Ясновидци(врачки)-пета тема

  • 256 090
  • 737
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 23 058
Здравейте!
Подтикната от вас, коментарите и препоръките /е, само оправдание от моя страна, Simple Smile/, реших да се свържа с Карла.Изпратих й 10лв. и се чухме по Skype. Започна да ми говори и много често изчакваше моята реакция. Ако потвърждавах това, което казва, започваше да се кефи. Ако не реагирах, тя се чувстваше доста несигурна. Общо взето при нея всичко е на налучкване. Явно чете форумите в интернет и е станала много мнителна, раздарзнено ми обясни, че много я "проверявали" / клиентите / и сравнявали казаното с други гледачки. Беше доста ядосана и ми каза: "Дано вие не сте от тия?!" Препоръча ми да направя един ритуал и ми определи кога пак да се свържа с нея, за да види как стоят нещата. Поразпитах за ритуала хора на които вярвам и имам доверие и ми обясниха, че няма нищо лошо, да го наравя, няма да ми навреди. След като приключих с всичко, изчаках срока, опитах да се свържа с Карла /спазвах стриктно указанията й!/. Беше ме махнала от списъка с абонати. Писах й на e-mail-а и тя ме добави, позвъних й, написа ми: "Изчакайте малко." Това "малко" продължи 15 дни!!! Отново обмисля пълномощно за мен за Skype .......нямам думи!
Да ми беше казала да й изпрая още 10 лв. за нова консултация, явно до парите опрат нещата. Какво печели като разиграва така клиентите??? Лично аз повече няма да ползвам услугите й! Аз посещавам гледачки на много по- високо ниво от това на Карла и за мен това беше зауба на време! Не съм доволна!
---------
И при мен е странно с нея.
След скайп разговор, мислех да я посетя лично, имах нужда от уточнения-писах и двукратно на имейла,за да си запиша час,не дойде отговор.Успях да я намеря по телефона-каза, че секретарката й е в отпуск и ще получа отговор, това така и не стана.Сега и по телефона не мога да я открия в интервала който тя е посочила за свързване с нея.
Може и да си има някакви проблеми, знам ли, но това не създава добро усешане.

Никакъв ефект не очаквай от тези нейни ритуали, и нищо от това което предрече не се случи, ами точно обратното стана, а за предсказанията и за догодина ще поживеем и ще видм.  Платих си втора такса за разговор с нея и не се включи в скайп изобщо за уговореният час,  пих една студена вода за 10 лева.
Аз не бих я оставила , просто ей така, тази Карла. След като сте си платила, пишете й на е-майла и искайте консултация!
Ако й премълчаваме, тя ще ни се качи на главите!!! Не че не го прави и сега!
Аз не бих й премълчала , не е за 10-те лева, аз а отношението й!!!

# 691
  • Мнения: 0
Съвсем права си, Nikolinanik!  smile3501
Във всяка професия е нужна коректност!
А и се надявам ,че Карла и други нейни колежки четат този форум- нека знаят, че клиентите на всички видове услуги имат права! newsm44

