Отговори
# 660
  • Мнения: 2 475
Elileni,супер е количката.Със здраве да си я ползвате догодина с младежа. Peace

# 661
  • Мнения: 27
Страхотна количка, браво Eleini! Hug

# 662
  • Sofia
  • Мнения: 53
Здравейте в този прекрасен октомврийски ден   love001    Nature Sunny

Вчера направих ударна вечерна програма - след офиса заведох дъщеря ми на първа тренировка по скуош в НСА, аз си играх гимнастиката за бременни, няколко етажа по-нагоре, която вчера включваше и малко балет  на стенка newsm18

После се наложи да участвам в общо събрание на етажната собственост  Sick и накрая финиширахме с детето на рожден ден на кума ми в полите на Витоша и никак, ама никак не ми се тръгваше - танци-манци до 12 вечерта. Така е, когато тати е в командировка  Joy

Днес ще посрещна бъдещия татко на летището, ще хлопна кепенцинте на офиса съвсем скоро  newsm03
Дано не е изморен и да запалим към Витоша  Sunglasses

Обожавам точно тези есенни дни, слънцето,виното, тиквата, кестените, красивите поляни, добрата компания, аромата на първите дърва в камините, който коминчетата изпускат на кълбенца, студената бистра вода от чешмите по улиците на Бистрица/Железница и вкусното мляко от планинските овчици  animal085, които шетат още на паша из любимата ми home mountain  Joy

Прегръдки, поздрави за покупките и ентусиазма по ремонтите и подреждането, аз ще ги отложа във времето, за да се порадвам на слънцето навън, ех, милото ми колело, как ми се ще да си го покарам  Laughing

# 663
  • София
  • Мнения: 6 263
major, я дай идея можем ли да намерим и на моята кокона някакво занимание в НСА (от сорта на худ. гимнастика, танци, 6-годишна е) по това вр., че да идвам и аз на тази гимнастика.

# 664
  • Мнения: 8
ЕЛЕНА купила си ми коли4ката!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ехееее направо невероятна оферта-аз съм се спряла на същия модел,само 4е тюркоазеното!страшна!
4естита ти коли4ка!прави тигели вкъщи да свикваш хихихих!кога ще дойде????
hahaha Койт превари той заварииии   Mr. Green! Иначе тя вече е у нас, вчера ходих да си я взема, аз за това разправям, че е бонбонка, само трябва да си взема аксесоарите (чадърче, дъждобран, чанта, комарник и т.н.).

Иначе благодаря ви момичета   bouquet!

# 665
  • Sofia
  • Мнения: 53
major, я дай идея можем ли да намерим и на моята кокона някакво занимание в НСА (от сорта на худ. гимнастика, танци, 6-годишна е) по това вр., че да идвам и аз на тази гимнастика.

Добре дошла в отбора  bouquet Има какво да прави и малката, особено в четвъртък, когато в същата зала, тя е доста просторна, има занимания по гимнастика - не художествена с едни готини какички. Възпитаничките им са 5-6-7 годишни, освен това има и катерене - стената е уникална, но моята щерка е тренирала 1 година и вече иска друг, нов спорт.

Вторник и четвъртък от 18 е гимнастиката, НСА, Залата, на първия етаж е стената за катерене, гимнастиката е на последния - срещу фехтовката. Ще се видим, аз поемам сега Simple Smile

# 666
  • Мнения: 208
Спящата, горещо препоръчвам художествената гимнастика за момиче. Ако намерите къде да я запишете и да ви е удобно. В София има доста школи и добри. Аз съм тренирала знам какво дава. За жалост трябваше да се откажа заради коленцата, но дава една много приятна грациозност на момичетата. По едно време много го бяха развалили с новите правила, но се пооправиха нещата.

