ВЪПРОСИ към модераторите и администраторите

  • 47 955
  • 803
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 19

cone, помолете в темата да Ви добавят в списъка.
Късмет! Simple Smile

Благодаря  Hug

# 436
  • Мнения: 1 703

 
Guilty, да не опитвате да пишете в заключена тема?
Бихте ли описали по-подробно проблема?

Точно. Но с тези украси не съм различила ключа. Извинете грешката е в мен.

# 437
  • Мнения: 1 167
Има ли опция,от която да видя кой е разглеждал профила ми?

# 438
  • Мнения: 6 374
Не. Няма такава опция.

# 439
  • Мнения: 0
Защо не ми отчита публикации? Rolling Eyes
Цитат
Публикации: 0 (0 на ден)

# 440
  • Мнения: 940
Защо не ми отчита публикации? Rolling Eyes
Цитат
Публикации: 0 (0 на ден)

Прочети тук Peace - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=23317.0

# 441
  • Мнения: 0
Благодаря!  Embarassed

# 442
# 443
  • Мнения: 463
Има ли възможност профилът ми да бъде така блокиран, че да не мога да отварям форума? Бих желала изобщо да не мога да виждам информацията в него, независимо дали влизам с профила си.

Благодаря предварително.  Peace

# 444
  • Мнения: 6 374
Не. Може да се блокира профилът Ви, но не и изцяло достъпът до сайта. Т.е. ако го отваряте като Гост, то ще може да го виждате.

# 445
  • Мнения: 27 735
Здравейте!
Защо не мога да си сложа за аватар снимка от Facebook? Оразмерена е и до преди няколко дни нямах никакъв проблем , а сега не става и не става ....

# 446
  • Мнения: 6 374
Моля, дайте адреса на снимката.

# 447
# 448
  • Мнения: 6 374
Трябва да използвате адреса с  http:// а не с https://

Поставих изображението като аватар.

# 449
  • Мнения: 27 735
Трябва да използвате адреса с  http:// а не с https://

Поставих изображението като аватар.

Благодаря ви!
Досега винаги се е получавало , без да правя промени в адреса и не знаех ... Благодаря ви още веднъж !
   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт