Въпрос: Какво се случва с едно изпуснато хлебче в Карфур?

  • 15 918
  • 202
  •   1
Отговори
# 150
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 854
Като стигнете да пращате печени прасенца по пощата, съобщете ми Laughing

Повечето 'прясно изпечени' хлябове у нас или
а) стават на камък, ако са в хартиена торбичка или
б) стават жилави, ако са в найлон

# 151
  • Мнения: 190
Всеки ще  го направи   дори  и   вие  никой  не  иска  да   плаща  от  джоба  си  нали  ? Wink
Представи  си  4и  ти беше  изпуснала  въпросните  хлеб4ета( а не  ти  трябват пове4е)   какво щеше  да  направиш ?
Аз  самата  някога  работих сервитьорка  ем   разсипах  картофки     сложих  си  ги обратно   няма  как  да  дам  3 лв  от  джоба  за  да  поръ4ам   друга  порция  , а  тази   да хвърля  сещате  се нали  ?
И  знам  4е  е  неправилно  ,но  така  сме устроени  хората  .И  не  само  във  България  го има   Peace Та  струва  ми  се  4е понякога   от мухата  се прави  слон   Tired

# 152
  • Мнения: 1 167
Точно така Бу, жилава, но все пак мека  Peace

# 153
  • Мнения: 17 546
Започнах да съжалявам, че я изхвърлих. Можеше да ти я пратя по пощата. Сигурна съм, че щеше да я получиш все още мека  Mr. Green
Ако някога стигна до там, че да имам нужда някой да ми праща хляб или да го търся в кофите, първо на теб ще пиша. Mr. Green


Всеки ще  го направи   дори  и   вие  никой  не  иска  да   плаща  от  джоба  си  нали  ? Wink
Представи  си  4и  ти беше  изпуснала  въпросните  хлеб4ета( а не  ти  трябват пове4е)   какво щеше  да  направиш ?
Аз  самата  някога  работих сервитьорка  ем   разсипах  картофки     сложих  си  ги обратно   няма  как  да  дам  3 лв  от  джоба  за  да  поръ4ам   друга  порция  , а  тази   да хвърля  сещате  се нали  ?
И  знам  4е  е  неправилно  ,но  така  сме устроени  хората  .И  не  само  във  България  го има   Peace Та  струва  ми  се  4е понякога   от мухата  се прави  слон   Tired
Няма да го направи всеки! Само смотана сервитьорка ще изсипе картофите, а да не казвам каква ще ги върне обратно в чинията, зощото нямала 3 лв!!! да ги плати! А аз защо да си плащам порцията на некадърни хора, за да я разсипват и да ми я събират от пода ли? Божеее, и се похвали с това... ooooh! Похвално е, че знаеш, че е неправилно! И НЕ, не всички хора в България сте устроени така. Sick


Бу, вярваш ли че две седмици ще е мека франзелата, макар и жилава?

# 154
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 854
Бу, вярваш ли че две седмици ще е мека франзелата, макар и жилава?
Хм, чак 2 седмици... не знам, не мисля. До няколко дена - 2-3-4 - съм тествала, но чак 14 дена - даже в супер-дупер найлон се изпарява полека влагата; ако е навън - става на камък хлябът; ако е вътре, става конденз и има мухъл.

# 155
  • Мнения: X
Няма да издържи 2 седмици, защото още на първата ще е мухлясала. Особено пък ако я загъна в найлон.

# 156
  • Мнения: X
Не е хубаво да се държи хляб в найлон, особено ако го взимате топъл. Пък нека се запазва мек по-дълго време...

# 157
  • София
  • Мнения: 62 595
В тези хлебчета толкова консерванти и стабилизатори блъскат, че и в найлон няма да мухлясат!

Колкото до сервитьорите, готвачите и подобни, дори човек в началото да е бил много принципен, в един момент къде заради 3-те лева, къде заради "всички така правят", свиква, дори приема за нормално и вече не се гнуси. А като го приеме за нормално, значи вече няма вътрешен конфликт, няма вина, и като го хванеш на момента да го прави, ще те погледне с едни такива невинно-учудени очи, като дете, на което са му взели близалката!

# 158
  • Мнения: 1 167
В тези хлебчета толкова консерванти и стабилизатори блъскат, че и в найлон няма да мухлясат!


Това се опитвам да кажа и аз. Нито беше мухлясал, нито се беше втвърдил за две седмици  Rolling Eyes

# 159
  • Мнения: 190
Денонощница ти  сигурно  си безгрешна не  си  разливала  вода  ,не  си  разсипвала  "картофки"  Аз  никога не мога  да  си позволя   да  ОБИДЯ    4овек   който  познавам, камоли   накой който  непознавам  даже  не съм  виждала  !!!!Откаде   този  груб  език  който   не утива на безгешен  4овек  Simple Smile   Или  може  би  защото  някога   на  15 г  щом  съм  работила  сервитьорка   съм  такава  ?Или  за тебе  сервитьорството  е  гнусна  работа   ? или  затова  4е съм нямала  3  лева да си  ги платя  ?  Какъв  ти е проблема  , 4е  си позволяваш   да обиждаш  ?