# 667
  • Мнения: 124
Здравейте мами, при мен нищо за хвалене, освен че настинката ми поотминава, но за сметка на това сега пък ми текна такава хрема, че да не мръдна, без тоновете кърпички около мен  Embarassed. По този случай, влизам да попитам нещо ползвам едни капки "ПИНОСОЛ", който имам от преди, в листовката , която намерих в нета пише, че не са препоръчителни по време на кърмене, но за бременост нищо не намерих. И сега съм в чуденка да не си навредя нещо ? Че и ми се догади от тях, не мога нищо да хапна, да не би да не са за мен, някой ако има препоръки чакам ги. Чао милички ще ви чета с удоволствие. Елилени честита количка, страхотна е и цената и също ! Със здраве да си я ползвате до година !

# 668
  • Мнения: 124
Пак съм аз. След по внимателно четене разбрах, че капките били на билкова основа и съответно са безвредни , така че извинете ме за излишната паника, която всявам с въпросите на изтрещелия си бременен мозък, ама така ще е до края, все изпадам в страх от почти всичко  Embarassed, че и за първи път минавам по този път, всичко ми е ново и непознато. Айде хубав ден ви желая и само хубави новинки да пишете.

# 669
  • София
  • Мнения: 6 263
major, я дай идея можем ли да намерим и на моята кокона някакво занимание в НСА (от сорта на худ. гимнастика, танци, 6-годишна е) по това вр., че да идвам и аз на тази гимнастика.

Добре дошла в отбора  bouquet Има какво да прави и малката, особено в четвъртък, когато в същата зала, тя е доста просторна, има занимания по гимнастика - не художествена с едни готини какички. Възпитаничките им са 5-6-7 годишни, освен това има и катерене - стената е уникална, но моята щерка е тренирала 1 година и вече иска друг, нов спорт.

Вторник и четвъртък от 18 е гимнастиката, НСА, Залата, на първия етаж е стената за катерене, гимнастиката е на последния - срещу фехтовката. Ще се видим, аз поемам сега Simple Smile

Супер!  Hug Мерси много, като се върнеш, само кажи какво трябва да направя - трябва ли да ни запиша някъде по телефон или на място, колко струва...

# 670
  • София
  • Мнения: 6 263
Спящата, горещо препоръчвам художествената гимнастика за момиче. Ако намерите къде да я запишете и да ви е удобно. В София има доста школи и добри. Аз съм тренирала знам какво дава. За жалост трябваше да се откажа заради коленцата, но дава една много приятна грациозност на момичетата. По едно време много го бяха развалили с новите правила, но се пооправиха нещата.

Раковски (клуб Илиана) ми е близо, но допреди да забременея нямаше кой да я води където и да е  Blush , затова спортуваше (и спортува  Laughing ) само танци в ДГ - класически балет, модерен и народни танци в едно. А, лятото ходи и на плув., пак от ДГ (живея до Спартак, П. Стойчев и нац. отбор по синхронно плув. тренират тук; харесала съм го и за нея синхронното, ама ще видим по-нататък, от следващото изреч. ще ти стане ясно защо то, а не худ. гимнастика, пък и се надявам да е малко по-щадящо за гръбнака). Иначе все е прима, мн. е танцувална, гъвкава, грацилна е като баща си (аз съм се занимавала с аеробика, т. е. не е на мене  Wink ), само дето и краката й долу засега са като неговите - моите са абсолютно прави, неговите не съвсем, ама може и да ги оправи по-нататък (а и вярно е мн. слаба).

# 671
  • Мнения: 27
Здравейте, момичета! Аз преди малко бях на преглед. Ситуацията е под контрол. Хемоглобинът ми е малко под нормата, но за сега не се налагат допълнителни добавки.
Бебето е 720 грама. Чудя се дали не трябва да е малко повече, но пък преди месец беше 450 гр.
И по ехограф терминът ми е 30 януари - с 5-6 дни напред. Но аз не се противя... Полът за трети път е мъжки А дано наистина да не греши докторът.  Praynig Но пък и на 4Д също казаха момче...  Laughing

Гинекологът ми каза да отида между 28 и 30 г.с., за да ми прегледа шийката гинекологично и с вагиналния ехограф.

