Кюретаж и забременяване след това - 23

  • 25 237
  • 750
  •   1
Отговори
# 735
  • Пловдив
  • Мнения: 2 176
Зузиspoko Много съжалявам миличка!  Cry Гуш и кураж!

viktoriq838, да има такава молитва за бременни - и аз наскоро разбрах. Досега две питки съм занесла в църква и все гледам да са на ден/празник свързан с Богородица  Praynig

magnet_for_happiness, нека да си права, че мен ме боляха има-няма 2-3 седмици тези гърди и отдавна не ме болят.
Така че ще кажа само "Не ме вкарвайте във филми, моля"  Praynig

# 736
  • Мнения: 1 884
Зу Hug Hug Hug Sad Sad Sad-много съжалявам...много Sad
Надявам се скоро да намериш своя док и съвсем скоро да се стигне и до успешен финал Praynig Praynig Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover
А до тогава Hug  action032  action032

момичета при всяка/всеки е абсолютно различно, и като симптоми и като усещания-до момента нито веднъж не са ме боляли гърдите,а пък за гадена даже и не разбрах какво е това Whistling Whistling

# 737
  • Мнения: 7 118
При мен специално гърдите винаги са били показателни - и трите пъти, но наистина е въпрос на организъм. Няма значение вече - каквото беше писано - това стана и виновни няма! ще разгледаме изследванията отново, ще видим какво още може да се направи и ще действаме.

Магнитче, направо ми събра очите с тези "причини" Shocked При мен излизат завишени НК клетки и неусвояемост. За НК клетките обаче нищо не беше препоръчано да се прави, преди да чуем сърце, което така и не се случи. Май ще трябва едно вливки да направя преди да забременея отново.

# 738
  • Мнения: X
Зузи, много съжалявам, че стана така с теб Sad HugДано никога не става пак. Ти кои изследвания си правила? Хормонално всичко наред ли ти е? А разните там токсоплазмози, хламидия, и др. неща (завършващи на плазма Confused), дето се правят при гинеколога? Аз имам чувството, че ми излязоха всякакви проблеми, едва ли не за каквото се изследвам, всичко излиза Sad Ето днес май се уредих и с инсулинова резистентност, но да не преварям ендокринолога де..За лекаря, мисля, че надали е можел да направи нещо, явно си е било тръгнало и тва е положението. По-скоро бившата ти док ми е крива, че не предприемаше нищо, но новия ми звучи ок, де да знам.

# 739
  • Мнения: 7 118
Ники, пускала съм хромозомен анализ на мен и мъжо, тромбофилии, антифосфолипидни антитела и НК клетки, хламидии, микоплазма, уреаплазма, токсоплазмоза, цитонамазки, секрети, мъжо прави спермограма, изследвала съм и щитовидна. Само хормони репродуктивни не са ми пускани, защото  всички лекари, с които се консултирах бяха категорични, че щом има забременяване нямало нужда от това изследване. Ще видим сега този лекар какво ще каже.

# 740
  • Мнения: X
май наистина си минала всичко..не зная просто защо става така, трябва да има някаква причина. А за тромбофилиите наред ли е всичко? Защото освен него има още едно, още по-специализирано изследване във връзка с кръвосъсирването, за което бях писала в някой от предните ми постове, ако искаш ще му изровя името..?

# 741
  • Мнения: 7 118
Тромбофилиите по 4 признака съм ги правила и всичко е наред, освен усвояемостта на фолиева, но за това бяхме взели мерки Peace Кое е това другото?

# 742
  • Мнения: 832
zuzi_79, този Славчев не е ли обикновен АГ-доктор, занимава ли се с репродуктивни проблеми? Сякаш нещо такова ми се върти из главата, ама не съм сигурна де  Blush  Много съжалявам за загубата, дано следващия път всичко да е наред!

# 743
  • Мнения: X
Зузи, казват се: fibrinogen; aPTT(Ratio); PT(sec);PT(INR);Thrombelastogram, уфф тва са тълкуваха ги заедно с тея генетичните

# 744
  • София
  • Мнения: 1 368
Зузи, прегръщам те силно.  spoko.

# 745
  • Мнения: 7 118
zuzi_79, този Славчев не е ли обикновен АГ-доктор, занимава ли се с репродуктивни проблеми? Сякаш нещо такова ми се върти из главата, ама не съм сигурна де  Blush  Много съжалявам за загубата, дано следващия път всичко да е наред!

Не, не е обикновен АГ-доктор. Ако е необходимо ще добавя още информация.

Ники, благодаря ти миличка. Ще попитам и за това, а може и да съм го правила...знам ли

# 746
  • София
  • Мнения: 13 239
Ох, Зузи!!! Не знам какво да кажа  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Прегръдка топла имаш от мен  Hug Hug Hug Знам, че няма да се откажеш! Ще успееш!

# 747
  • Мнения: 1 263
zuzi_79, голяма прегръдка и от мен!  Heart Eyes
Според мен събери си изследванията в една папка и си уреди час при  лекаря на magnet_for_happiness (преполагам в София) за допълнително мнение какви изследвания още да си направиш за евентуално откриване на причината. Имаш нужда от мнение на доказан в практиката специалист работил с много пациенти с подобен на твоят проблем.   bouquet

# 748
  • Мнения: 201
Зузи, много се разстроих. Защо е толкова несправедлив живота!!! Стискам ти палци ноември всичко да е наред!!! Прегръщам те силно!!!

# 749
  • Варна
  • Мнения: 2 455
Зузи, страшно много съжалявам. Sad Hug Пращам ти силна, приятелска прегръдка. Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт