Въпрос: Какво се случва с едно изпуснато хлебче в Карфур?

  • 15 932
  • 202
  •   1
Отговори
# 165
  • софия
  • Мнения: 2 543
Чета темата и се чудя колко извънземни щъкат из родните магазини. Боже, колко мъка има на този свят!

# 166
  • Мнения: 2 484
Всеки ще  го направи   дори  и   вие  никой  не  иска  да   плаща  от  джоба  си  нали  ? Wink
Представи  си  4и  ти беше  изпуснала  въпросните  хлеб4ета( а не  ти  трябват пове4е)   какво щеше  да  направиш ?
Аз  самата  някога  работих сервитьорка  ем   разсипах  картофки     сложих  си  ги обратно   няма  как  да  дам  3 лв  от  джоба  за  да  поръ4ам   друга  порция  , а  тази   да хвърля  сещате  се нали  ?
И  знам  4е  е  неправилно  ,но  така  сме устроени  хората  .И  не  само  във  България  го има   Peace Та  струва  ми  се  4е понякога   от мухата  се прави  слон   Tired

Това, което сте направили може да се нарече само по един начин-свинщина! Би трябвало да има ред, по-който порцията да се бракува, но не на такава цена за ваша сметка или за сметка на заведението. Или само картофите да се хвърлят, а другото да остане, ако не е паднало от чинията. Това се нарича елементарна хигиена! За неспазването и виновните трябва да търпят сериозни последствия!
В тази тема се вижда, че сме доста назад от цивилизованите държави. Обясних за плодовете и зеленчуците в Италия. А какво остава за пици и други закуски?!
Вчера си говорихме с моята лична, че в Гърция на морето май няма вируси или са много по-рядко срещани. Тя го обяснява с хигиената. Каза, че хигиената е под всякаква критика на нашето море!
От написаното тук излиза, че в цялата ни държава хигиената  е ужасяваща! Но аз се учудвам на писанията на някои. Направо са съгласни с това положение!

Последна редакция: сб, 22 окт 2011, 01:42 от vl

# 167
  • Мнения: 44
Всеки ще  го направи   дори  и   вие  никой  не  иска  да   плаща  от  джоба  си  нали  ? Wink
Представи  си  4и  ти беше  изпуснала  въпросните  хлеб4ета( а не  ти  трябват пове4е)   какво щеше  да  направиш ?
Аз  самата  някога  работих сервитьорка  ем   разсипах  картофки     сложих  си  ги обратно   няма  как  да  дам  3 лв  от  джоба  за  да  поръ4ам   друга  порция  , а  тази   да хвърля  сещате  се нали  ?
И  знам  4е  е  неправилно  ,но  така  сме устроени  хората  .И  не  само  във  България  го има   Peace Та  струва  ми  се  4е понякога   от мухата  се прави  слон   Tired
Няма всеки да го направи. Аз, като се знам каква съм сръчна, не съм станала сервитьорка, да събирам порциите на хората от пода! Поради което сега изпускам и разливам само у дома. Но не връщам в чиниите!
Аз като объркам нещо в работата, възстановявам щетите от джоба си, както е редно. И тези щети могат да бъдат много повече от три лева. Последния път не знам къде ми беше главата и оплесках яко работата. Повторих задача за 517 лева и девет дена, макар че можех да се спотая и може би изобщо нямаше да се разбере къде по веригата е станал гафът. Да, правилно прочете, 517. Та скимтенето за три лева на клетото петнайсетгодишно момиче не може да ме трогне, защото аз може да не съм на петнайсет, но 517 лева са си пари, откъдето и да ги погледнеш. И след това да седна аз в заведение и някаква мърла да ми събира порцията от пода? Че и ще обяснява как от мухата се правело слон.
И проблемът не е, че на 15 години си направила тая гнусотия. Проблемът е, че на сегашната ти възраст още ти се струва съвсем нормално да не дадеш 3 лева от джоба си.

А ти какво предпочиташ по отношение на хигиената е абсолютно нерелевантно. Доказа го с гордото описание на подвига си на 15 години.

