Въпрос: Какво се случва с едно изпуснато хлебче в Карфур?

  • 15 912
  • 202
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 15 489
Дай ми на ЛС координати на ресторанта, молим.  Praynig
 

 Вече не е там, преместиха се , но не знам къде! И това беше преди 8 години!

# 76
  • Мнения: 2 401
Язък.  Confused  Дечурлигата мрат за китайски ориз със зеленчуци.
А аз ясно помня онова филмче с ориза и парцалите по легените, дето го дадоха по телевизора едно време..

# 77
  • Мнения: 4 841
Дай ми на ЛС координати на ресторанта, молим.  Praynig

Присъединявам се към молбата Praynig Обожавам китайска храна, и имам едно-две места откъдето пазарувам спокойно, но не съм им влизала в кухните, така че всяка информация от първа ръка за наистина читаво място ми е добре дошла.


Не съвсем по темата, но около нея: мисля, че горкото (сигурно отдавна вече изядено) хлебче дори не подозира, че вече не е какво да е хлебче, а Специалното Изпуснато Хлебче, станало предмет на тема в бг-мама  Joy Откакто е пусната темата, от две съвсем различни места чух как се обсъжда хигиената в Карфур и по-специално отношението към хляба  Joy Позволих си да опонирам на една дама, че става въпрос за едно хлебче, но гледано през призмата на бг-мама то вече е символ на всичкия хляб на целокупното българско човечество  Joy
Та така. Форумът е сила. Не че някой някога се е съмнявал.

# 78
  • Мнения: 3 405
Жалко за Карфур в такъв случай.
Дали и в други градове е прихванал заразата?  Laughing

# 79
  • София
  • Мнения: 62 595
Едно е видяла, но колко ли други са  паднали и никой не е видял?  Simple Smile

# 80
  • Мнения: 4 841
Едно е видяла, но колко ли други са  паднали и никой не е видял?  Simple Smile

Другите може да са падали, но си нямат ТЕМА  Wink Това е то шанс - веднъж да паднеш, но в правилния момент и пред правилния поглед. Аз обаче продължавам да се вълнувам какво е било хлебчето. Земелче, продълговато, тухличка... Някак не мога да изживея напълно ситуацията, ако нямам ясна визия за главния герой.  Sunglasses

# 81
  • Варна
  • Мнения: 283
Едно е видяла, но колко ли други са  паднали и никой не е видял?  Simple Smile

Другите може да са падали, но си нямат ТЕМА  Wink Това е то шанс - веднъж да паднеш, но в правилния момент и пред правилния поглед. Аз обаче продължавам да се вълнувам какво е било хлебчето. Земелче, продълговато, тухличка... Някак не мога да изживея напълно ситуацията, ако нямам ясна визия за главния герой.  Sunglasses


  202uu

# 82
  • София
  • Мнения: 30 209
ами...по темата с хигиената. Днес пускам ТВ-то и дават по БНТ1 кулинарно предаване. Гостенката бърка някакъв сладкиш и при слагане на всеки един продукт, разбърква, бърка с пръст, облизва си пръста, дослагва, пак бърка, пак ближе  Sick Догади ми се и се зачудих как може подобно нещо да дават по ТВ, нямаше ли кой да й направи забележка  ooooh! Егати хигиената  ooooh!

# 83
  • Мнения: X
ами...по темата с хигиената. Днес пускам ТВ-то и дават по БНТ1 кулинарно предаване. Гостенката бърка някакъв сладкиш и при слагане на всеки един продукт, разбърква, бърка с пръст, облизва си пръста, дослагва, пак бърка, пак ближе  Sick Догади ми се и се зачудих как може подобно нещо да дават по ТВ, нямаше ли кой да й направи забележка  ooooh! Егати хигиената  ooooh!
Ми жената така си го прави вкъщи, по домашному и сигурно й е по-сладко!  Grinning

# 84
  • Мнения: 17 546
На мен ми е интересно какво си мислите за щандовете с насипни лютенички, "снежанки" и други разядки (егати тъпата дума Laughing ), които всеки уважаващ себе си голям супермаркет има? Rolling Eyes
Толкова са вкусни понякога... а когато ги видиш на скапани, течащи мухлясали домати и други зеленчуци и продукти с изтекъл срок на годност, никога няма да си помислиш да хапнеш прелестната "домашна" лютеница от Кауфланд, например и си възмутен до дъното на душата си. В закритите площи на магазина има цехчета за оползотворяване на въпросния брак и превръщането му в доходоносни бързи мезета за изненадващи гости или просто за чревоугодници. Crazy
Сещам се как от Фантастико не си направиха труда да ми отговорят на възмущението, поднесено им чрез личната им форма за контакт, за мухлясалия им "Аси кейк" с изтекъл срок на годност от щанда за пакетирани захарни изделия. Същият вероятно скоро, след като са получили моето мрън-мрън, се е превърнал в щастлива и много прясна пастичка "Скаличка" с чудесен вкус, извисяваща гордо връх от витрината им за торти, пасти и сладкиши! Joy

Не яжте!!! Naughty Онзи ден Соларният човек, който се храни с фотони от слънчевата светлина вече две години и изглежда здрав, и жизнен, и на 60 и няколко изглежда като на 53(при Карбовски) каза, че храната е зависимост, също като алкохола и наркотиците, и спокойно можем и без нея! Sunglasses

# 85
  • Мнения: X
Не яжте!!! Naughty Онзи ден Соларният човек, който се храни с фотони от слънчевата светлина вече две години и изглежда здрав, и жизнен, и на 60 и няколко изглежда като на 53(при Карбовски) каза, че храната е зависимост, също като алкохола и наркотиците, и спокойно можем и без нея! Sunglasses
Току-що получих вдъхновението, от което се нуждаех! Благодаря ти, Денонощнице!!! Показа ми светлината и от този момент забравям за храната!   bouquet   bouquet    bouquet

# 86
  • Мнения: 1 373
ами...по темата с хигиената. Днес пускам ТВ-то и дават по БНТ1 кулинарно предаване. Гостенката бърка някакъв сладкиш и при слагане на всеки един продукт, разбърква, бърка с пръст, облизва си пръста, дослагва, пак бърка, пак ближе  Sick Догади ми се и се зачудих как може подобно нещо да дават по ТВ, нямаше ли кой да й направи забележка  ooooh! Егати хигиената  ooooh!
Ми жената така си го прави вкъщи, по домашному и сигурно й е по-сладко!  Grinning
Има една ТВ реклама на някакъв пастет, в която героите обикалят из апартамента и си облизват пръстите. Много ми е гнусна. Направо ми се отяжда всякакъв пастет.

# 87
  • Мнения: X
ами...по темата с хигиената. Днес пускам ТВ-то и дават по БНТ1 кулинарно предаване. Гостенката бърка някакъв сладкиш и при слагане на всеки един продукт, разбърква, бърка с пръст, облизва си пръста, дослагва, пак бърка, пак ближе  Sick Догади ми се и се зачудих как може подобно нещо да дават по ТВ, нямаше ли кой да й направи забележка  ooooh! Егати хигиената  ooooh!
Ми жената така си го прави вкъщи, по домашному и сигурно й е по-сладко!  Grinning
Има една ТВ реклама на някакъв пастет, в която героите обикалят из апартамента и си облизват пръстите. Много ми е гнусна. Направо ми се отяжда всякакъв пастет.
Може би авторите на реклами си мислят, че всичко това е страшно умиляващо и изкушаващо! Както кошмарната "Ауу, че мирише!", дето я гледахме и се умилявахме няколко години!  Whistling

# 88
  • Мнения: 12 683
Не яжте!!! Naughty Онзи ден Соларният човек, който се храни с фотони от слънчевата светлина вече две години и изглежда здрав, и жизнен, и на 60 и няколко изглежда като на 53(при Карбовски) каза, че храната е зависимост, също като алкохола и наркотиците, и спокойно можем и без нея! Sunglasses
Току-що получих вдъхновението, от което се нуждаех! Благодаря ти, Денонощнице!!! Показа ми светлината и от този момент забравям за храната!   bouquet   bouquet    bouquet

Ама сега, като е мрачно?

# 89
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Сега ще излезе, че уважаващите хигиената хора не си облизват дори  пръстите.
Започвам да се чудя по какъв начин се сдобиват с деца и как въобще понасят после тези същества.
Обикновено омазани с телесни течности от разнороден характер поне до първата си година.

Общи условия

Активация на акаунт