През ДЕКЕМВРИ ще празнуваме – бебковците ще целуваме

  • 34 104
  • 745
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 473
На мен в началото тези сакчета (сп.чувалчета) нещо не ми хващаха окото, но като се позамислих са най-безопасни.  Peace

Аз смятам да обличам момата с някой от плюшените космонавти и да спи така...Ама ще видим.

На лекциите за бременни ни препоръчаха да избягваме дрешки с "дълъг косъм" (това в превод), защото може да им влезе в нослето или устичката. Но за през деня когато ще сме там, мисля че няма да има проблеми.

# 676
  • Мнения: 18

Аз смятам да обличам момата с някой от плюшените космонавти и да спи така...Ама ще видим.

На лекциите за бременни ни препоръчаха да избягваме дрешки с "дълъг косъм" (това в превод), защото може да им влезе в нослето или устичката. Но за през деня когато ще сме там, мисля че няма да има проблеми.

Е то плюшеното не е с дълъг косъм,дори не е с косъм..в смисъл,че не отделят влакна от тази материя  newsm78 

# 677
  • София
  • Мнения: 85
Маринка, имаш ли снимка или някакъв линк на твоето комплекче за леглото с копчетата тик так?

# 678
  • Мнения: 34
аз имам вече 2 спални чувалчета средно дебели и мисля да си спи в тях бебока и отгоре с някво тънко одеалце или пеленка да го покривам и стига толкова, и мене нещо тия олекотени завивки не ми се нравят  Thinking за другата зима като вече разбира ще вземеме ама за сега не Simple Smile

# 679
  • Мнения: 444
С  Ния първите месеци ползвах одеалца, тъй като тя не се въртеше особено. Като стана по-подвижна, минах на спални чувалчета. И така беше до към годинката някъде, след това категорично отказа да спи с тях. В момента вече е по-голяма и олекотената завивка с Мечо Пух ми върши чудесна работа!  Simple Smile

# 680
  • Мнения: 18
Маринка, имаш ли снимка или някакъв линк на твоето комплекче за леглото с копчетата тик так?
http://www.englishhome.com.tr/

Линк на самия продукт нямам-марката е Инглиш хоум,сайта им е много зле,нямат каталог,иначе продават страхотни неща,не само за бебета...Но моето си го купих от Турция.Мога да направя снимки,ама щото ми са прибрани нещата под спалнята,трябва да хвана мъжа ми като е свободен,да я вдигне ,да ги извадя и да снимам..незнам кога ще се наканя Simple Smile А пък такива подобни бях видяла в Аико - 1 долен с 3 броя отгоре с тик так се прикрепят,от страхотна материя само за 30 лв  Shocked Смятам да си взема и такива резервни,ако ги има още.Само,че горния чаршаф не е плик а пак единичен за съжаление...дори незнам дали не се води пак долен чаршаф със сменящи се приставки  Laughing

# 681
  • Мнения: 111
Извинявам се,че няма да съм по темата...Все още не съм купила нищо за креватчето.Бях се наканила олекотена звивка ,ама сега се замислих като чета...
Та да ви питам,ако знаете...Може ли по време на майчинство да сключваш граждански договор в друго раб.място...тоест да не си губиш майчинството,а да продължиш да си го взимаш и едновременно с това да работиш на гр.договор?

# 682
  • София
  • Мнения: 26
Добър вечер. Чак сега се прибираме с милото от разходка, от сутринта съм по улиците  Simple Smile
Искам да питам: Ако кача снимки във фейсбука ще се отразят ли и на моята страница на стената? Или само в групата ще се видят. Искам да кача две снимчици от днешната среща. после ще се върна да ви чета какво сте изписали днес ...  Party

# 683
  • Мнения: 111
Тони само в групата ще се видят!На твоята стена нищо...Но първо влез в групата и тогава качвай... Hug Че аз веднъж така тръгнах да качвам без да съм влезнала... ooooh!

# 684
  • Мнения: 473

Аз смятам да обличам момата с някой от плюшените космонавти и да спи така...Ама ще видим.

На лекциите за бременни ни препоръчаха да избягваме дрешки с "дълъг косъм" (това в превод), защото може да им влезе в нослето или устичката. Но за през деня когато ще сме там, мисля че няма да има проблеми.

Е то плюшеното не е с дълъг косъм,дори не е с косъм..в смисъл,че не отделят влакна от тази материя  newsm78 

Незнам, на мен от детството ми е останал спомен, че плюшените неща са мъхести, меки и пухкавички. Може и да греша. Аз на бебка съм и купила кадифени пижамки, но те са с доста къс косъм затова предположих, че става въпрос за другo.

# 685
  • Мнения: 11
Аз нещо не харесвам плюшените дрешки. Гледам предимно памучни да купувам.

# 686
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 798
Да, кадифе е по-близко като описание, но се водят плюшени  Peace

# 687
  • Sofia
  • Мнения: 113
И аз мисля, че варианта тънко чувалче и лека завивка е напълно достатъчен за през ноща. Олекотена завивка с нашата мома ползвахме чак след година и половина, когато и тя отказа да спи в чувал. И то само ако е много студено.

# 688
  • София
  • Мнения: 2 109
Fraqueza, най-добре попитай в Майчинството счетоводно, от там ще могат да ти отговорят, ама на мен не ми се струва логично да може newsm78

# 689
  • USA
  • Мнения: 1 323
Аз мисля с ей такова да го слагам да спи в началото http://www.amazon.com/Summer-Infant-Swaddleme-Microfleece-Large/ … 791882&sr=1-1 пък като му стане малко и много започне да шава с такова
http://www.amazon.com/Natures-Purest-Sleepy-Blanket-Sleeper/dp/B … 791882&sr=1-3

Общи условия

Активация на акаунт