Каква е вината на Фатмагюл ?(Fatmagül'ün Suçu Ne ?)~ 55

  • 40 692
  • 729
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 11
Момичета утре ми се налага да ставам рано, но обещавам утре след обяд отново да пусна серията и ще ви напиша всичко което съм успяла да си преведа, обикновено при повторно гледане улавям с повече думи и изречения.
Ще направя опит за някои сцени с диалозите

Фан, благодаря за "рамото" ......  не мога да насмогвам с писането докато гледам.

# 706
  • Мнения: 18
Едно не можах да разбера-защо го прави това Мустафа-иска да си я върне обратно ли,или нарочно.Той е в ръцете на Асу и стъпва по много тънък лед.....не осъзнава ли,че така може да ядоса сериозно Асу #Cussing out Фатма дори не му е дала повод да си мисли нещо.....той изобщо наясно ли е какво иска newsm78
Когато загубиш едно нещо си даваш сметка какво си притежавл  .... така е с всички глупаци

Но той трябва да е пълен идиот да смята,че тя може да е отново с него-той току-що се ожени и е буквално в ръцете на Асу.На всичкото отгоре и техните го отсвириха. Mr. Green
той е първосигнален всяко негово действие го доказва...уби Вурал ожени се за Асу сега се подмазва на Фатма ..влечуго

# 707
  • Пловдив
  • Мнения: 34 118

Като си допишем, заповядайте в новата тема.

# 708
  • Мнения: 0
Каква серия - лутането на едно непораснало дете ooooh!


Е, и аз съм му бясна (на Керим) Twisted Evil, но нека му дадем малко време да се самосъжалява Cry Sad. Такъв балсам за душата е да окайваш сам собственото си злощастие, да се самоизживяваш като най-изоставения и нещастен човек на земята  Peace

На мен лично тук драмата родители-деца ми идва в повече. Не че не случва навсякъде по света, но тук малко попрекалиха. Керим е един влюбен човек. Къде изчезна тук любовта му? Влюбеният човек гледа с други очи на света. Дори и най-голямото предателство не може да го срази, защото той има най-важното - любимият човек до себе си и нищо друго не е от значение. Светът на влюбения е малък и в същото време безкраен.

Малко поизкривиха образа на Керим в името на драмата. Ама нейсе, и това ще преглътнем. Дано само това е "дъното" в кризата на Керим и оттук нататък нещата да вървят нагоре.

Момичета, благодаря на всички за преводи, подсказки, идеи и оценки на всичко около филма. Hug Hug Hug С удоволствие ще гледам и Крилете на нощта, както и 44 серия, когато бъде завършена.

Беше ми приятно  bowuu

# 709
  • София
  • Мнения: 11

Заповядайте филма с участието на Берен /сниман 2009 г./ и много още любими наши актьори, превод bonobo и colorblind.
Утре ще бъде качен и в торент. Ще подадем и линк за там, вероятно вече в новата тема.

Страхотен филм ..... Берен е невероятна.

bonobo и colorblind   Two Hearts
Мариянка ти си знаеш ....


Лека нощ на всички

# 710
  • Мнения: 0
Момичета утре ми се налага да ставам рано, но обещавам утре след обяд отново да пусна серията и ще ви напиша всичко което съм успяла да си преведа, обикновено при повторно гледане улавям с повече думи и изречения.
Ще направя опит за някои сцени с диалозите

Фан, благодаря за "рамото" ......  не мога да насмогвам с писането докато гледам.
И аз ти благодаря, мила  bouquet
От вторачване в телевизора също не чувам и разбирам всичко на първо гледане.
Лека вечер на всички Hug
------------------------------------------
Край, опиянчиха ми СУПЕРМЕНА в тази серия и отивам да си страдам тайно Cry Embarassed

