Кюретаж и забременяване след това - 23

  • 25 237
  • 750
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 7 118
Каролка, понякога се чудя няма ли да е по-лесно просто да легна, да вирна ръце и крака и да кажа ПРЕДАВАМ СЕ!!! Тогава може би ще се случат нещата...Господ май не обича силните newsm78 Така започнах да мисля. Ако пък това бебче оцелее, аз ще съм типичния пример за "няма невъзможни неща" и ще вляза в историята  hahaha hahaha hahaha

# 706
  • Мнения: 832
И аз се нареждам с най-хубави пожеланията и стиснати палчета за Зузи! Дано всичко да е наред и нещата продължат по план   Praynig   Hug  

Тъй като по-голямата част от първата си бременност изкарах в чужбина, там никой не те поглежда и не те преглежда и т.н. преди 12г.с. Дотогава не се водиш бременна, няма изследвания, ехографи и подобни. Ако нещо стане, не ти дават лекарства за задържане, не те вкарват в болница, просто чакат всичко да си стане от само себе си, както го е планирала природата.
Като прокървих сега и като отидох на лекар, той ми каза същите тези неща, че е по-добре да става каквото има да става, да не се опитваме да го задържим (тогава все още не беше видял, че няма пулс). Сърцето ми се скъса при тези думи, аз исках да се боря за моето бебе, но природата беше решила друго. Явно така е трябвало да стане. Много ми беше трудно, плаках още там в кабинета, на рецепцията, докато плащах и уговарях час за кюретаж, много плаках, но бях безсилна.

Не се предавай, Зузи, смело напред! Аз също не съм се предала, чакам си времето само  Grinning

# 707
  • Мнения: X
Не знам Dion, можеби е по-добре наистина така да се оставят нещата , аз даже не искам за в бъдеще да ходя на лекар първите седмици, нито тест да правя , т.е. мисля да чакам поне седмица закъснение и пр., но пък сега като знам, че имам някаква тромбофилия, не мога да я пренебрегна, нали точно за това правих изследванията и трябва да взема мерки дет се вика предварително, че като видя двете черти направо да почвам с каквото там са ми казали..та май толкова за не ходенето по лекари. А теб да те успокоя , че и аз моя цикъл го чаках много, не съм броила дните , ама над 1.5. м

# 708
  • Мнения: 449
Зузи,на този етап гледай преди всичко собственото си здраве-мисли за себе си!Надеждите и мечтите ги остави за по-късен етап.Те никога няма да угаснат,но просто ги избутай някъде встрани.Лекарят ти е прав-каквото има да става-ще стане;много е трудно сега да ти кажа да не се притесняваш и да си спокойна,знам че само за това си мислиш,но в един момент психиката на човек се изморява да се напряга и наистина си казваш-о-о,писна ми да се тревожа,да става каквото ще...И най-често нещата точно тогава се случват.Остави се на течението,почини си от всички тези емоции.Понякога е доста изморително да бъдем силни.
Когато се опитвах да забременея с дъщеря ми,а то все не ставаше,всеки месец се тършках и плачех като луда,накрая се уморих и си казах-като не ще да става,ако ще,няма да психясвам сега!Оставих се в ръцете на съдбата.И следващия месец бях бременна...

# 709
  • София
  • Мнения: 13 239
Зузи. стискам палци и питам пак.. да не са били две сакчетата. Предните пъти единия лекар да ев идял едното, а другия - другото. Разликата в размерите. Понякога има 2 сакчета. едното се изхвърля, другото остава...
Ох, не знам вече... Sad Стискам ти палци и чакам да видим какво ще стане! Hug

# 710
  • Мнения: 4 864
Каролка, понякога се чудя няма ли да е по-лесно просто да легна, да вирна ръце и крака и да кажа ПРЕДАВАМ СЕ!!!

Все едно не съм те чула!!  noear  Няма да позволяваш такива неща!!! Ти си борбена.

Аз днес се скапах на работа, че облепяхме витрините ни с едни винили и първо чистене на прозорци, после облепяне... Ама важното е реклама да има.  Иначе нищо интересно покрай мен, аз затова и не пиша много. Чакам родата тия дни. Радвам се,че днес ме подмина, че да мога да отида на танците спокойно, иначе е голям дискомфорт. Както имаме и мъже...ще бера голям срам  Embarassed

И те такива неща покрай мен. Хубав ден ви желая и положителни мисли само!!!!

# 711
  • Мнения: X
Zuzi - мила моя, прекрасна , ти самата по себе си едно необикновено чудо, което до доказваш всеки ден. Господ обича и силни и слаби, затова ни е създал най-различни. Дали това е твоето чудо аз не мога да ти гарантирам, но мога да ти гарантирам, че ще го имаш своето чудо и ще бъдеш щастлива. Ти си боец и борбата ти е трудна, но не и не и невъзможна, нищо не е загубено. Ти няма да се предадеш, защото ти е такава природата, ние сме тук и ще се борим с теб и да те поддържаме, когато залитнеш, защото ти не можеш да паднеш. Създадена си да бъдеш майка и ще бъдеш, просто го запомни.  Hug
Моля се най-добрият вариант за теб да се случи, а кой е той никой не знае все още. Но нали знаеш, че "Накрая всичко ще е наред, ако не е наред, значи това не е края!"

