The Vampire Diaries season 3 - Лош,лош Стефан... - 20 юбилейна тема

  • 31 794
  • 733
  •   1
Отговори
# 15
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Най - после клон Деймън се раздвижи. Реших, че влюбените по Стефан, са ни претопили. А така! Искаме си Деймън лош и все така сексиии!!

Кой ви е претопил бре Crazy,ааа вие като не пишете и после нас обвинявате Crossing Arms Joy Joy Joy
Ми трябва си до миналата година бяхте  по-многобройни,тука леко раздвижване около Стефчо да има Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 16
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Записвам и да пусна коментар по анкетата, че аз лично предпочитам субтитри( по принцип го гледам и без такива), но аз вече тала или иначе съм го гледала, а пък ако е дублиран, има шанс домочадието да се загледа. Така че, както и да го пуснат - няма претенции.

# 17
  • Мнения: 1 162
Пламе, да се подкрепим отбор Стефан/Пол със снимки



# 18
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 682
Ух на кака убавеца Heart Eyes

# 19
  • София
  • Мнения: 6 219
Ох, защо не играе в Спасители на плажа... тези мускули само в първи сезон ги видяхме!
Затова пък гледаме Тайлър, който също не е за изхвърляне!

# 20
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
М-да, напоследък само той радва окото.Актьора е много приятен и доста фотогеничен както се вижда.

Нещо сте си подновили подписите и ме разсейвате доста.На Vanya_I ме размечтава,а на plami89Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ като ме погледне първия в очите забравям да и прочета поста .

# 21
  • София
  • Мнения: 6 219
изчервих се  Blush

# 22
# 23
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Мише в умерени количества нали,че пак ще ни обвинят в претопяване Crossing Arms Слънце Hug,нали знаеш,че се бъзикам Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Иначе Непозната,аз всяка седмица се обновявам епизодично Mr. Green Blush Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes,та първо ме прочитай тогава го гледай Mr. Green Hug Hug Hug,даже бях избрала и  още един гиф на Стефан,ма викам,трябва да отдам малко внимание и на малкия Сам Whistling Whistling Whistling Joy Joy Joy

Ване през колко теми те срещнах,все забравям да ти похваля новата визия Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 24
  • Мнения: 26
Опааааа,ще става нещоооо  newsm44 Мокка,мноооого благодаря за клипа,чакам петък с нетърпение!

И понеже Катрин ми е любимка Simple Smile

# 25
  • Мнения: 2 804
И спойлери http://twifun-bg.com/?p=160559

А понеже сега чета "Дневниците на Стефан", прочетена е почти, де.... Та там става ясно, че Катрин е обичала и Деймън, обяснявай на Мишето да го запише с дебела, дебела химикалка, ама да кажа и на вас  Joy Не че Катето не си го каза в края на сезон 2, де.

# 26
  • Мнения: 1 162
И спойлери http://twifun-bg.com/?p=160559

А понеже сега чета "Дневниците на Стефан", прочетена е почти, де.... Та там става ясно, че Катрин е обичала и Деймън, обяснявай на Мишето да го запише с дебела, дебела химикалка, ама да кажа и на вас  Joy Не че Катето не си го каза в края на сезон 2, де.

Ама какво значение има какво пише в книгите, аз не съм чела ни една. Аз гледам филма, а там Катрин ходи след Стефан и се крие 145 години от Дамян  Mr. Green

Мише в умерени количества нали,че пак ще ни обвинят в претопяване Crossing Arms Слънце Hug,нали знаеш,че се бъзикам Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


Мърррррр, аз нЕмам нищо против да се топя, и топя, и топя с негови снимки  Blush

# 27
  • София
  • Мнения: 12 236
  Благодаря за спойлерите  Simple Smile

# 28
  • на кого му пука
  • Мнения: 923

Мърррррр, аз нЕмам нищо против да се топя, и топя, и топя с негови снимки  Blush

В първия момент прочетох нямам нищо против да ПОТЯ,потя и потя с негови снимки. JoyТа се зачудих какво аджеба правиш докато ги гледаш. Joy
Пък после се коригирах.

# 29
  • Мнения: 1 162

Мърррррр, аз нЕмам нищо против да се топя, и топя, и топя с негови снимки  Blush

В първия момент прочетох нямам нищо против да ПОТЯ,потя и потя с негови снимки. JoyТа се зачудих какво аджеба правиш докато ги гледаш. Joy
Пък после се коригирах.

Е, не е като да не ме обливат горещи вълни като го видя, но не съм се изпотила още  Grinning
А и как няма, виж го само

това сигурно ми е любимата му тениска.

А тук искам като матрак да го използвам  Mr. Green



Клипа чак довечера ще мога да го гледам Sad

Общи условия

Активация на акаунт