# 711
  • Мнения: 18
И аз ВИ благодаря момичета беше ми много приятно Rivva Fan благодаря за превода и лека нощ.

# 712
  • Мнения: 9 755
Много им набрах на сценаристите- нали Керим беше различен от оная банда изнасилвачи- 40 серии доказват това на Фатмагюл Naughty
 ... бясна съм и на Фатмагюл- и тя има вина Naughty
Защо говори с оная рошава гарга Мустафа #2gunfire ако има нещо да казва - да се свърже с адвоката й Naughty а тя голямото подскачане от радост че и му благодари ooooh!
че даже и допуска той да я иронизира - от мъжа си ли се притесняваш ooooh! говедото му с говедо #Cussing out
Керим как само я наблюдава и  му стана болно - и наистина буди недоумение този неин разговор- прие си го толкова естествено ooooh!

# 713
  • Мнения: 18
Много им набрах на сценаристите- нали Керим беше различен от оная банда изнасилвачи- 40 серии доказват това на Фатмагюл Naughty
 ... бясна съм и на Фатмагюл- и тя има вина Naughty
Защо говори с оная рошава гарга Мустафа #2gunfire ако има нещо да казва - да се свърже с адвоката й Naughty а тя голямото подскачане от радост че и му благодари ooooh!
че даже и допуска той да я иронизира - от мъжа си ли се притесняваш ooooh! говедото му с говедо #Cussing out
Керим как само я наблюдава и  му стана болно - и наистина буди недоумение този неин разговор- прие си го толкова естествено ooooh!


ТЯ е толкова неподпрвавена,че няма на къде,а тая рошава гарга е отвратителен  #2gunfire

# 714
  • Мнения: 1
... бясна съм и на Фатмагюл- и тя има вина Naughty



Лили, каква е вината в случая на Фатмето - тя ,за разлика от нас, не знае каква е истината, не подозира за намеренията на Мусти..тя не е устроена така...въпреки всички простотии от негова страна, той "помогна" в нейните очи за освобождаването на Керим, съобщи ѝ новината за писмото...при втория разговор тя дори се издразни и му затвори, но Керим не дочака момента....
Каквото и да е в тази серия Керим си затвори очите за най-очевадните неща и сега ще си носи последствията Peace

# 715
  • Мнения: 115
Ф - Аз съм зад гърбето му, а той прегръща колоната! Тва справедливо ли е?  Crazy Crazy Crazy Laughing Laughing Laughing Laughing

# 716
  • Мнения: 1
Едва след пълния превод може да се каже окончателно кой е крив, кой е прав. Верно, че Керим се отдаде на емоциите и сякаш забрави, че Фатмагюл вече го обича, стои твърдо до него. Но не знаем защо се отдръпна и от нея, кое го нарани, че да подходи така вечерта, когато си получи шамара. Струпа му се много, вместо да се радва на свободата си и на споделените чувства, той започна да понася удар след удар. Развенчан беше митът за нещастната, изоставена майка. Разочарованието от Мерием, която е скрила писмото на майката, също подсили чувството, че е предаден.  Натрапчивото присъствие на бащата и нежеланието да признае пред себе си, че всъщност истината е съвсем друга, а не тази, с която е израстнал, още повече го тласна към усамотение и отдаване на алкохола. И разбира се, се стигна до логичния край - опит за брутална близост и последвалите го отблъскване и шамар.

Момичета, радвам се, че бяхме заедно и тази вечер. Много интересни неща прочетох с голямо удоволствие, със сигурност ще нищим историята още дълго и ще се вълнуваме за нашите герои. Но трябва и да се спи. Доста безсънни нощи имах, докато ви настигна, но вече съм в крак с вас. Лека нощ на всички.


# 717
  • Пловдив
  • Мнения: 34 118








Аз мисля, че Керим току що изтрезня и разбра грешката си....

# 718
  • Мнения: 2 229
Точно,Мариянка-само по ужасения поглед си личи ooooh!

# 719
  • Мнения: 18
[/

Аз мисля, че Керим току що изтрезня и разбра грешката си....
[/quote]
Голяма грешка

Общи условия

Активация на акаунт