# 692
  • Мнения: 200
Здравейте!
Подтикната от вас, коментарите и препоръките /е, само оправдание от моя страна, Simple Smile/, реших да се свържа с Карла.Изпратих й 10лв. и се чухме по Skype. Започна да ми говори и много често изчакваше моята реакция. Ако потвърждавах това, което казва, започваше да се кефи. Ако не реагирах, тя се чувстваше доста несигурна. Общо взето при нея всичко е на налучкване. Явно чете форумите в интернет и е станала много мнителна, раздарзнено ми обясни, че много я "проверявали" / клиентите / и сравнявали казаното с други гледачки. Беше доста ядосана и ми каза: "Дано вие не сте от тия?!" Препоръча ми да направя един ритуал и ми определи кога пак да се свържа с нея, за да види как стоят нещата. Поразпитах за ритуала хора на които вярвам и имам доверие и ми обясниха, че няма нищо лошо, да го наравя, няма да ми навреди. След като приключих с всичко, изчаках срока, опитах да се свържа с Карла /спазвах стриктно указанията й!/. Беше ме махнала от списъка с абонати. Писах й на e-mail-а и тя ме добави, позвъних й, написа ми: "Изчакайте малко." Това "малко" продължи 15 дни!!! Отново обмисля пълномощно за мен за Skype .......нямам думи!
Да ми беше казала да й изпрая още 10 лв. за нова консултация, явно до парите опрат нещата. Какво печели като разиграва така клиентите??? Лично аз повече няма да ползвам услугите й! Аз посещавам гледачки на много по- високо ниво от това на Карла и за мен това беше зауба на време! Не съм доволна!
---------
И при мен е странно с нея.
След скайп разговор, мислех да я посетя лично, имах нужда от уточнения-писах и двукратно на имейла,за да си запиша час,не дойде отговор.Успях да я намеря по телефона-каза, че секретарката й е в отпуск и ще получа отговор, това така и не стана.Сега и по телефона не мога да я открия в интервала който тя е посочила за свързване с нея.
Може и да си има някакви проблеми, знам ли, но това не създава добро усешане.

Никакъв ефект не очаквай от тези нейни ритуали, и нищо от това което предрече не се случи, ами точно обратното стана, а за предсказанията и за догодина ще поживеем и ще видм.  Платих си втора такса за разговор с нея и не се включи в скайп изобщо за уговореният час,  пих една студена вода за 10 лева.

WOW!!!Вече не се включва в скайп при платена такса и уговорен час....
За какво говорим въобще!Това е крайно неетично..тя така може всичко да ти каже..или пък , явно, и абсолютно нищо.
И аз имам наблюдения, че сама се е рекламирала по различни форуми и сега явно се получава обратен ефект-хората споделят впечатленията си от работата и познаваемостта й и това не й харесва.
Жалко, наистина.Аз много се надявам на нешата, които ми предрече, колкото и абсурдни да продължават да са, но всичко това изобщо не ми харесва!

# 693
  • Мнения: 0
А кои са другите форуми?
Аз само тук съм срещала толкова жива дискусия по въпросите на ясновидци, астролози и т.н Rolling Eyes

# 694
  • Мнения: 3
ами тя попринцип не влиза в скайп вече, може да има някакъв проблем, изчакайте  Thinking

# 695
  • Мнения: 200
ами тя попринцип не влиза в скайп вече, може да има някакъв проблем, изчакайте  Thinking
-
Разбира се, но не и ако е записала час за консултация, за която на всичкото отгоре предварително й е преведена таксата.Щом не може да я проведе, естествено, че трябва да уведоми за това платилия си клиент и да я пренасрочи!

# 696
  • Мнения: 59
Да се включа и аз за Карла,преведох таксата след превеждането неотговаряне на имейл с дни до така наречената консултация, в деня и часа не си вдига телефона,нито отговаря на скайп,върза ме да вися половин ден и да чакам дали ще има консултация или не ,абсолютно некоректно отношение.

За капак,нищо не позна,за работа ми наговори сумати глупости,аз не работя от години,за семейството ужасни неща а аз имам най-спокойното и разбиращо семейство,за връзката ми нищо вярно ,просто налучква ,някъде и се получава предполагам,анализира отговорите ти,преценява те според душевното ти състояние и гласа,и дава лични нейни съвети които на мен изобщо не са ми нужни от човек нямащ идея какво става в моя живот и т.н.Съжалих че си загубих времето.

Искра засега позна най-много,едно от нещата които ми каза че ще станат до 2-3 дни ,стана на втория ден след посещението ми ,а ми изглеждаше невъзможно тогава,но стана ,сега второто е на път да стане ,доволна съм ,позна много и за миналото.Другото е за по-далечно бъдеще,ще видим.

