
Абе и в БГ ли ви дават само физиологичната морска вода на бебенцата при запушено носле? То това е за прочистване на нослето, но не и да го лекува. newsm78 За Криси се снабдих от БГ със Виброцил капки, от които съм много доволна, но те са от годинка нагоре. Не иска друго да дава педи, че много малка била...

# 86
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Не иска друго да дава педи, че много малка била...
И е права. Сополите минават за 7 дена с капки и за 7 дена без капки!

# 87
  • Мнения: 656
Не иска друго да дава педи, че много малка била...
И е права. Сополите минават за 7 дена с капки и за 7 дена без капки!

Peace
А тия капки само изсушават носната лигавица и я изтъняват.. И се почва порочният кръг на сопола и капките  Twisted Evil

# 88
  • София
  • Мнения: 3 249
Не иска друго да дава педи, че много малка била...
И е права. Сополите минават за 7 дена с капки и за 7 дена без капки!
7 дни с капки, една седмица без  Joy

# 89
  • Ловеч
  • Мнения: 683
Ето ме Winkнаработих се!
Май всички са сополиви ooooh!Ние сме със Стеримар+Виброцил= 5дни със сополи Crossing Arms
И аз чакам Радосчо!
Отивам на разходка с мъж-ще се вясна за вечерното пиене Laughing

Общи условия

Активация на акаунт