Явно, ако някой ден пак направя гаф, просто трябва да замажа положението, като се оглеждам през рамо дали не ме е видял някой. Преди да си прибера парите за оплесканата работа, естествено. Защото, нали, никой не иска да плаща от джоба си. Всички трябва да ме разберат!

# 168
  • София
  • Мнения: 2 132
А какво ще кажете за изискването храната да не се пипа с голи ръце от персонала, сутринта бях в една бензиностанция, девойката правеше сандвич с голи ръце , имаше и лепенки по пръстите....
Предпо4итам   да  бъде  изтървано   отколкото  със  голи  ръце  Simple Smile  Simple Smile  Simple Smile Лошото   е  4е и доста  от  клиентите  не ползват  приборите предназна4ени за това  ми   със   ръка   пипат  кое меко  ,кое  не  ....  Това  е по лошото
Ти картофките с виличка ли ги събра?  Tired

# 169
  • Мнения: 130
В цивилизованите държави, та в цивилизованите държави... Не сте ли гледали "Скрита камера" точно от такива държави? Събират от земята , секнат се, чешат се,замерят се с продукти и др.гнусотии, които не искам да описвам. Човешката природа е еднаква навсякъде. Просто се проявява, особенно като има безнаказаност и няма санкции.

# 170
  • Мнения: 12 686
Във Фантастико знам, че им искат пари за всичко. Та нищо чудно, че събират от земята. Лятото на морето събират некадърници от кол и въже.  При такава политика на собствениците, ще си ядем картофки от земята.

# 171
  • Мнения: 190
А какво ще кажете за изискването храната да не се пипа с голи ръце от персонала, сутринта бях в една бензиностанция, девойката правеше сандвич с голи ръце , имаше и лепенки по пръстите....
Предпо4итам   да  бъде  изтървано   отколкото  със  голи  ръце  Simple Smile  Simple Smile  Simple Smile Лошото   е  4е и доста  от  клиентите  не ползват  приборите предназна4ени за това  ми   със   ръка   пипат  кое меко  ,кое  не  ....  Това  е по лошото
Ти картофките с виличка ли ги събра?  Tired
Споко  като  казах  4е  съм  расипала  картофки  това не  зна4и  4е  вси4ки.   Може  да  дишаш  .Поеми  въздух  .Пребрах  ги   със  прибора  със  който  се  вадят .Може  би по  добре   от  колкото  да  поискаш лед  за  кока-колата   и  да   бръкнат  със  ръце  да  ти  сложат  лед4етата  Simple Smile

# 172
  • София
  • Мнения: 2 132
Ти картофките с виличка ли ги събра?  Tired
Споко  като  казах  4е  съм  расипала  картофки  това не  зна4и  4е  вси4ки.   Може  да  дишаш  .Поеми  въздух  .Пребрах  ги   със  прибора  със  който  се  вадят .Може  би по  добре   от  колкото  да  поискаш лед  за  кока-колата   и  да   бръкнат  със  ръце  да  ти  сложат  лед4етата  Simple Smile
СмЕх! С чист прибор значи...

# 173
  • София
  • Мнения: 15 496
Пребрах  ги   със  прибора  със  който  се  вадят .
  Какво ви става хораа, слагате И където не трябва, а където трябва да е И пишете с Е? newsm78