# 160
  • Мнения: X
Денонощница ти  сигурно  си безгрешна не  си  разливала  вода  ,не  си  разсипвала  "картофки"  Аз  никога не мога  да  си позволя   да  ОБИДЯ    4овек   който  познавам, камоли   накой който  непознавам  даже  не съм  виждала  !!!!Откаде   този  груб  език  който   не утива на безгешен  4овек  Simple Smile   Или  може  би  защото  някога   на  15 г  щом  съм  работила  сервитьорка   съм  такава  ?Или  за тебе  сервитьорството  е  гнусна  работа   ? или  затова  4е съм нямала  3  лева да си  ги платя  ?  Какъв  ти е проблема  , 4е  си позволяваш   да обиждаш  ?
Може би проблемът й е, че тя е била клиентката, получила картофките, как мислиш? newsm78 Или поне би могла да бъде! Най-вероятно всички някога сме били на мястото на тази клиентка. Не е приятно да го разберем, никак не е.

# 161
  • Мнения: 17 546
Денонощница ти  сигурно  си безгрешна не  си  разливала  вода  ,не  си  разсипвала  "картофки"  Аз  никога не мога  да  си позволя   да  ОБИДЯ    4овек   който  познавам, камоли   накой който  непознавам  даже  не съм  виждала  !!!!Откаде   този  груб  език  който   не утива на безгешен  4овек  Simple Smile   Или  може  би  защото  някога   на  15 г  щом  съм  работила  сервитьорка   съм  такава  ?Или  за тебе  сервитьорството  е  гнусна  работа   ? или  затова  4е съм нямала  3  лева да си  ги платя  ?  Какъв  ти е проблема  , 4е  си позволяваш   да обиждаш  ?
Разливала съм и съм изпускала храна когато съм имала гости, защото не съм имала честта да работя като сервитьорка, но никога не съм връщала разлятото или изпуснатото по чашите и чиниите на гостите си! Нямам нищо против професията, имам против хората, които я работят така, сякаш клиента е обект за насмешка и правене на гадни номерца. Naughty Не ми е известна биографията ти, за да знам на колко години си я работила тази работа, но не ми харесва това, което си правила.
Не ме виждаш и не знаеш какво точно ми Отива, но никога не съм твърдяла, че съм безгРешна. Wink

# 162
  • Мнения: 190
Денонощница ти  сигурно  си безгрешна не  си  разливала  вода  ,не  си  разсипвала  "картофки"  Аз  никога не мога  да  си позволя   да  ОБИДЯ    4овек   който  познавам, камоли   накой който  непознавам  даже  не съм  виждала  !!!!Откаде   този  груб  език  който   не утива на безгешен  4овек  Simple Smile   Или  може  би  защото  някога   на  15 г  щом  съм  работила  сервитьорка   съм  такава  ?Или  за тебе  сервитьорството  е  гнусна  работа   ? или  затова  4е съм нямала  3  лева да си  ги платя  ?  Какъв  ти е проблема  , 4е  си позволяваш   да обиждаш  ?
Разливала съм и съм изпускала храна когато съм имала гости, защото не съм имала честта да работя като сервитьорка, но никога не съм връщала разлятото или изпуснатото по чашите и чиниите на гостите си! Нямам нищо против професията, имам против хората, които я работят така, сякаш клиента е обект за насмешка и правене на гадни номерца. Naughty Не ми е известна биографията ти, за да знам на колко години си я работила тази работа, но не ми харесва това, което си правила.
Не ме виждаш и не знаеш какво точно ми Отива, но никога не съм твърдяла, че съм безгРешна. Wink
Не  съм ли4но  обидена  просто  е  неприятно изказването  ти .Нямала  съм  3 лева  дала  съм  ги .И  разбира  се  ,  4е е неприятно  не  казвам  , 4е  така  трябва  да  се прави   Simple Smile

# 163
  • Мнения: 10
А какво ще кажете за изискването храната да не се пипа с голи ръце от персонала, сутринта бях в една бензиностанция, девойката правеше сандвич с голи ръце , имаше и лепенки по пръстите....

# 164
  • Мнения: 190
А какво ще кажете за изискването храната да не се пипа с голи ръце от персонала, сутринта бях в една бензиностанция, девойката правеше сандвич с голи ръце , имаше и лепенки по пръстите....
Предпо4итам   да  бъде  изтървано   отколкото  със  голи  ръце  Simple Smile  Simple Smile  Simple Smile Лошото   е  4е и доста  от  клиентите  не ползват  приборите предназна4ени за това  ми   със   ръка   пипат  кое меко  ,кое  не  ....  Това  е по лошото

Общи условия

Активация на акаунт