Vache - и аз си го мислех това за сакчетата  newsm78

Аз да ви се оплача, как "изгубих козите" днес. Пих кафенце , пуших една цигарка на работа към 16ч, ама нещо ми е притеснено, след 15 минути като получих сърцебиене, краката ми омкенаха, седнах, колегата ми говори нещо , каза ми, че съм пребледняла, аз само казах "Хора..губя се.. ехо", размаза ми се са 1-2 секунди ама с една чаша вода ми светна, пих сок, защото си помисли, че е от кръвното. Не знам това от хормоните ли е, от какво е... ама още не мога да се освествя, зле ми е , омаломощено.. Въобще не знам, последния месец на работа е голямо напрежение и може би днес просто ми избиха балансите, благодаря, че ме изслушахте !   bouquet

# 712
  • Мнения: 7 118
Ваченце, не знам душичко, вижда се едно малко сакче само. Едва ли са две...вече не знам какво да мисля. Като заспя всичко минава, щом се събудя - пак започва, предните дни през деня дори кръв нямах, само вечер...как да си го обясня? Като започне да пада нещо то си пада, независимо дали е ден или нощ и си боли и кърви, докато не падне...при мен нито пада, нито спира. Късметлийка съм явно! Mr. Green
Каквото- такова, момичета, аз съм го приела, но да се решава вече, че не е човешко това...

За борбата...Карола, никога няма да спра, не съм в този отбор! Няма да спра дори и сега, когато се свивам от болка. Всичко е временно и всичко е поправимо  Mr. Green

# 713
  • Мнения: 343
Zuzi HugКъсмет и много стиснати палчета и от мен Praynig

# 714
  • Мнения: 4 864
ZU, аз те знам,че няма да се предаваш!! не съм се съмнявала и за секунда!!
Antonelly, много съжалявам, дано бързо ти просветне и скоро пак си в кондиция.  Hug

Аз последният път на танците се наложи да се пусна от хорото за 5-10 мин, защото много ми се зави свят и просто само им се пречках и не уцелвах краката хич. Надявам се днес да не се получи така.

До по-късно!!

# 715
  • Мнения: 7 118
Клю-кю агенция е тук пак hahaha

Говорих с моята хомеопатка току-що. Разказах цялата драма а тя каза: аз мисля, че този път пък ще се получат нещата и ако трябваше да излиза това сакче, ако имаше нещо нередно, то вече щеше да си е отишно. Каза да стискам зъби и да не мисля глупости. Обясни кървенето с това, че предните пъти около тези седмици са се случвали нещата при мен и някак матката е "програмирана" до тази седмица да носи, но юом още човечето е вътре, значи всичко може да завърши добре.
Сега освен всички 'апчИта съм и на хомеопатия  Joy Не се оплаквам, дори в момента се чувствам човешки.  Mr. Green

# 716
  • Мнения: 1 289
Зузи, мила, свекърва ми е била с постоянно кървене през първите месеци.Тя дори се чуди как се е задържало бебето- половинката, при условие , че толкова много кръв е изтекла от нея Simple Smile
Да не би да е синдрома на изчезващия близнак newsm78....дано да е това и от сакчето да стане едно хубаво и здраво бебе.

При мен нали имаше два спонтанни аборта.При първия , вече бяхме чули сърдечна дейност, бях в 11седмица .Както всичко беше наред два -три дни подред усещах необичайни болки в яйчниците и кръста.На следващия ден видях и кръв, заедно с черен съсирек.Всичко се случи на същия ден....адски болки...контракции...спонтанно изчистване.
 Втория път, установихме със сигурност кухо яйце, след диагнозата нямах нито болки...нищо, така изкарах 10дни докато започне спонтанно изчистване.
 Сега и за първата ми успешна бременност, някъде към 5г седмица , все още не знаех, че съм бременна но ми закъсняваше доста.Започнах да забелязвам , много тъмна черна кръв, имах и съвсем мънички черни съсиреци, срязваха ме яйчниците.Така два дни...очаквах си цикъла и след голямото закъснение отидох при док , който установи бременност Hug Много вероятно е при теб да е този вариант Hug

# 717
  • Пловдив
  • Мнения: 2 176
Зузи  Praynig Praynig Praynig Миличка, тук свещи запалих и се моля наистина всичко да е наред и тези тревоги да останат зад гърба ти  Praynig Praynig Praynig Много много се надявам твоя хомеопат да е прав  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

# 718
  • Мнения: 7 118
Дони, миличка моя, благодаря ти от цялото си сърце! Страхотен човек си! Всички сте страхотни!  Hug Hug Hug

# 719
  • Мнения: 242
Зузи  Hug Hug Hug стискам ги тези палци стискам дано всичко да се размине и бебчето да е добре. Знаеш ли началото на лятото една щеше да ражда лекарите много гадни неща и бяха казали бебето било малко и т.н. и аз много се разстроих и майка ми каза да направя една пита и да я занеса в църквата. Там жената ми каза че има специална молитва за бременни жени. Поръчах я и нея. Сега бебчето е добре и е голям бузьо. Незнам дали ще помогне това, но като не мога с друго......

Общи условия

Активация на акаунт