Кюретаж и забременяване след това - 23

  • 25 229
  • 750
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 7 118
Божееее, толкова много ме подкрепяте, милички...Вики, нямам думи за това, което си написала Heart Eyes Hug Hug Hug

Извинявайте, че само моите проблеми напоследък са на дневен ред, но ако не споделям с вас, мога да откача в някои моменти Hug

# 721
  • Мнения: 9 095
Зузи, нали знаеш че затова сме тук- кажи сега как си, аз нямах много време за форума, обаче те мисля Praynig Praynig Praynig Praynig

# 722
  • Мнения: 7 118
Току-що всичко приключи, няма вече бебе. Добре съм и продължавам напред, заредена с неизчерпаем оптимизъм. Ми няма да падна пък! Във вторник съм при док да видим как са нещата и да му занеса един куп изследвания и да видим какви ще ги мъдрим.

Така, че и ние ще сме за ноември  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Благодаря за подкрепата ви за пореден път!  bouquet  bouquet  bouquet

# 723
  • Мнения: 9 095
чакай сега, какво е това- няма вече бебе? как така?какво стана? Shocked

# 724
  • София
  • Мнения: 10 704
 smile3516 ZU какво говориш...? Не чакай до вторник,моля те. Трябваше ДНЕС да бъдеш прегледана...реших да си премълча, оракулството на твоя лекар по телефона,че сакчето си е там....но не се сдържам!

# 725
  • Мнения: 7 118
След болките снощи и днес, преди малко отидох до ВЦ-то и то си изпадна...знам, че е то, виждала съм вече. Всичко е наред, момичета, така е трябвало да стане. Другия месец сме на ринга пак, така каза док.

# 726
  • София
  • Мнения: 10 704
Чакай малко, спри се за момент,огледай се Mr. Green шегувам се
Не е ли добре да не избързваш толкова, все пак не е някоя биохимична,а си е била истинска бременност със сак и прочие.....виж,аз не съм пример,но ще ти кажа какво стана при мерн:
спонтанен аборт на 17.02-последва цикъл и след цикъла на 18.03 забременявааам -следва кухо яйце и аборт на 28.05,чакам 4 месеца и декември 2009г пореден спонтанен аборт. След това забременях след 9 месеца и резултата е в подписа ми.

Не е казано,че при всички става така и не искам да кажа че и ти трябва да чакаш толкова много,но аз бих изчакала-поне 2-3 цикъла, бих направила няколко изследвания,не бих се доверила на лекар,който не иска да ме прегледа при наличие на кървене-какво от това,че вчера ме е гледал! нещата понякога се развиват скоростно! Само благия му глас и ведро поведение не биха ме върнали при него. Crossing Arms

# 727
  • Мнения: 7 118
Магнитче, правили сме изследвания.  А док е да не кажа най-добрия в града, за който няма лошо мнение. Той още вчера е знаел какво ще стане, ако питаш мен..сак с 3 седмици назад не звучи много обнадеждаващо. Вчера той спомена, че ако всичко е наред и успея да се изчистя сама (ако се стигне до това), ще се прегледаме и ще видим как ще процедираме, но в повечето случаи нещата сочели, че може да се продължат опитите веднага. Аз след първия аборт (сама се изчистих) чаках 7 месеца...резултата беше мисед. Божа работа според мен.

# 728
  • София
  • Мнения: 10 704
ZU  ти си знаеш....аз само изказах мнение,сега и по-лесно ще забременееш-става почти винаги веднага след аборт...дано всичко е наред с теб оттук насетне и не на последно място-съжалявам много,че така се развиха нещата ....

# 729
  • Мнения: 7 118
Магнитче, благодаря ти, мила!  Hug Мен самото забременяване не ме притеснява...винаги от 1 път, но за жалост винаги за кратко. При теб какво откриха като причина за несполуките? Извинявай, ако си писала, но не помня  Blush

# 730
  • Мнения: 9 095
Зузи, какъв е този най -добрия дето те убежаваше вчера че ще родите хубаво и здраво бебе smile3511 много ме е яд, просто много!! не искам да ровя в раната, обаче още си мисля че можеше положението да не е такова...

# 731
  • София
  • Мнения: 10 704
При теб какво откриха като причина за несполуките?
Писала съм..вече не помня кога..ще гледам да бъда кратка:
Проблеми с щитовидната-хашимото; Гранични НК и Б Клетки в последствие-по време на бременност  и проблеми с тях; неусвояване на фолиева киселина; лека мутация в протромбиновия ген ,носителство 4G/5G-което го смятат за ок по принцип..но нормалното е 5G/5G;после и проблеми с плацентата,оказа се че имам частичен септум-но и с него износих бебето-благодарение на кадърен Лекар,/беше много тежка и рискова бременност,цялата в системи и инжекции и хапчета-не за задържане/-най-добрия на светааааааааа Blush

 tedd   Peaceи аз мисля като теб за този ...как да го нарека....

# 732
  • Мнения: 7 118
Тед, доктора е Станислав Славчев от Окръжна болница. Относно казаното, не е говорил за това бебе конкретно, а за това, че ще стигнем заедно до края. Не знам дали аз не съм се изказала по начин, който не дава ясна представа. Никого не мога да виня, това сакче беше малко и кухо, 3 седмици назад...достатъчно показателно, че само Господ можеше да ми помогне. Не тръгнаха добре нещата и това е! Още преди няколко дни ви казах, че гърдите ме болят по-малко, което за мен беше първото доказателство...тогава този доктор не беше и чувал за мен и не се знаеше какво става точно. Проблема е в мен, мъжа ми или в гнусната случайност, а не в един доктор, който си свърши работата. Той не е Господ! Както и да е...никого не защитавам, но този човек се е доказал пред стотици жени, а те гледат децата си сега.

# 733
  • Мнения: 449
Зузи,много съжалявам мила...Много тъжно наистина...Не му е било писано и този път...Сега гледай по-бързо да си стъпиш на краката и дано с новия доктор наистина да успеете следващия път!!Честно казано аз не мисля,че той има някаква вина,все пак познава случая ти едва от 1 ден.Но сигурно нещо е пропуснато предните пъти и дано той да го открие.Сега ти пожелавам бързо възстановяване и-гледай да се разсееш с приятни занимания-животът е пълен с хубави неща!Много силно те гушкам! Hug Hug Hug

# 734
  • София
  • Мнения: 10 704
ZU само ще кажа,че гърдите не са ориентир Peace каквото и да говорят-не са...аз като забременях сега последно в такива драми изпадах,че днес примерно не ме болят-само ги пипах и се вкарвах в кошмари...до последно имах периоди на спиране на болезнеността им и завръщане на същата.
Лека нощ от мен.

Общи условия

Активация на акаунт