Elileni, честита количка! Страхотна е! Peace
Ама как ги откривате тези страхотни оферти? Аз да ви призная, когато гледам в продавалника нищо не ми харесва и всички предложения ми се струват малко старички и захабени или пък хубави, но много скъпи. Може би трябва да гледам по-често и по-подробно...

viki_88, племенницата ти е много сладка!  Hug

Момичета, да ви се оплача малко. През деня съм добре, бодра и ентусиазирана. Но към 8 вечерта почвам да се чувствам супер изморена, заболяват ме кръста, гърба, ръцете ми изтръпват - все едно съм стара баба. Едва се помръдвам. Когато заспя пък се събуждам от тежест в стомаха...
Вие имате ли подобни оплаквания?

# 672
  • София
  • Мнения: 6 263
Спящата, горещо препоръчвам художествената гимнастика за момиче. Ако намерите къде да я запишете и да ви е удобно. В София има доста школи и добри. Аз съм тренирала знам какво дава. За жалост трябваше да се откажа заради коленцата, но дава една много приятна грациозност на момичетата. По едно време много го бяха развалили с новите правила, но се пооправиха нещата.

Раковски (клуб Илиана) ми е близо, но допреди да забременея нямаше кой да я води където и да е  Blush , затова спортуваше (и спортува  Laughing ) само танци в ДГ - класически балет, модерен и народни танци в едно. А, лятото ходи и на плув., пак от ДГ (живея до Спартак, П. Стойчев и нац. отбор по синхронно плув. тренират тук; харесала съм го и за нея синхронното, ама ще видим по-нататък, от следващото изреч. ще ти стане ясно защо то, а не худ. гимнастика, пък и се надявам да е малко по-щадящо за гръбнака). Иначе все е прима, мн. е танцувална, гъвкава, грацилна е като баща си (аз съм се занимавала с аеробика, т. е. не е на мене  Wink ), само дето и краката й долу засега са като неговите - моите са абсолютно прави, неговите не съвсем, ама може и да ги оправи по-нататък (а и вярно е мн. слаба).

Междудр.-то тук малко излъгах  Blush , ама ми е простено, че точно ставах от сън, а трябваше да тръгвам за ДГ. Ади ходи зимата и на ски, пак от градината (а и ние сме я водили веднъж за 3 дни), а пък аз я научих да кара зимни кънки, само че този сезон следва да го пропуснем по обясними причини.  Simple Smile

# 673
  • Мнения: 1
POLISIA,ей така съм и аз-тамън си дойде моичкия,и аз се тръшвам смъртно уморена и скована-кръста вече не го усещам откъде ме боли,а през деня долу-горе съм ок-чудна работа newsm78Да кажеш,че съм се презорила нещо-ми рутинните,домакински занимания,като си ги деля на части LaughingЩес еоправим-след някой друг месец PeaceМами,някой да са му правили тест на О"СЪЛИВАН??туй чудо с глюкозата ли е?и как става номера?От къде ги измислиха тия тестове и изследвания и кво ли не,да му се невиди.Айде хубава вечер-аз отивам да си приготвя "тоалета",че ми е ден за излизане-на пазааааар съъъъм Laughing

# 674
  • Мнения: 208
Спящата, клуб Илияна е мнооого добра школа. Плуването разширява доста гърба. Художествената гимнастика мисля също помага срещу изкривяване на гръбнака. Походката се променя към хубаво. Синхронното плуване е много красив спорт, но като знам условията в България, как им тактуват с лъжичка в басейна. Май бих предпочела гимнастиката. Щом е и слабичка ще и е още по-лесно. Но все пак вие си решавате.

Общи условия

Активация на акаунт