Идея откъде да се купи вкусна торта

  • 2 612
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 153
И аз съм фенка на Неделята Peace

# 16
  • на тавана в кошницата
  • Мнения: 465
Неделя много вкусни newsm10 newsm44 newsm10 newsm44

# 17
  • Мнения: 6 164
Аз много често си посещавам "Романс", чак другаде не съм стъпвала от няколко години Embarassed ... Дори за сватбена избрах Японската торта.

# 18
  • Мнения: 301
Страхотни торти има в "100 грама сладки" PeaceНие сме им фенове цялото семейство,на бебка за погачата й поръчахме и беше много красива тортата,много вкусна и излезе към 50лв не помня точно колко но си заслужаваше парите и я бяха направили много ефектна точно както я искахме,направо беше СУПЕР Laughing Laughing Laughing
В Сухата река на пазара в базар "Поли" има от страната на улицата кулинарен магазин(малък)и там може да се правят поръчки на сладкарницата,та който е от квартала може да разгледа каталога и да си поръча от там вместо да ходи до Радисън Flutter

# 19
  • Мнения: 910
Още една фенка на Неделята Hug особенно на плодовата пита Flutter направо ми се прияде
а "100 грама.." има и на ул. Богдановец, откъм бул. Тотлебен, много близко да Пирогов, но там все не успявам да се уредя да ги пробвам Rolling Eyes

# 20
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Тортите на Лагуна newsm10

# 21
  • Мнения: 373
То се обърна на наддаване... а вече и не знаем дали на момичето й е нужна тази информация...според мен откъдето и да са я купили, тортичката отдавна е храносмляна Crazy. Въпреки това гласувам с две ръце и 10 фаланги за "100 грама сладки"!!! Laughing Аз и по чужбинско рядко съм яла по-вкусни торти. Имат и невероятни петифурки!!! Peace

Общи условия

Активация на акаунт