Доволна съм и от Ина ,и най ама най от Ивелина от смс-ите,всичко което питах ми се отговори конкретно и позна и за детайли .Обмислям да я посетя ,както каза и Рири ,явно тя на мен може да ми гледа.

Пиналски писах не ми отговори на въпроса изобщо,чаках с дни ,общи приказки и съвет.

Това засега като опит от мен.

А забравих М.Асенова дори не ми се коментира.Ако някой се интересува ще пиша по натам.


Nikolinanik не мога да ви отговоря,кутията ви е пълна.

Последна редакция: ср, 23 ное 2011, 22:09 от ~BeLLa~

# 697
  • Мнения: 111
Четох малко назад, но от това което прочетох останах разполовена на две и честно казано не мисля да търся който и да е тъй като въпроса при нас е много сериозен, но както и да е...
Да споделя моят опит в Сливен ходихме при една жена от ромски произход което естествено няма никакво значение (това преди 4-5години) влизаш сядаш и тя започва да говори толкова неща каза някой от които бяха почти невъзможни, но всичко стана.....сега родителите ми ходиха при нея заради нашия проблем по снимка на моето дете което сега е на 2.5, а на снимката като бебе още със сядането жената каза,че това е дете на 2-3 години и всичко което се случва в момента и какво му предстои и всичко е така няма от къде да знае това още повече медицински неща и много се надявам всичко да е така както казва...

# 698
  • Мнения: 4 350
мария асенова това гледачката от варна,кв.галата ли е?

# 699
  • Мнения: 520
Момичета, а някой да чувал за някаква гледачка в Ямбол? Казаха ми, че много познавала и ми се ще да й намеря координатите.

# 700
  • Варна
  • Мнения: 39
Момичета да Ви питам за жената от Добрич - Керанка, която гледа на кафе. Адреса и го намерих, но ако някой ми каже кога приема жената или дали има значение, дали си в цикъл или не при гледането на кафе? Благодаря Ви  Embarassed

# 701
  • Варна
  • Мнения: 129
А отзиви за Теодора Христова? http://teodorahristova.pozvanete.eu/index.php?cID=1   bouquet

# 702
  • Мнения: 26
Момичета да Ви питам за жената от Добрич - Керанка, която гледа на кафе. Адреса и го намерих, но ако някой ми каже кога приема жената или дали има значение, дали си в цикъл или не при гледането на кафе? Благодаря Ви  Embarassed
Приема всеки ден след 17 часа! До тогава е на работа, работи в една обувна фабрика и след работа точно като по часовник в 17.10 ч. е пред дома си! Гледа без вторник и четвъртък! И НЕ гледа на кафе, а чашата я държи само да се каже, че си пил кафе! Тя вижда всичко! Това е! А, забравих да спомена, че е толкова бойна дама с такъв здрав дух, че няма как да не го лепнеш от нея! Успех!
ПП Не се интересува от месечния Ви цикъл! Simple Smile)))))))))))))))))))))))))))))))))))))

# 703
  • Мнения: 56

Тази Теодора е от съседния град и мога да ти гарантирам,че е пълна шарлатанка. Тя е снаха на Мария Мъглова и двете са комбина измамнички. Абсолютно нищо не познават,само вземат парите на хората. Мой роднина прави къщата им  и ми е разправял как да се прибирали всеки ден с по едно куфарче пари и как да се смеели на хорската наивност и глупост.
Моля Ви,не се лъжете да ходите при тях!!!

# 704
  • По света и у нас
  • Мнения: 189
        Здравейте! Не се лъжете да си давате парите на Мария Асенова. Преди няколко години бях "в дупка"/ живеех в чужбина и имах проблеми/, видях реклама в местен вестник и й се обадих по телефона. Поиска предварително да й изпратя $50 с Western Union, след като й съобщих кода за трансфера, тогава ми "гледаше". Нищо не ми позна. Сега си направих труда да отворя нейния сайт - определено не ми харесва излъчването й.

Общи условия

Активация на акаунт