# 174
  • Мнения: 190
Всеки ще  го направи   дори  и   вие  никой  не  иска  да   плаща  от  джоба  си  нали  ? Wink
Представи  си  4и  ти беше  изпуснала  въпросните  хлеб4ета( а не  ти  трябват пове4е)   какво щеше  да  направиш ?
Аз  самата  някога  работих сервитьорка  ем   разсипах  картофки     сложих  си  ги обратно   няма  как  да  дам  3 лв  от  джоба  за  да  поръ4ам   друга  порция  , а  тази   да хвърля  сещате  се нали  ?
И  знам  4е  е  неправилно  ,но  така  сме устроени  хората  .И  не  само  във  България  го има   Peace Та  струва  ми  се  4е понякога   от мухата  се прави  слон   Tired
Няма всеки да го направи. Аз, като се знам каква съм сръчна, не съм станала сервитьорка, да събирам порциите на хората от пода! Поради което сега изпускам и разливам само у дома. Но не връщам в чиниите!
Аз като объркам нещо в работата, възстановявам щетите от джоба си, както е редно. И тези щети могат да бъдат много повече от три лева. Последния път не знам къде ми беше главата и оплесках яко работата. Повторих задача за 517 лева и девет дена, макар че можех да се спотая и може би изобщо нямаше да се разбере къде по веригата е станал гафът. Да, правилно прочете, 517. Та скимтенето за три лева на клетото петнайсетгодишно момиче не може да ме трогне, защото аз може да не съм на петнайсет, но 517 лева са си пари, откъдето и да ги погледнеш. И след това да седна аз в заведение и някаква мърла да ми събира порцията от пода? Че и ще обяснява как от мухата се правело слон.
И проблемът не е, че на 15 години си направила тая гнусотия. Проблемът е, че на сегашната ти възраст още ти се струва съвсем нормално да не дадеш 3 лева от джоба си.

А ти какво предпочиташ по отношение на хигиената е абсолютно нерелевантно. Доказа го с гордото описание на подвига си на 15 години.

Явно, ако някой ден пак направя гаф, просто трябва да замажа положението, като се оглеждам през рамо дали не ме е видял някой. Преди да си прибера парите за оплесканата работа, естествено. Защото, нали, никой не иска да плаща от джоба си. Всички трябва да ме разберат!
Мила  това  съм  го направила   на  15   ти  си  сгрешила  със  500  лв  аз  сгреших преди  2  години  със  2000  лв  и  си  ги въстонових  от  ДЖОБА  можех  и  аз  да  се скатая но не  го направих  :* .И  именно  затова  пове4е  гледам  мониторите  и не ми пука  , 4е тука  съм  объркала  "е"  вместо  "и"  и  така  на татък.

# 175
  • Мнения: X
Добре де, разбирам, че се е случило вече и няма връщане назад. Но не е ли малко нагло да се опитваш да натрапиш това на хората едва ли не като правило? Особено пък с този просташки тон. Честно казано, каквото и да прочета от човек с такъв правопис, трудно бих го приела за нормално. Всъщност, това, че се случват подобни гадости, не прави гадостите по-малко гадни.

# 176
  • Мнения: 17 546
Тя е просто един цялостен и завършен "шедьовър" от където и да я погледнеш... smile3517 nuts

С това ме довърши! hahaha ooooh!

За  Садам  Хюсейн  ми се мярна  , 4е  го  убили  верно ли  ?
абе така казват, даже клипчета се въртяха по нета с екзекуцията, ама то  2006 година беше тва...  Wink

# 177
  • SA
  • Мнения: 3 196
bobynka , това с картофките е ясно, че се случва в доста заведения, ама начинът, по който с гордост си го признаваш, е възмутителен.
Цитат
и не ми пука  , 4е тука  съм  объркала  "е"  вместо  "и"  и  така  на татък.
То само това, ако бе проблема в правописа ти...

# 178
  • Мнения: 190
Никъде  не опитвам  да  го натрапвам и  не виждам  къде има тон от  моя  страна  .Просто  разговаряме нали  така  ? И  да миналото  не може  да се поправи .Просто  мисълта  ми беше ,4е  повечето   хора  го правят  кой  от  зор  ,кой нарочно  ...... .т.н..  И  написах  (признах  )  , 4е самата на мен  ми  се е наложило  да  върна  няколко  изпадали  картофки .И ми  се  струва ,че  бях   разпъната едва ли не  ,че  всеки  ден  го правя .  Поне имам  доблестта да   си призная  ,  4е  някога  съм  правила  тази  грешка ! Нали не мислите  , 4е съм  единствена  от  тука  Simple Smile

# 179
  • София
  • Мнения: 15 496
    Вчера захлупих сладкиша на земята и викнах кучето да ми изчисти!Не вдигам нищо от земята, имаме куче - едно, че пуска косми и каквото вдигна, ще е в косми, второ то ще изяде всичко, което е паднало.

Общи условия

Активация на акаунт