Какви мъже предпочитате?

  • 6 045
  • 108
  •   1
Отговори
# 90
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Аз познавам умни мъже без грам сексапил  Rolling Eyes Нищо не е "винаги" така  Peace

# 91
  • Мнения: 7 947
С прилична доза акъл и много потентност. Външният вид не ми е решаващ. Грубовати и космати - още по-добре.

П.П. гласувах и видях, че тук се обръща особено внимание на интелигентността.

# 92
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
С прилична доза акъл и много потентност. Външният вид не ми е решаващ. Грубовати и космати - още по-добре.


Не трябва да са чак голи охлюви, ама и много косми ми идват в повече. Лично на мен  Peace

Какво разбираш под "грубовати"?

# 93
  • Мнения: 7 947
Не харесвам дупетата, не харесвам маникюр на мъж, не харесвам тези с прическите, които стават сигурно поне 2 часа преди да излязат за работа. Не харесвам и слабите - въпреки, че моя е слаб, харесвам добре сложени към набити мъжки тела. Наболата брада или косматите крака са само +.

# 94
  • Мнения: 498
И аз се да включа с предпочитанията си, защото ги няма в анкетата - такива, с които мога да си говоря, загадъчни, синеоки, високи, силни, с красива усмивка.

# 95
  • Мнения: 6 682
Харесвам умерени мъже, не такива ,които ти досаждат и те обсебват.Харесвам умни, разбира се, но не и дървени философи и такива , които за всичко имат отговор.Харесвам мъже, които знаят какво искат.Щедри, забавни и съобразителни, работливи, отговорни.
Визуално не харесвам особено едри мъже,нещо ми приличат на неандерталци  Mr. Green, щото и аз не съм особено едра.Но и да не са по-ниски от 1,75.Като дете харесвах руси мъже, сега -изобщо.Да са чистоплътни и поддържани, но не и метросексуални.  Rolling Eyes

# 96
  • Мнения: 3 830
Интелигентни, привлекателни и забавни.

# 97
  • Мнения: 15 379
Висок, хубав, синеок, умен, забавен, с нормално тегло и финансово мноооого добре. Отделно - чистоплътен, с изрядни нокти, поддържани зъби. Да умее да се облича добре и с вкус.

# 98
  • Sofia
  • Мнения: 194
Харесвам умерени мъже, не такива ,които ти досаждат и те обсебват.Харесвам умни, разбира се, но не и дървени философи и такива , които за всичко имат отговор.Харесвам мъже, които знаят какво искат.Щедри, забавни и съобразителни, работливи, отговорни.
Визуално не харесвам особено едри мъже,нещо ми приличат на неандерталци  Mr. Green, щото и аз не съм особено едра.Но и да не са по-ниски от 1,75.Като дете харесвах руси мъже, сега -изобщо.Да са чистоплътни и поддържани, но не и метросексуални.  Rolling Eyes

Това са и моите изисквания. Въпреки, че съм висока 175 см, никога не ме е било проблем мъжът да е с моя ръст, та и 2-3 сантиметра по-нисък.

# 99
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 696
  Joy hahahaМъжът мечта за всяка жена - Смях http://www.vbox7.com/play:389ca829?r=google

# 100
  • Бургас
  • Мнения: 1 202
Аз гласувах за ексцентричен и привлекателен.
Има доста интелигентни мъже, но само това някак си не е достатъчно, ако не е привлекателен и забавен.
И все пак всичко си е субективно.

# 101
  • Мнения: 0
На мен проблемът ми е, че ако са красиви, но не умни, нямам какво да си говорим и...Нищо.
Ако пък са умни, но не красиви, бая трябва да ме омаят с умност  Mr. Green, за да се получи нещо, което пак рядко се случва.
А красивите и умните едновременно не са много  Laughing

Така е, от рядка порода съм  Embarassed Rolling Eyes

# 102
  • Мнения: 6 998
100% си нисък, тогава.  Laughing

# 103
# 104
  • Мнения: 6 998
Именно. Peace
Висок, т.е. за мен, го броя над 185-186, за предпочитане около 190.

Общи условия

Активация на акаунт